• NORTE
    9k
    Ovo je trebao biti drugi žuti za Awaziema.
    — Carrasco
    Čisti drugi žuti, a i prvi mu je tamno žuti jer lopte nije bilo na mapi i bilo je s leđa.
    marcio amoroso
    Ovo je quote o situaciji s jadranskog derbija na Poljudu od prije samo 2 tjedna.

    Sad je Strahonja potvrdio da je Awaziem trebao dobiti drugi žuti i na Rujevici jučer.
  • NORTE
    9k
    Napomena da je Awaziem (jedini strijelac) u Rijeci trebao biti isključen već u 22.minuti pri rezultatu 0:0.
  • NORTE
    9k
    Pravednici su i dalje na maloj razlici na tablici samo zahvaljujući sucima koji im besramno pomažu, dok mediji šute na sve to.

    Čim se potkrade sudačka pogreška na njihovu štetu evo nam Lukše s novom revolucijom i Hdz-a s novim ustupcima...

    HnsŽV!
  • Sunja86
    993
    Kad bi netko imao volje izvući isječke,fotografije svih grešaka u korist Hajduka ove sezone ima tu dosta posla od onih koji mi padaju napamet
    Varaždin-crveni za Fossati u prvom poluvremenu pri nerješenom rezultatu
    Gorica vani - dvojben penal za Hajduk vrlo moguće da je i Biuk napravio prije prekršaj nego što je sviran penal a onda smješan crveni karton za igrača Gorice i Gorica ostaje s igračem manje pri rezulatu 0:0 od 60-te minute
    Gorica doma - smješan penal za Hajduk pri rezulatu 1:1
    Protiv nas na Poljudu- nije sviran čisti penal na Periću utakmica završava 1:1
    Protiv Rijeke na Poljudu- oprošten crveni Karton Awaziemu
    Bilo je tu još nekih sutuacija ovu su mi prve koje su mi pale napamet.
  • NORTE
    9k
    Kad bi netko imao volje izvući isječke,fotografije svih grešaka u korist Hajduka ove sezone ima tu dosta posla od onih koji mi padaju napamet
    Varaždin-crveni za Fossati u prvom poluvremenu pri nerješenom rezultatu
    Sunja86
    Facebook stranica dinamo-život moj je jučer objavila video s tekme protiv Varaždina i teških sudačkih grešaka u korist sudačke familije.
  • NORTE
    9k
    Da zabilježemo i svirani "penal" na Kaliniću na štetu Rijeke.
    v3n1g8ctjhhcmehp.jpg

    l9ptbe48i3guwkbn.jpg
  • dzg717
    937
    A prije toga situacija kod 0:2 Rijeke, Friganu u koljeno džonom ulazi Sentić vjerojatno ljut jer im se narugo kod gola, to je čisti crveni, o tome još ni riječi.
  • NORTE
    9k
    Penal kojem se smije cijela Hrvatska.
    Mediji se nisu pretrgli u izvještavanju o tome, izuzev izjava sudaca u emisijama.

    Nema anketa, nema ludila, nema nikih problema.

    Deja vu. Svaka čast. Sudačka familija.
  • NORTE
    9k
    Nova sezona - novi sudački poguranci.
    Savez i sudačka komisija jašu dalje po starom.
    Oprošten crveni za udarac nogom u glavu i 14 minuta nadoknade protiv Istre, ima li još što u ukralo-pokralo svijetu?
  • Logistika
    1.1k
    OPASNA IGRA, prekršaj za koji se dosuđuje neizravni slobodni udarac (od 1904). Igrač igra na opasan način ako prema protivničkom igraču usmjeri potplat (→ đon), ako previsoko podigne nogu ili prenisko sagne glavu tijekom borbe za loptu.
    S obzirom da jucer cini mi se ovaj nije isao đonom nego ga je nabio čini mi se punom...jos je lopta trebala biti za Hajduk?
    Pravilo je takvo da se spustanje glave ispod struka svede na minimum?
  • NORTE
    9k
    prenisko sagne glavu tijekom borbe za loptu.
    S obzirom da jucer cini mi se ovaj nije isao đonom nego ga je nabio čini mi se punom...jos je lopta trebala biti za Hajduk?
    Pravilo je takvo da se spustanje glave ispod struka svede na minimum?
    Logistika
    Erceg je već bio u niskom položaju zbog duela u žaru borbe, a Šarlija ga je i povukao za dres.
    Čovjek ga je doslovno držao rukom i opalio nogom u glavu.
    Dakle, čisti crveni karton.
    VAR se naravno nije oglasio.

    Sgfkk.gif
    ezgif-com-video-to-gif-2.gif
  • Logistika
    1.1k
    Je je čisto sve...namjestio si ga rukom jbt...nisam gledao tekmu...vidio snimku jednom
  • Istočnjak
    93
    Slažem se, s rukom si ga namješta i onda nabija nogom.
    Već bi ovo povlačenje dresa u šansi za gol bilo žuti, pa ovo mora biti više
  • bbb medimurje
    2.9k
    Evo krenuli su s anketama na 24 sata o nekakvom penalu na meljnjaku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.