• Markelo
    2.5k
    Te gluposti kako je Pasalic izbacio Dinamo mi nisu jasne. Pa nije on zabio prvi gol. Da je Sahtar izjednacio na 1:1 pa da je on zabio drugi gol za pobjedu Atalante onda ajde. Ali, nas je izbacio Castagne kad je zabio prvi gol nakon kojeg se Sahtar raspao
  • xavier
    11.1k


    Stvarno osjećaš potrebu to uopće komentirati? :yikes:
  • Infinity
    15.2k
    Da se osvrnem na ovu europsku sezonu. Mi u LP dvadeset sezona nismo osvojili pet bodova, igrali neki nogomet, a i tad smo prolaz dalje prokockali u predzadnjem kolu i u zadnjem igrali za Kup UEFA. U medjuvremenu smo igrali cetiri puta grupnu fazu i osvojili cetiri boda u cetiri nastupa ili 24 utakmice. Dozivjeli smo 22 poraza.

    Odigrali smo tri utakmice bez poraza. Toliko smo realno i ocekivali. Zabili smo deset golova, jedan vise od Barcelone i tri vise nego u prethodna cetiri nastupa.

    Nisam ljut i razocaran, nego tuzan i ponosan. Ona scena kad igraci dolaze drugi put pod sjever po zasluzeni aplauz, tu scenu cu dugo pamtiti, knedla mi je zapela u grlu, nisam imao snage ni jednom uzvikniti 'Dinamo'. Ovi igraci su nam u ovih sest utakmica donijeli jako puno srece. Dobili smo jednu utakmicu, a u cetiri smo vodili, cetiri puta smo mogli osjetiti ludilo. Dok su nas punili proslih sezona u ocaju sam imao zelju da samo jednom povedemo, pa nek i izgubimo, samo da se deset minuta veselimo i nadamo. Ove sezone smo imali mnogo prilika za radovati se i ovoj ekipi nista ne zamjerim. Ovo je nas vrhunac, moglo je mozda bit malo vise srece protiv Shakhtara, al jbg, tako je kako je. Nije da svake sezone prodjemo dalje, evo sad je u osmini finala 16 klubova iz lige petica. Aj se uguraj medju njih koji po sezoni trose na stotine milijuna eura.

    Mi kada bi mogli odrzati ovu razinu to bi bilo top. Sinoc sam bas s dedom poslije utakmice pricao o tome. Mi bi s ovom razinom uspjeli ponekad uz malo srece proci grupu LP, a u EL bi bili jako konkurentni. Evo vam Sevilla za primjer. Ekipa koja godinama ismijava EL, hara tamo, ne mogu proci grupe LP. Osvoje EL, dodju u LP i zavrse treci i opet osvoje EL. To je tolika razina vise da se o tome ne moze ni pricati. Sve i svemu, ovo je nas vrh.

    Ja jedva cekam zimsku pauzu. Prvo meni treba da nakon svega dodjem sebi, a mogu misliti kako je igracima. Ne ocekujem tu puno nekih promjena u sastavu, ali ocekujem da se ekipa digne, jer smo i strmoglavom padu.


    Sto se tice same utakmice sinoc. Dobro smo krenuli, ali smo naje*ali kad su krenuli i oni. Mozda ova ekipa Citya izgleda kao klocevi protiv drugih ekipa Premiershipa, a Dinamo je daleko od Premiershipa i logicno da je izmijesana ekipa jednog od najjacih timova svijeta ipak drugi svijet za nas.

    Moubandje nije bio nista specijalno, al odigrao je iznad mojih ocekivanja. Gojak je sinoc odigrao jako dobro, pogotovo prvo poluvrijeme. Ademi u obrani isto odlican, al ponio se kao amater onda kad je dobio zuti. To nam nikako nije trebalo. S obzirom na njegovu grubu igru, jos je stoper protiv vrhunske momcadi, crveni je visio u zraku. S Morom se treba malo poraditi, ne mislim tehnicki koliko psihicki. Sinoc se bas uplasio one kontre koju je vukao i zeznuo i to nije prvi put da se on prepao prilike. I to je sve sto imam za komentirati od igraca. Jos samo da dodam kako mi Livakovic u ovim porazima izgleda ocajno poslije utakmice. Dugo nisam vidio igraca kojem tako tesko padaju porazi. Ne zelim da igraci ocajavaju i da padaju u depresiju, al u nekom trenutku ti bude drago da je nekome toliko stalo.

    Sve i svemu, hvala im na za za nas iznadprosjecnu europsku sezonu. Pokazali su da mozemo, da nismo ukleti, da jesmo i da mozemo biti veliki europski klub.

    Sad se okrenuti HNL-u, posamarat nejac i na ljeto u novu borbu za LP.
  • The Undertaker
    4k
    To je to. Nema se što puno dodati i oduzeti. Samo da se složim sa ovim oko Moubandjea, pokazao je da nije flop i da bi mogao biti pojačanje kad prođe pripreme.
  • marcio amoroso
    32k
    Mene je Moubandje isto pozitivno iznenadio.
    Kad prođe pripreme očekujem da bude top za nas.
  • EastsideZg
    166
    Očekujem dovođenje desnog beka i krila (nekog poput Oršića, da može "pobjeć"), jednog pitbulla i po jednog iskusnog veznog i stopera. Prodat Andrića, Stojanovića, Šituma, Pinta, Leškovića, Majera, Hajrovića, Olma, Gojaka. Obavezno zadržati Petkovića i Oršića.
  • BluePhone67
    3.2k
    Sve pohvale Bad Blue Boysima u ovoj Euro sezoni, bili su pravi motivatori i špurijus svim igračima na terenu i njihov iskreni huk sa tribina zasigurno je dao vjetar u leđa kada je bilo najpotrebnije i da daju više od svoje razine znanja i maksimuma u svim segmentima igre. Jedan od ključnih faktora koji se često slučajno ili namjerno prešučuje za razliku od pohvala bjegunca, a dajem ruku vatru da ništa od ovog ne bilo da su prazne tribine i komorna atmosfera kao unazad par godina. Mozda nije najvazniji faktor, ali je faktor X koji cini razliku bezlicnosti i sinergije.

    Činiš me sretnim kada tužno je.
  • reziser
    6.2k

    i mislim da cijelu sezonu nije bilo niti jednog jedinog incidenta!
    uz žestoko navijanje, podršku prije, za vrijeme i poslije tekme i bez incidenata.
    sve pohvale!
    sjećam se prošlih godina bez sjevera, tužno da tužnije nemože biti.
    Sjever daje poseban ugođaj tekmama :clap:
  • The Undertaker
    4k
    Slažem se. I, kao šlag na tortu, jučer ono pozivanje igrača da se vrate. Čestitke i pokazatelj da se može.
  • deda
    27.7k
    Meni je posebno bilo drago kad se pozvalo dečke da se vrate na sjever. Mislim da to nisam čuo godinama. To je baš bila podrška igračima, svaka čast. Prekrasno je to bilo za vidjeti nakon dugo vremena. :clap:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Lijep kraj tekme, podrška igračima i pozivanje na bis. :)

    Isto se slažem za Moubandjea, čisto solidan bio.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja bi čak rekao odličan, obrambeno bar, naprijed je bio tuga...
  • marcio amoroso
    32k

    Prema naprijed su skoro svi bili tuga. Protiv citya očekivati od lijevog beka doprinos u napadu može možda 5 ekipa na svijetu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    je, ali to mi se čini da mu je općenito mana. Vidjelo se na utakmici koliko je bio dobar obrambeno što ne dolazi baš do izražaja u HNL-u zbog načina kojim protiv nas igraju, a nije ni da je baš u HNL-u u napadu dobar, dribling mu je ok, ali ubačaji su mu boljka koliko sam ja uspio vidjeti.
  • The Undertaker
    4k
    Nama za EL/CL treba bek koji je prvenstveno obrambeno dobar. U napadu šta napravi. Ako Moubandje može igrati protiv MC može protiv bilo koga. Bit će on dobar kad se uigra sa ostatkom ekipe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.