• xavier
    11.1k
    Baš me zanima kako će to na kraju izgledati. Po ovom što se piše na internetu, ispada da stvarno pola Zagreba želi ići.
  • Mr Blue
    3.3k
    Mislim da će se prodati svih 3000 karata do kraja prodaje, ali mislim da nema šanse da se sve razgrabi danas.

    Doduše, i za Plzen je bila priča "idu svi koje znam", pa se na kraju skupilo nešto preko 1000 ljudi po slobodnoj procjeni.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Za Plzen su mnogi izvisili za karte.
    Moja ekipa je primjer. Trebalo nas je ići 6, 7 i nismo dobili karte.
  • xavier
    11.1k


    Zato i kažem. Još od izvlačenja skupina se priča o ogromnom zanimanju. Neki su bacali brojke od 5+ tisuća, ali ja sam bio jako skeptičan. No danas gotovi svi koje znam s godišnjima kupuju karte za Milano plus svatko ima nekoliko frendova bez godišnjih koji žele ići ako se domognu karata.

    I slažem se da djelić mene i dalje ne vjeruje da će danas otići svih 3.000, a prilično sam siguran da postoji i neki "as u rukavu" u vidu dodatnog paketa karata koji nije odmah pušten u prodaju.
  • Mr Blue
    3.3k
    Jesu, međutim to opet veliki broj ljudi nije spriječilo da budu u Plzenu. Nismo ni mi imali karte ni još gro ljudi koje znam i isto je bila priča "svi idu gore bez obzira na karte, snaći ćemo se". Naravno, ne možemo to znat, ali da su u Plzen otišli svi koji su odustali jer nisu imali karte - ne vjerujem da bi prebacili brojku od 3000 oko koje se danas vrtimo. Ali nebitno sad, bitno da postoji euforija oko ove tekme i nadam se da će se to prelit i na derbi ovaj tjedan, koji ekipu na terenu može vrhunski nabrijati pred ovu tekmu! (kao da im već treba, ali ono...)

    Sigurno. Ako postoji pojačani interes, uvjeren sam da se može otvoriti još neki sektor za naše navijače. Na kraju krajeva, vjerujem da je svim stranama to u (financijskom) interesu. Još 1000 ulaznica (recimo) po 40€ pokriva makar dio troškova organizacije. Ali kažem, ajmo prvo vidjet hoćemo li prebaciti prvu prepreku... :)
  • xavier
    11.1k


    Naravno, to i kažem. Ajmo vidjeti koliko će se danas prodati. No ako se kojim čudom stvarno proda svih 3.000, nekako sam uvjeren da će sutra (ili koji dan kasnije) ipak biti dostupno još 1.000 karata.
  • Ivanap7
    1
    Jel zna neko agenciju ili nekog da organizira put?!
  • deda
    27.7k
    Za sada ne. Moguće sljedećih dana kad ljudi kupe karte mada sumnjam. Većina ide autima, kombijima.
  • Guinness
    1.9k
    100 ljudi +/- trenutno
  • Ivanap7
    1
    Ajde ako Netko sazna da se organizira bus nek javi
  • Ero
    931
    Derbi za par dana, ni riječi o njemu..
  • reziser
    6.2k

    Prvo karte za milano :smile:
  • Ero
    931
    ma sve je to okej haha, ali u petak se igra najveći derbi u Hrvata, u medijima nijedan članak, gnk ništa o ulaznicama i onda se čude što dođe 10 somova max..
  • deda
    27.7k
    Bormeš ni mi još nismo temu otvorili. Čekaj da nabavimo ulaznice za Milano pa ćemo onda navečer o tovarima razmišljat :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.