• xavier
    11.1k
    Ulazilo se bez karte bez problema...ZGV

    "Bez problema" se nije ulazilo ni s kartom jer je onaj cirkus na ulazu bio žalostan. Rekao bi čovjek da ih je iznenadilo 6.000 ljudi...dobro pa nemaju svako malo 70.000.
  • reziser
    6.2k
    ulazilo se bez karte...zato je i sektor bio prepun... (nije to loše bilo)
    ali otvorit samo jedan gate....za 5000 koji odjednom dođu je u krajnju ruku bezobrazno
    za njih smo stoka..balkanci..jbg
  • nemapredaje
    1.9k
    "Deanu is Osijeka" treba dići spomenik. Fino nas je nahranio
  • xavier
    11.1k
    "Deanu is Osijeka" treba dići spomenik. Fino nas je nahranionemapredaje

    Sad kad si to napisao, ne znam što @deda nije ponio sa sobom. Policija nas zahalta nakon naplatnih kućica na ulazu u Milano i otvorimo gepek, a unutra između ostalog, kutije kolača :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Samo još jedan dokaz da mu je deda i pravi nadimak i pravi nick :grin:
  • deda
    27.5k
    Sljedeći put vozimo prikolicu s frižiderom, stolovima i stolcima. :rofl:
  • Mali Zeus
    9.3k
    nešto sam čitao da je 100-injak bez karte ostalo van stadiona?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Kod mene su tri momka došla na drugo poluvrijeme i rekli su da nisu imali karte i da su ih pustili na poluvremenu.
    Čak mi je pokazao da su im dali karte na italijanska imena.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Dobra procjena osiguranja i policije. :)

    Jedan lik na ulazu izgubio pol prsta pri pentranju preko ograde.
  • gio
    107
    Zbog razlicitih sektora nemas brige. Protiv Italije je bilo setnjo od sektora do sektora.

    Steta za one plave cerade bili bi vizualni i akutsticno puno bolje da nas nisu tako razdvojili
  • Mali Zeus
    9.3k
    dedini kolači prefini. Pravi deda, brine se za nas mlade. Voće, povrće, kolači, tortilje s kulenom, nema što nije bilo.
  • reziser
    6.2k
    dedini kolači prefini. Pravi deda, brine se za nas mlade.Mali Zeus

    ne znam, nisam probao. Nadao sam se u Milanu al mi zbrisao :P
    a za iduci put, ono, frizizeri, stolci i to se preporucam :D

    Jedan lik na ulazu izgubio pol prsta pri pentranju preko ograde.Mali Zeus
    Na žalost vidio to :( a kam se zurio...jbg
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jako glupo jer smo svi na kraju ušli. Iako ono što je napisano, samo jedan ulaz za sve, idiotska odluka organizatora. Bilo je i naguravanja, djeca su se puštala naprijed itd. Ali osim tog prsta dobro to prošlo.
  • reziser
    6.2k
    najbolji su mi pacijenti bili na ulazu u gužvetini..koji viču..guraj...stišći..probij!!??
    bem ti budala...
  • Hipo
    406
    Steta za one plave cerade bili bi vizualni i akutsticno puno bolje da nas nisu tako razdvojiligio

    Nisu samo nas razdvojili.

    te cerade tako stoji već 3-4 mjeseca i sve grupe koje u velikom broju gostuju na san siru imaju isti problem.

    akustično nemožeš ništa tu zbog tih cerada, vizualno još i da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.