• Eduardo
    17.6k
    Daleko najlošije izdanje što se europskih utakmica tiče u ove dvije sezone...

    Jedina pozitivna stvar je što nisu izjednačili rezultat iz zagreba, a mogli su već u prvom poluvremenu lako
  • Majki2111
    2.6k
    Vadimo se protiv citija uz nadu da atalanta pobijedi shakhtar. Vjerujem u ekipu i dalje.
  • agramZ
    2.3k
    jbt ovakvu nemoc nisam u zivotu vidio..
  • marcio amoroso
    32.4k
    Vratili su nas na tvorničke postavke
  • Markelo
    2.5k
    Da obrana nije dobila zute, bila bi to i dobra sansa protiv Citiya, ovako se nadam pobijedi Sahtara ili bar remiju za El
  • marcio amoroso
    32.4k
    Boysi su jebeni vrh. Kažu frendovi koji su bili sa mnom da ovo nema nigdje. Onim momcima treba mjesečne zarade od igrača dati.
  • Dudu
    2.6k
    Svaka cast Atalanti, Ivanusec se pokazao kao lose rjesenje, sredine nije bilo, ali i da je neko drugi bio ne znam kako bi bilo jer ovi su letili ko na motorima. Gomez naklon do poda..
  • Infinity
    15.2k
    Razocaran kao malo kad. Dobre igre, visoka ocekivanja, veliko razocarenje. Jbg.

    Tjesi me ovaj remi Citya. Njima je trebao bod i uzeli su tocno toliko. Zelim vjerovati da cemo im mi uzeti tri jer njima nece trebati ni jedan.

    Shakhtar i Atalanta najbolje da bude X. Tad su nam otvorene bas sve opcije. Najgore bi nam bilo da izgubimo, a da Atalanta dobije. To je jedina kombinacija u kojoj smo zadnji.
  • Neki tip
    19.3k
    Vadimo se protiv citija uz nadu da atalanta pobijedi shakhtar. Vjerujem u ekipu i dalje.Majki-Papi2111

    Ma daj Majki, na zemlju.. :wink: cijenim optimizam i sve, ali bez dva standardna stopera ocekivati pobjedu, ne remi, pobjedu protiv Cityja!? Navijam da Shaktar ne izgubi doma i da se veselimo zdrijebu za EL.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Bili su bolji za dve klase..olma su maknuli iz igre i 90% posla napravili...zaboraviti ovo (malo previše toga moramo zaboraviti u zadnje vrijeme) i dočekat city sa dilaverom i ademijem u obrani (sumnjam da će gvardiol u vatru)
  • Ero
    933
    Nadam se prolasku kao treći, čak ne bi volio da nekim čudnim spletom budemo drugi. EL je naša realnost.
  • Markelo
    2.5k
    Sahtar je u skupini vec odigrao 3 remija i u utakmici protiv Atalante je zabio u 90 min za pobjedu. Tako da postoji dobra sansa za remi u Harkivu al sto cemo mi napravit na Maksimiru protiv Citiya je pitanje.
  • Bosna86
    11.6k
    Tjesi me ovaj remi Citya. Njima je trebao bod i uzeli su tocno toliko. Zelim vjerovati da cemo im mi uzeti tri jer njima nece trebati ni jedanInfinity

    Ja bas suprotno mislim, zajebali su i nas i to momacki... uz pobjedu atalante tamo, ni x nam nije dovoljan vise
  • LovroZG
    1.3k
    Moram priznat da sam danas baš razočaran.
    Puno previše pogreški u obrani, previše nesporazuma, a zadnjih 15 minuta... Ne znam, nije mi jasno dal su oni tad izgubili snagu il vjeru jer potrčat nisu mogli.

    I još ona jebena prečka Oršića. Opet mu je par cm falilo...

    Sad ćemo se morat vadit na Cityju. Sreća pa će njima pucat kurac za tu tekmu.
  • Markelo
    2.5k
    Taj bod ne mijenja nista. Mi bi opet morali pobijedit Man C za drugo mjesto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.