• Cosey
    433
    Realno, nama proljeće ovisi o utakmici Šahtara i Atalante.
  • BlauDivision
    463
    ehi2k6cid2hmo6ne.jpg
    Saluti Romani :blush:
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma samo da Atalanta ne mazne Šahtara i sve će biti okej, treći smo. A mi se moramo bacit na glavu, odigrat na maksimumu naših mogućnosti i nadat se da će Pep dovest nemotiviranu i rezervnu ekipu u Zagreb.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dinamo jednostavno energetski i trkački nije bio na nivou. Gledao sam ove sezone 3 utakmice u lp uživo. Atalanta i Shakhtar doma te Atalanta vani.
    Zanimao bi me broj sprinteva i dobijenih duela u onoj prvoj i ove dvije preostale utakmice, imam osjećaj da smo strašno pali fizički zadnjih mjesec dana.
    Ademi nije bio trkački na nivou, Ivanušec je još uvijek loš defenzivno i to je strašno utjecalo na našu agresiju.
    Kad tome dodamo amaterske greške i poklonjene lopte dođemo do ovoga što se desilo sinoć.
    Mi nažalost nemamo taj kvalitet u momčadi da možemo sa 80 posto snage biti konkurentni u lp.
    Moramo biti na maksimali, mislim čak da plaćamo danak premaloj rotaciji i načetim igračima.
    Šta god da se desi u zadnjem kolu ja momcima skidam kapu jer su pokazali da ne moramo biti kanta za napucavanje ni u lp.
  • reziser
    6.2k
    gledam sazetke tekme u miru
    koje su to greške obrane na žalost..totalna dekocentracija....
  • marcio amoroso
    31.9k
    fohpfgwgiaiponmg.jpeg
    Kralj :strong: :love:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Na dan kad je imao vrhunsku obranu Gomezu koja je za televizijske špice on postavi Boyse. Drugi bi tu obranu stavili u prvi plan i promovirali sebe.
    Neki drugi naši golmani vise promoviraju dilete leote, nogometne ikone i druge pm. Livaković promovira Boyse, Livaković je po svemu što vidim strašno skroman i dobar momak i zato smatram da je kralj.
  • Dinamosvetinja
    38
    Sada maximalno rotirati postavu da se poneki igraci odmore pa sta bude protoc citya bude.Samo zelimo da im daju batina pa makar i izgubili 3-0 a ne ko ono jucer gdje nije bilo nimalo trke
  • immerwieder
    1.2k
    co2jga8zli99wviq.jpg

    bbb was here
  • deda
    27.5k
    Samo da znate da je deda živ. Po meni ovo je bio jedan od top 3 najbrutalnijih nastupa navijača Dinama u povijesti
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nema se tu što dodati, od prve do zadnje minute jako slabo. Atalanta krenula odmah agresivno i u glavu, naši sve nešto mlako, svaka ničija njihova, svaki duel njihov, sudac je malo navlačio za njih i tolerirao njihovu agresivnost, ali nije to nikakav izgovor sve skupa. Realno dobro smo i prošli. Ništa, sad u zadnjem kolu navijati za Šahtar.

    Protiv Cityja bi ionak bilo gadno, a bez Perića i Katarine još gadnije.

    Navijački je to bilo kako kaže deda brutalno, od prve do zadnje.
  • reziser
    6.2k
    Samo da znate da je deda živ. Po meni ovo je bio jedan od top 3 najbrutalnijih nastupa navijača Dinama u povijestideda

    mislim da je i najveći korteo na gostovanjima ikad... teško ponovljivo
    na tribinama ludilo, iako je igra bila loša
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ajmo netko prijevod teksta iz Gazzette
  • ZGV
    3.1k
    Ulazilo se bez karte bez problema...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.