• The Undertaker
    4k
    Poredak je realan odraz kvalitete. Imali smo ih na početku sezone kad još nisu fit. Sad su svi u punom pogonu a mi padamo jer smo i najranije krenuli. Na nekim igračima se baš vidi da su "izdušili". Nema veze, idemo dalje. Očekujem sada bitnu rekonstrukciju ekipe, odlazak Olma, Petkovića, Hajrovića, Stojanovića, Gojaka i Livakovića te uvođenje mladih snaga (Gjira, Gvardiol, Ivanušec, Ćuže...) te, naravno, dovođenje pojačanja tipa Theophile, Fernandes, Pjaca, Cafu itd...
  • The Undertaker
    4k
    Sve mogu podnijeti, ali ubilo bi me ako Bjelicu zamijeni neki trener kalibra Jurčevića, Čačića ili Ivankovića. Nije to više za moje godine.
  • reziser
    6.2k

    Neko će morat doći...
    E sad.. Jovičević.. Bišćan.....tvoje navedene nebih ni komentirao
  • Neki tip
    19.1k
    Ajmo se malo zbrojati i podvući crtu..

    Upravo sam uočio da je Dinamo zabio više golova od 17 sudionika LP, a s još 3 momcadi jednako, da je osvojio više bodova od 8 ekipa i da je u skupini kao 3. nositelj dobio vjerojatno najjačeg protivnika iz 4. pota..
  • Cosey
    434
    Žao mi je, stvarno mi je žao kaj nismo osigurali Europsku ligu. Ono prošle sezone je bilo nezaboravno.

    Ključnim se pokazala tekma protiv Šahtara doma. Pobjedom bismo de facto bili drugi, nažalost ispustili je na onakav način i kaj je još važnije izgubili momentum.
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da kod kod mene nema nikakvog velikog razočaranja jer sam bio spreman na ovo. Sve je na žalost bilo jasno nakon Šahtara. Da bi ispao, Dinamo je trebao izgubiti obje iduće utakmice i Atalanta dobiti u Ukrajini. Kako smo i onda pisali, problem je u tome što što je bilo jasno da su sva ta tri rezultata potpuno realna.

    Naravno da je neka utakmica mogla završiti i drugačije i upravo tu je bila nada, ali kako sam napisao, ispadanje je nakon Šahtara bilo sasvim očekivano.

    No barem smo razveselili neke druge koji sad dijele Pašalićeve dresove :roll:
  • Crusades1986
    9.6k
    Bozicno je vrijeme, moramo mislit i na te slabije i potrebite :rofl:
  • smog
    236


    sve je ovo realan rezultat, sami su si krivi za ispadanje... nema tuge to je jednostavno Dinamo...
    A kaj se tiče Bjelice, nek ide tam gdje mu je dragi gazda koji je zaslužan za sve....
  • marcio amoroso
    32k

    I sad netko navija za njih.
    Ma volim da ispadnu pa makar koeficijent bio u rangu Malte.
  • xavier
    11.1k


    Ja sam već napisao da mi je za druge hrvatske klubove drago da nekog prođu/pobijede, ali za njih mi nije žao kad ispadnu, dapače. Daleko od toga da "slavim" ili tako nešto, ali svakako mi nije žao.
  • markoli
    1.6k
    Nemojte izmišljati gluposti, pa Bjelica je najbolji trener kojeg smo imali u zadnjih 10 godina, vjerojatno i više.
  • Kwedi
    3.8k
    Nemojte izmišljati gluposti, pa Bjelica je najbolji trener kojeg smo imali u zadnjih 10 godina, vjerojatno i više.markoli

    ja bi rekao od samostalnosti
  • marcio amoroso
    32k

    Ja baš slavim a sljedeći put ću bakljadu napraviti.
  • xavier
    11.1k
    Ja baš slavim a sljedeći put ću bakljadu napraviti.marcio amoroso

    Neće ljudi u Berlinu shvatiti čemu se veseliš...iako s obzirom na tajming njihovog ispadanja, u to vrijeme ćeš vjerojatno biti na moru :cool:
  • marcio amoroso
    32k

    Gdje god budem baklja će gorjeti :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.