• EastsideZg
    166
    protiv young boysa prosle god npr, pa je mogao bolje pokrit igraca Shakhtara kod gola za 3-2... ne kazem da grijesi cesto, ali nekako uvijek u najbitnijim tekmama
  • cron1ck
    1.5k
    Pa nitko nista protiv toga rekao nije, svaka cast i treneru i igracima sto nakon niza godina nismo kanta za nabijanje u LP i sto smo konkurenti do zadnjeg kola za prolaz, ali govorim o trenutnoj situacija. Znaci kad dobro promislite Zvezda sa 3 boda ima veće sanše proci kao treći, nego mi sa 5 bodova, jer sami mogu proci i sa x i sa pobjedom, a nama igra samo pobjeda protiv Cityija, naravno uz to da Atalanta pobjedi sto je po mojem mišljenju dosta realno jer stvarno igraju bolji nogomet od Sahtara kojega je dosta sreca pomazila i to vise puta.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ekipa pogledajte ove tovare i njihove novine dalmatinski portal
    Dok je dinamo pobjeđival i remiziral u lp apsolutno nijedna rijec o dinamu, sad kad smo zgubili utakmica se prenosila live, donose se reakcije nakon utakmice
    DNO DNA!!!!!!!!!
  • vjeko1701
    5.9k
    kaj očekuješ od njih? da dinamo igra finale LP sa zvezdom u beogradu, pola podrške zvezdi bi bilo od bilih s tribina
  • Markelo
    2.5k
    Ocekivali su oni da ce Dinamo biti kanta za napucavanje u Lp al to nije slucaj. Pa cak i danas koliko je god los bio nije dobio vise od 2 komada. Gle kako prolazi Vuciceva prcija ne znas jel igraju tenis ili nogomet.
    Dinamo je stabilan europski klub koji napreduje, a nekima to nikako je odgovara
  • bbb medimurje
    2.9k
    A dok treba postavljat ciljeve za drugo mjesto i lp onda im je super dok dinamo to donese
    Fuj
  • Dino
    2.2k
    ovo gostovanje ce sto ce tice navijanja sigurno svima ostat dugo u sjecanju
  • marcio amoroso
    31.9k
    Momci zakompliciralo mi se za karte maksimalno (neki sa zone znaju i kako, u biti mnogi :lol: )pa nisam bio u bloku sa Boysima nego dolje ispod ali moram ono navijanje još jednom pohvaliti.
    Ljudi, ono je čista jebena perverzija, ljudi oko mene su pola vremena gledali gore u Boyse a pola tekmu.
    Kapa do poda svima koji su bili gore.
    Još jednom, JEBENA PERVERZIJA :love:
  • Bosna86
    11.5k
    Hladne glave par mojih opaski
    Prije svega mi navijaci smo debelo poletili( prvi ja) nakon nekoliko dobrih utakmica.. 2016 smo imali 0 b, 2017 ispali od skenderbaua, sampionski mentalitet se gradi godinama i nama ce jos puno trebati da ovakve utakmice dobijamo
    Bjelica je potpuno promasio sa taktikom, 3 5 2 je nazalost pala vec protiv sahtara kada smo u obje utakmice lose kretali, pa su se radile prilagodbe na vrijeme, danas sam imao osjecaj da branimo 2:0, sve nicije lopte su bile njihove, uvijek su bili tamo gdje trebaju biti a to je prije svega rukopis trenera i njegove taktike
    Glavni igraci su nam debelo premoreni, neki od njih danas u drugom pol nisu mogli hodati, vjerujem da Istru i Varazdin mozemo dobiti i sa Majerom i Hajrovicem ( valjda)
    2 stopera nam ne igraju, slijede 2 lakse utakmice i ja bi malog Gvardiola uigravao sa Dilaverom i bacio ga u vatru sa cityem, jbg ili jesi ili nisi, a iako odigra lose ima tek 17 g i nitko mu nece zamjeriti

    Od pozitivnih strana izdvojio bi da mi jos uvijek ovisimo iskljucivo o sebi... City dolazi rasterecen, Englezi ko Englezi uvijek nas podcijene i ako oni udju u B sastavu, nemotivirani mislim da imamo neke sanse u nekom takvom scenariju
    Druga stvar je atmosfera oko Dinama, 2 brata uboga drze gubicu zatvorenu, nema nekih novih skandala i odma se nesto u zraku osjeti, imaju maksimalnu podrsku, drze im se ledja i vjerujem da bi to mogao biti x faktor
    Treca stvar meni se stvarno vise ne da u 12 mjesecu slusati Plavu baladu i citati o nekim jebenim prokletstvima, vjerujem da cemo prezimiti pa s kojeg god mjesta
  • Ludovic IX
    5.1k
    Jučer nije imalo veze sa taktikom..pa taktika je pukla u prvi par minuta. Veza je podbacila i tu je ključ svega
  • Jaro
    5.4k
    Jbg jucer su svi izgledali jao da im je Jurcic trener... slaba dodavanja, daleko od protivnika, strah od lopte, Olmo i Petkovic su izgubili lopti koliko nisu u cijeloj sezoni, ali razlog je naizgled skrivanje suigraca...
    Rani zuti kartoni stoperima, zadnjim veznima su vec postali pravilo a to je jako otegotna okolnost. Mislim da je ovdje krivo sudjenje u HNLu gdje se neke stvari ne sude kao u europi i jbg...
    A sad protiv citija traziti cudo ili se moliti da shaktar rijesi talijane - po meni i jedno i drugo tesko, ali ostvarivo...
    Ugl, kad je skuoina izvucena nisam polagao bas neke nade, ali pozitivno me iznenadili i momcad i bjelica, nadajmo se da ima jos aduta...
  • Infinity
    15.2k
    Ovi su toliko bolje stajali na terenu da sam imao dojam da ih je u napadu dvojica vise, a u obrani trojica. Isto da su igrali sa 17 igraca. Da su dobili crveni mi im ne bi mogli nista, a da smo slucajno mi dobili crveni oni bi nas razbili na proste faktore.

    Ljudi su bili bolji i to je to. Mi smo jos dobro i prosli. Ovo je na kraju ispala super europska sezona, a jos nije ni kraj. Odigrali smo tri utakmice bez poraza, mozda ugrabimo i cetvrtu. Ruku na srce, odigrali smo samo jednu utakmicu savrseno do kraja, imamo priliku za jos jednu, al dobro je i to kako smo izgledali prije par sezona u LP. Uostalom, nismo mi momcad od milijardu eura da pregazimo sve. Mi da odigramo dvije savrsene utakmice i da nam se u jos dvije malo posreci i to je to, to je nas recept za prolaz, ne mozemo mi razbiti sva tri protivnika u svih sest utakmica.

    Idemo sad srediti Istru i Varazdin, odrzati mir u HNL-u i onda nas ceka jos jedna velika utakmica u kojoj mozemo izboriti jos velikih utakmica. Bjelica mora smiriti ekipu, pronaci recept da se dignu i da Istru i Varazdin plate danak. Nakon toga mozemo o Manchesteru.
  • Gelipter
    3.4k
    Priuštili su nam dečki ove godine dosad dosta veselih i ponosnih trenutaka i na tom im treba čestitati. Jučer jednostavno nije išlo. Mi padamo u formi Atalanta se diže kontinuirano. Mislim da je ključ u tome što momčadi poput Atalante nisu morali igrati kvalifikacije i nisu se izmorili kao mi. Takve momčadi tek se sad dižu i hvataju najbolju formu. Mi možemo bit sretni da je ostalo na ovih 2:0 Livaković nas je opet držao. Od ostalih još donekle Oršić i KTC. Ja se također bojim da Shaktar nema velike šanse protiv Atalante, ali ajmo mi poginut na maksimiru protiv cityja i uz ove navijače koji su jučer opet dokazali da su najjaci kad je najpotrebnije probat napravit čudo. Još jednom, navijanje jučer čista fantazija i kako je netko već rekao perverzija. Nema veze gube il pobjeđuju mi smo uvijek tu! Znaj da nema predaje!
  • reziser
    6.2k
    osvrt na jučer...
    dolazak na mjesto okupljanja....pun trg navijača...u pol 6 kretanje prema stadionu
    Korteo brojan,moćan i glasan
    ulazak na stadion: KATASTROFA puštaju malo po malo, a odjednom im dođe par tisuća ljudi
    ulazili više od sat vremena u stiskavcu, naguravanju...nikom za poželit.

    Kad smo napokon ušli na stadion, mjesta skroz na vrhu (bem im) i sredina pokrivena ceradama tako da smo bili odvojeni na dva dijela?!!? i to nebu pod oblacima...

    navijanje...fenomenalno..od prve do 90..pa i još pol sata poslije završetka tekme. brliljantno, neponovljivo, savršeno.

    O tekmi neću, sve je rečeno...jednostavno je atalanta bila bolja, a mi loši. Nema puno filozofije.
    I sad čekamo 14 dana...
  • Dinamosvetinja
    38
    -Znaci pod hitno vratiti formaciju 4-3-3 s kojom smo na Maksimiru bili dominantni i protiv Benfice koja nije stvorila sansu
    -odbija nam se od glavu prodaja Sunjica iz utakmicu u utakmicu jer Ademi ne moze sam biti igrac koji ce osvajati lopte jer npr jucer se vas vidili da je ozljeden a Moro inace nije takav tip igraca
    -Bjelica treba pocet vise vjerovati rezervama u HNL-u jer jedan sastav ne moze izdrzati i Ligu prvaka i HNL te je to vidljivo u kondiciji igraca(drugo poluvrijeme protiv Hajduka nigdje nas nije bilo kao i protiv Atalante)

    Ako neko vidi jos neke probleme u igri Dinama i kako se provuci u Europsko proljece nek naravno napise
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.