1. Anketa: Da li je bio penal na Melnjaku
    2. Anketa: Da li su ob ponistena gola hajduka-opravdano ponisteni
    3. Anketa: Da li je golu Istre prethodio faul nad hajdukovim igracom.
    5.4k
    Pa vi koji uporno klikcete na te clanke ste takodjer sluge tih medija. Mediji ce plasirati ono kaj skullja klikove. Vi ih hranite. I ove tovarske teme, a bogme i srpsku tvornicu fejk njuza...
  • Nino Bule
    11.3k
    Psihoza teska dolje nakon prospavane noci, napad na suđenje na najsmjesnije nacine, broje koliko je ciste igre bilo, i zacudo dosli do cifre od nekih 50-60 minuta sto je prosjek za nogometnu utakmicu, oni bi valjda da se prvo u drugo poluvrijeme produzilo 30 min sveukupno, bolesne glave, stvarno ne smiju ni u ludilu osvojit titulu
  • NORTE
    9k
    Volim držati bitno na jednom mjestu.
    Lokomotiva je od 32. minute trebala igrati s igračem više pri svom vodstvu 1:0 jer je crni igrač Hajduka trebao dobiti drugi žuti zbog nevjerojatnog simuliranja.

• NORTE
    9k
    Dobro jutro lopovima iz osječke toVAR sobe.
    Ruka koja je dovela do 0:1 za narodne lopove.
  • NORTE
    9k
    Samo da napomenem i da je nedosuđeni penal na Mierezu kod 0:0 itekako mogao biti sviran.
  • NORTE
    9k
    Evo i nastavka: gol Osijeka za 1:0 nije smio niti trebao biti poništen!

Komisija nogometnih sudaca:

Sudačka analiza 21. kola SuperSport HNL-a
    OSIJEK - HAJDUK

Sudac: Igor Pajač. Pomoćni suci: Bojan Zobenica i Ivan Mihalj. VAR sudac: Fran Jović.

"33. minuta: Incident u kojem je igrač Osijeka rukom ostvario kontakt s loptom nije prekršaj “kažnjive igre rukom”.

Uz razmatranja PNI-e da je ruka u analiziranom incidentu jasno potporna, da lopta prema ruci dolazi neočekivano upućena od suparnika s minimalne distance, da igrač nije mogao izbjeći kontakt s loptom, te da je igrač Osijeka ostvario kontakt s loptom u potpuno prirodnoj kretnji ustajanja s podloge, KNS HNS-a intervenciju VAR suca smatra neopravdanom, a interpretaciju suca utakmice tijekom pregleda OFR snimka neispravnom."
  • NORTE
    9k
    Procurile nove snimke, par situacija iz ove sezone:
  • serbus
    3.5k

Molim ovu našu popevku a ne "a je to" kad se radi video za tovare imamo ljepše prigodnije.
  • Dzgšb
    256
    Tko ima vremena i znanja napraviti video jedan da ih sjene za sva vremena ,iz ove sezone ne treba dalje
  • Zagreb1992
    1.2k

Ako netko zna osobu koja pušta muziku trebalo bi na sljedećem deerbiju ovo pustiti tovarima :D
  • Mihaljević
    8k
    Možda je glupo reći ali oni su - nebitni.

Dame i gospodo, izjava Lukše Jakobušića nakon što je dignuo cijeli HNS i Hrvatsku na noge.
  • NORTE
    9k
    NORTE
    Evo sad je izašla i navodna komunikacija Var sudaca.
    Ruku Krovinovića su oni komentirali sa "prsa 100%".

Pogledajte vi ta prsa:
  • NORTE
    9k
    Hajduk-Lokomotiva, samo žuti karton nakon pregleda Var-a u 79. minuti pri rezultatu 1:0.