• marcio amoroso
    31.9k

    Naš remi i pobjeda Atalante nam također donosi zadnje mjesto.
  • Infinity
    15.2k
    Ja bas suprotno mislim, zajebali su i nas i to momacki... uz pobjedu atalante tamo, ni x nam nije dovoljan viseBosna86

    Ma govorim u smislu gledanja nasih sansi protiv Citya.

    Al je*ali smo mi sami sebe. Dva puta smo prokockali vodstvo protiv Shakhtara i sad ovaj uzas u Milanu. Od pet utakmica odigrali smo samo jednu savrseno. Premalo.
  • Bosna86
    11.5k
    Ja razmisljam o trecem mjestu, poslije ovakve partije to nam je realnost jbg
  • Markelo
    2.5k
    Tu se slazem. Bolje u El, nego se eventualno provuc u osminu Lp i onda tamo igrat ovakve utakmice di samo cekas da cim prije zavrsi.
  • cron1ck
    1.5k
    Gledam kako i ovdje je ekipa dosta sigurna u najmanje x sahtar, ali ljudi vidjet cete to Atalanta dobiva. Oni su svaku utakmicu sve bolji i bolji, mozemo samo biti sretni sto nisu dobili City proslo kolo. Po meni ovo danas nije toliko iznenađenje, mi smo ispali iz svih kombinacija nakon onog remija u Zagrebu kojega cemo pamtit jos dugo dugo godina.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ak sad pak neko pocne s napadanje trenera ili igraca ja odlazim s zone
    Hvala
  • EastsideZg
    166
    Ja se samo nadam sa sljedeću sezonu počinjemo s novim parom bekova. Svaka čast i Leovcu i Stojanoviću, ali preveliki su kikseri za neke veće domete...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Vrijeđanja nema ali konstruktivne rasprave mora biti i naravno da je dozvoljena.
  • Neki tip
    19k
    . Svaka čast i Leovcu i Stojanoviću, ali preveliki su kikseri za neke veće dometeEastsideZg

    Ono vraćanje lopte Leovca Periću kod penala je "za zatvor", ali daj me sjeti na još neki kiks Leovca? :brow:
  • Bosna86
    11.5k
    Jedino koga se moze kritizirati je Bjelica kojemu je nakon sahtara i ovaj procitao 3 5 2 taktiku i razbio nas...Od igraca Livakovic je obranio i vise nego sto je morao i tjt
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ma preživjeli smo onaj početni pritisak i onda na kiks i glupost napravimo penal i sve se okrene protiv nas. Stoperi dobiju žute, sredina nestala i jbg.
  • Majki2111
    2.6k
    Nisam razočaran, bili su bolji danas i to je to. Mi i dalje kolko tolko imamo u svojim rukama sve.
  • Neki tip
    19k
    Koliko god obrana kiksevima bila izravno odgovorna za golove, ali i par izrazitih prilika, toliko ipak mislim da je ključ bio u sredini.. Gomez nas pojeo. Olmo nemoćan, Ivanušec propustan u obrani, baš opako izvisio par puta, a i Ademi ispod svoje razine.
    Zar nam je Moro zbilja toliko falio? :chin:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Da nas je netko prije pocetka lp pital i ponudil ovakvu situaciju svi bi prihvatili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.