• deda
    27.4k
    41ew7pw5qhyul92f.jpg


    Malo ranije otvaramo temu jer vidimo da se svi bruse na ovu utakmicu. Koliko ćemo dobiti karata, koliko će koštati, tko će imati prioritet i tako dalje. Utakmica koja će pokazati gdje smo danas stvarno u Europi, rekli bismo utakmica stani pani. Momčad je dokazala da može igrati LP i zatvorila usta svima koji su priželjkivali EL jer kao za ovo nismo spremni. Sad je na dečkima pokazati gdje smo i što smo.
    1. Kakav ishod očekujete od utakmice u Milanu? (43 votes)
        Pobjeda domaćina sa više od 4 razlike, zbogom snovi o proljeću
        9%
        Pobjeda domaćina s manje od 4 razlike, zadnje kolo odlučuje sudbinu
          5%
        x kao kuća i osigurano proljeće u Europi
        56%
        Pobjeda i odškrinuće vrata proljeća u LP
        30%
    2. Hoćete li nazočiti utakmici na stadionu Giuseppe Meazza? (43 votes)
        Da
        58%
        Ne
        42%
  • deda
    27.4k
    Za početak info da ni Atalanta još ništa u vezi ulaznica nije objavila na svojim stranicama.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Deda samo jedna ispravka. Mi da izgubimo
    I 15 razlike i dalje smo ispred Atalante i to nije zbogom snovima o proljeću u Europi.
  • deda
    27.4k
    U pravu si znam. Ali ne mogu drek od polla naknadno mijenjat. Trebao sam napisat klimavi snovi
  • Cosey
    433
    Mi da izgubimo
    I 15 razlike i dalje smo ispred Atalante i to nije zbogom snovima o proljeću u Europi.
    marcio amoroso

    Istina. Samo, jako teško ćemo do bodova protiv Citya, a Atalanti se sve otvara u zadnjoj protiv Šahtara.
    Mogu biti i drugi, a mi četvrti.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Sve je otvoreno do kraja. U obje zadnje utakmice je protivnik favorit i to je realno.
    Ja ipak mislim da Dinamo ima igru za Atalantu i da prezimljavanje rješavamo već u Milanu.
  • Infinity
    15.2k
    Bod u Milanu znaci minimum trece mjesto, a ako nam se sve poklopi moglo bi znaciti i drugo. Najgore je to sto za drugo mjesto ne ovisimo sami o sebi, jer mozemo zavrsiti drugi s bodom, a treci sa svih sest. Ipak, nadam se da ce nam se sve kockice posloziti, a prije svega se nadam da cemo mi osvojiti bodove pa sta bude.

    Atalanti smo vec jednom pokazali. Jesu nas oni malo podcijenili, jesu bili bez iskustva, al mislim da ni njima nece biti svejedno kad izadju nasuprot ekipe koja im je uvalila cetiri komada i jos ih razbila igrom. Bjelica sigurni ima recept kako s njima. Od kad je on dosao ja se od svih velikih nogometnih nacija najmanje plasim talijana, jer je bio tamo i sigurno ih jako dobro poznaje. Uostalom, vec smo ih nabili jednom. Vjerujem da tamo mozemo i do pobjede, cak vise vjerujem da cemo pobjediti nego uzeti bod, jer ce biti otvorena utakmica koja ce otici na jednu stranu. S bodom bih isto bio zadovoljan, pogotovo ako City dobije Shakhtara, al pod uslovom da ne prospemo pobjedu kao sa Shakhtarom.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Sa svih 6 bodova iz zadnje dvije tekme smo sigurno bar drugi.
    Ako City izgubi od Shakhtara i od nas ispred njih smo. Ako Shakhtar ne osvoji svih 6 bodova u zadnje 2 onda smo ispred njih.
    Dakle 6 bodova u zadnje dvije tekme donosi minimalno drugo mjesto.
  • Eduardo
    17.2k
    mi i Sakhtar uzmemo po 6 bodova i izbacimo City :sweat: pošaljemo Pepa u EL jedini trofej koji mu fali. To bi bio rasplet :)

    Samo da se dečki zdravi vrate iz reprezentacija, to je jako bitno.

    Tko je sve s kartonima u opasnosti da propusti City?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Može tako. Nek ćelava protuha ide u EL.
    U opasnosti su Ademi, Perić, Theo i Dilaver.
  • Infinity
    15.2k
    Jbt, ja uopce nisam uracunao City. Kontam si kako su oni vec sve rijesili, a imaju pet bodova vise dok je u igri sest. Kontam samo kako ce Shakhtar biti ispred nas ako i mi i oni uzmemo sve bodove, a u tom slucaju bi City bio treci :lol:

    Tek sad sam 100% siguran da ce oni poderati Shakhtara, jer si mogu zakomplicirati situaciju nekim glupim porazom. Al najbitnije je da mi dobijemo.
  • Cosey
    433
    Samo se nadam da nećemo ispustiti barem to treće mjesto.
    I zato je ključna tekma protiv Atalante jer, ako ćemo biti iskreni, teško da možemo na nešto računati protiv Citya.
  • reziser
    6.2k

    nadam se da i protiv MC imamo neke šanse jer bi oni trebali biti sigurno kad puknu Šahtara...
    ali je ključna utakmica 26.11.... iako se možda ni nakon nje neće ništa znati
  • BBBužanova
    4
    Sutra informacije o ulaznicama, a prodaja krece od iduceg tjedna. (Odgovorili mi na upit mailom)
  • deda
    27.4k
    Vau, odgovorili na mail, što će to biti :scream:
  • Majki2111
    2.6k
    Reko je Pašalić da ih niko nije pritisnuo tolko koliko mi. Očekujem veći intenzitet Atalante u odnosu na tekmu u ZG. Morat ćemo odgovorit na isti način. Ulazak u utakmicu će bit ključan po meni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.