• Bosna86
    11.6k
    Kaže Strahonja da je oštećen Inter kod drugog gola Hajduka
  • reziser
    6.2k
    HRT: Gol Hajduka je neregularan. HNTV: Regularan je

    i sad ti budi pametan :joke:
  • deda
    27.7k
    Budi sudac, to je jebeno :rofl:
  • reziser
    6.2k
    Čiji posao se gleda sa 6 kamera :nerd:
    A svi sve znaju :scream:
  • reziser
    6.2k
    Budi sudac, to je jebeno :rofl:deda

    Nebi hvala :halo:
  • NORTE
    9k
    Istra ostala bez igrača koji je gol za vodstvo na Poljudu proslavio ljubeći zemlju po kojoj hoda.
    KUSTIĆU VRIME JE!
    xbrajl9upextalxa.jpg
  • Oluja
    3.6k
    Jel ima netko da postavi snimku proslave i dobivanja kartona?
  • Ali
    1.9k

    Sad sam gledao reprizu na areni, kad su trebali krenuti sa centra nakon gola, sudac je dosao do mahmuda i jasno se cita sa usana :what I did? Why...
    A sudac Lovric mu rukom gestikulira onak prstima da je zbog toga jer je pricao i pokazao prema sjeveru i nakon toga odmahnuo kao to nesmijes ?????
    Pa to jos u zivotu nisam vidio
  • Oluja
    3.6k
    Kad Mahmud nije Livaja, Livaja moze sto hoce
  • marcio amoroso
    32.1k
    Hahaha, ovo nisu istine.
  • Ali
    1.9k
    Inace, sin mi sad kaze da je brojao var snimku, ukuono 19 puta mu je var vracao snimku, od cega je prvih 14 ista kamera i i jos 5 druga (sa vrha tribine) .
    Di su druge kamere, kamera iza gola nula ? Ili mozda ima nesto sto pokazuje da njje oenal pa ju ne vrte
  • Mrvica
    3.2k
    Znači Livaja slavi kako hoće i provocira (očiti primjer prošlo kolo protiv Rijeke) a bilo tko drugi odmah žuti. Ma svaka čast nema šta, ovo nije vidilo žutog
  • NORTE
    9k
    Šokiran sam kakav je izmišljeni penal sviran za Hajduk kod 0:1 za Istru i to nakon Var-a.
    Nakon poklonjenog crvenog još su im poklonili i penal.

    Na kraju svega - F R I T U L A.
  • NORTE
    9k
    Sekunda prije 2.žutog Smolčiću. Sudac je tu za ukras.
    fc0e5i1rnci0qmeo.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.