• Infinity
    15.2k
    Njima u ovoj situaciji United dodje puno vise nego sto je nama Hajduk, a mi im dodjemo ono sto je nama znao doci Rudes nakon Pariza recimo ili jos bolje nakon Olympiakosa. Utakmica koja je biti ili ne biti, pa onda utakmica u kojoj ti se moze ne igrati zato jer si izgubio par dana prije puno bitniju utakmicu ili ti se moze igrati iz razloga da iskalis frustracije zbog tog poraza.

    City je u losoj formi i uzmite i to u obzir. Nisu oni izgubili nakon 20 uzastopnih pobjeda. Tamo nesto ne stima i to je nasa sansa. Cityu su mnogi uzeli bodove u zadnje vrijeme, zasto ne bi i mi? Nije da je zicer, al nije ni nemoguce. Tko je siguran u poraz, kladionice nude lijepu 1.90 kvotu na goste, a imate i 3.0 na hendikep pa pokusajte.

    Ja sam sinoc gledao njihovu utakmicu i United ih je lijepo izmorio. Sad im slijedi Arsenal vani i sigurno ce biti odmaranja igraca.
  • Eduardo
    17.3k
    Ja sam sinoc gledao njihovu utakmicu i United ih je lijepo izmorio. Sad im slijedi Arsenal vani i sigurno ce biti odmaranja igraca.Infinity

    Iako to nije 'onaj' City koji melje kao prošle sezone uzdati se u njihovo odmaranje igrača bilo bi suludo. Imaju takav kadar da tu praktički svatko svakog mijenja bez problema. Ali, kao što kažeš, nešto tu ne štima i zašto i mi ne bi uzeli svoj dio kolača kao i dosta njih kontra Citya ove sezone.

    Uostalom, nikome na Maksimiru nije bilo lako igrati zadnje dvije sezone pa i tu možemo tražiti razloge za optimizam.
  • Infinity
    15.2k
    Dinamo na Maksimiru nije izgubio 15 mjeseci. U medjuvremenu su po bod odnijeli Rijeka, Anderlecht, Ferencvaros, Shakhtar i Hajduk. Na to smo protivnicima nanijeli cak 29 poraza. Dinamo je kuci 34 utakmice bez poraza u sluzbenim natjecanjima.
  • marcio amoroso
    32k
    Cityu ta utakmica ne znači ništa i normalno da je to plus za nas. Igrači su profesionalci i milioneri. Sto posto neće riskirati ozljedu u hladnom Zagrebu. Briga njih. Naravno da odskaču kvalitetom i da mogu dobiti ako i ne daju gas do kraja ali ako im se nekada može otkinuti bod onda je to u ovoj konstelaciji.
  • Eduardo
    17.3k
    Ne znači im ništa, ali opet bi tu mogli tražiti taj neki svoj 'comeback' u pozitivan ritam. Guardiola je čudan lik. Uopće me ne bi iznenadilo da lik izvede super jaku momčad, nešto suprotno od onoga što većina očekuje.

    zadnji poraz je bio Young Boys?
  • deda
    27.7k
    Da
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Germanijak objavio kako ce aman City pocet utakmicu bez stonesa,laportea aguera sterlinga i de bruyna fernandihna ..stoperi 18..godisnjak Garcia i Otamendi dakle za Dinamo je sad ili nikad iskoristit situaciju
  • Dino
    2.2k
    Samo nek decki ostave srce na terenu i nema sanse da ih Bog nece nagradit, vjerujem da mozemo s ovakvim Dinamom i takvim cityjem minimalno doc do boda
  • Ovo ono
    20
    Izmiješani sastav, vjerovatno slaba motivacija u njima nebitnoj utakmici, jednostavno ih treba napast i kako bude. Kompaktno i agresivno od prve minute, nama bod ne znači apsolutno ništa. Uopće ne sumnjam u Bijelicu i njegov odabir taktike, do sada je samo jednom pogriješio i mislim da u srijedu neće.
  • FetiviSplićaninIzGruda
    7
    s tim da nijedan od klubova koji su izvukli remi nisu ni to zasluzili.
  • gh0c
    256
    S tim da nam remi znači od prilike isto kolko i rezultat derbija Hafnarfjordur - Reykjavik
  • Eduardo
    17.3k
    Rekao je Bjelica da je VAR skandaloza :ok: nije mi jasno kako se nisu oglasili kod Gojakovog laktarenja, čisti crveni karton.

    Oni što su sudili Shakhtar i Atalanta su još veći debili. Prvo previde čisti crveni, odnosno drugi žuti Muriela. Zatim ovaj iz Shakhtara dobije direkt crveni za ništa :starstruck:

    Ali, kakve golove je primio Shakhtar to je urnebes (2. i 3.gol).

    Na kraju po snazi momčadi ovo je potpuno realan rasplet skupine, baš tim redoslijedom. Ipak, imali smo ogromnu priliku uzeti drugo mjesto, treće smo morali. Mogli bi dugo žaliti za propuštenim ove sezone.
  • reziser
    6.2k

    Rekli sno da ćemo žalito za zadnje 3 minute protov šahtjor... I žalimo...
  • EastsideZg
    166
    Ja nisam nešto razočaran... Teško se vadit na Cityu. Sve u svemu solidna eurosezona, iako smo na kraju malo pali u formi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.