• marcio amoroso
    32k
    50 milijuna proračuna Dinamo može imati zato što ima puno potencijala koji je neiskorišten.
    Marketing je skoro nula bodova, sponzor nam daje jadan novac za reklamu na dresu kluba koji igra lp.
    Uefine nagrade su sve veće. Tih 50 milijuna se mora moći ostvariti i bez prodaje igrača.

    Naravno da je normalna uprava i normalna infrastruktura preduvjet ovome navedenome gore.
  • The Undertaker
    4k
    Ako je infrastruktura preduvjet, a jest, onda je to barem 4-5 godina čekanja. Dinamo bi ove godine mogao imati 50 mil eur. I to je neki maksimum bez ozbiljne prodaje igrača. Ali već slijedeću sezonu krećemo bez Olma i, vjerovatno, Petkovića + još neki u izlogu. Već nisi konkurentan za LP. Ne može se uvijek ni pogađati sa pojačanjima. Uboli smo sa Petkom ali ovo ostalo se (za sada) pokazalo kao flop (Andrić, Atiemwen, Majer, Moubandje, Pinto...)
  • Kwedi
    3.8k
    La(j)ni ističe ugovor na kraju sezone.

    Bit će zanimljivo hoće li HDZovske veze dat preporuku da se s njima produži ugovor ili se generalni sponzor bude javio s realnijom cijenom od pola milijuna kuna.

    Čisto kao usporedbu, ovo je zadnje kaj imam podatke(s kraja prošle sezone):

    *Glavni sponzori hrvatskih prvoligaša:*

    Klub / 2018. / 2017. / Glavni sponzor

    Osijek – 43.912.664 / 47.963.043 Mészáros és Mészáros Kft.
    Hajduk – 5.442.526 / 5.361.788 Tommy
    Rijeka – 2.721.302 / 1.790.256 Sava osiguranje
    Dinamo – 542.400 / 0 Lana Grupa
    Lokomotiva – 0 / 381.104 Crodux
    Gorica – 0 / 0
    Slaven Belupo – 8.500.000 / 6.000.000 Belupo
    Istra 1961 – 500.000 / 323.671 Croatia osiguranje
    Inter-Zaprešić – 0 / 0
    Rudeš – 0 / 0
  • Kwedi
    3.8k
    Pardon, krivi topic
  • Ludovic IX
    5.2k
    Mislim da Pep neće riskirati umor svojih zvijezda i da ćemo gledati nabrojane rezerve u Zagrebu..ne smije izgubiti bodove u tom kolima oko Dinama
  • Eduardo
    17.3k
    City 2:2 kod Newcastlea. Kakvu golčinu je zabio KDB, ali su ga i primili na kraju.
  • Ovo ono
    20
    Još jedan kiks Citya u prvenstvu, to je odlično. Svaki novi bod viška za Liverpool, znači slabiji sastav u Zagrebu.
  • Eduardo
    17.3k
    Atalanta dobila 3:0 kod Brescie. Pašalić dva komada (izgleda nadoknadio ono što je protiv nas promašio) i Iličić jedan.
  • Kwedi
    3.8k


    Pašalić odličan drugi gol
  • Bosna86
    11.6k
    United poveo
  • Ludovic IX
    5.2k
    Neznam jel to dobro ili loše..ako izgube, da se ne iskale na dinamu
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Neznam jel to dobro ili loše..ako izgube, da se ne iskale na dinamuLudovic IX

    gle mi to mislimo da je tako, ali pogledaj npr. nas nakon utakmice s Hajdukom, svi su pričali kao zbog nerješenog rezultata sad se budu napalili i razbili Atalantu, a oni totalno potonuli. Sve to ovisi jel budu oni mentalno pali ili ne, a nekako mi se čini da su cijelu sezonu nekak slabi u tom pogledu ovi u City-u

    ali opet isti vrag se desio i Atalanti s Juveom pa su nas pogazili, tak da si sam gazim teoriju lol
  • xavier
    11.1k
    gle mi to mislimo da je tako, ali pogledaj npr. nas nakon utakmice s Hajdukom, svi su pričali kao zbog nerješenog rezultata sad se budu napalili i razbili Atalantu, a oni totalno potonuli. Sve to ovisi jel budu oni mentalno pali ili ne, a nekako mi se čini da su cijelu sezonu nekak slabi u tom pogledu ovi u City-u

    ali opet isti vrag se desio i Atalanti s Juveom pa su nas pogazili, tak da si sam gazim teoriju lol
    Dragon1Warrior123

    Čekaj, ti uspoređuješ naš remi s Hajdukom pa utakmicu protiv Atalante poslije toga s porazom Cityja i utakmicom protiv nas poslije?

    Stvarno misliš da igrači Dinama u nekom trenutku nisu bili dovoljno motivirani za utakmicu LP pa je tu remi protiv Hajduka trebao pomoći kao dodatna motivacija? Isto tako, na stranu prva utakmica, ali Atalanta svakako ima jaču momčad od nas i nije da nam je dovoljna motivacija pa da kažemo kako smo sigurni u pobjedu.

    City je pak ne znam koliko klasa iznad nas i velika je razlika hoće li doći samo "odraditi" utakmicu koja im rezultatski ništa ne znači ili će doći iskupiti se za poraz u gradskom derbiju.

    I me želim ovim reći da nemamo nikakve šanse u srijedu nego samo da su to dvije sasvim različite situacije.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    gle drugačije je doći u utakmicu nakon pobjede od 4:0 nad rivalom pun samopouzdanja i bit onak mlitav kao protiv Atalante

    ja ne znam kako ste vi vidili tu utakmicu ali ja sam ovdje komentiro baš da mi je nedopustivo takva kurcobolja i nedostatak motivacije kao tu utakmicu, i to još u LP (doduše razumijem da je kraj sezone, umor itd., ali govor tjela mi je bio poražavajući)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.