• Teofil Kateran
    818
    Sjećam se kako je dizao momčad i kretao u napad, nosio sve pred sobom nekoliko puta, odnio je i protivnika i loptu. Zvijer, na njega se trebaju igrači puno više ugledati nego na Rileta, Mišića i Petka kaj se borbenosti tiče.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sve super, al jučer je igrao kao da je pijan i potpuno nesvjestan gdje je i svoje okoline.
  • Praskaton
    1.8k
    Kako je izbio zalizanog kraj korner zastavice morao je ovaj izac vani
    Monstrum je naš KTC
  • Ali
    1.9k
    Bogoljub i danas na visikom nivou.. da nije bilo one nespretnosti uz vjetar pred kraj tekme bila bi 9 , ovako malo manje ali i dalje vrh... zalizani upravo izlazi iz dzepova KTC
  • Jurki
    8.4k
    Danas Teo doktorski. Pozdrav hejterima Tea.
  • Paggini
    5.7k
    Pozdrav hejterima Tea.Jurki

    Ne znam jel takva osoba postoji...
  • Jurki
    8.4k
    ima ih..dovoljno je prolistati njegovu temu.
  • Zagi
    4.9k
    Ima nas , kak ne. Kritika . ne hejt.
    Jako dobar danas, dominacija u zraku.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Čovjek je mašina i na terenu izgleda kao Terminator.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Nevjerojatno je kako analfabeti brzo zaborave da je čovjek, zvijer, stoperčina, vjerojatno jedan od konkretnijih razloga zašto smo sada, nakon očajnog početka sezone, u ovoj situaciji gdje ovisimo sami o sebi.

    Ali dobro, naučio sam da ljudi imaju pamćenje čovječje ribice.

    Majstore moj, nismo te ni zaslužili. Nama i trebaju stranci poput Mihajličenka. Pička nama materina nezahvalna!
  • Zagi
    4.9k
    Neće ići.
    Srednji stoper prioritet prijelaznog roka.
  • Endeavour
    396
    Opet i danas briljantan, osim nelogične odluke vraćanja Nevi umjesto u out. Ali nije nas na kraju previše koštalo, i svi sretni. Za danas 9/10.
  • Marley
    764
    Ajmo opet po stoti put, nadjite mi stopera koji ne grijesi?
    Hocemo sad ici sloziti kompilaciju pogresaka nekoga od 100 milijuna? Evo mozemo od Gvardiola npr. :roll:

    Po cemu je sad Theo pogrijesio gore nego Bruno s onim promasajem na kraju? Kako nas je Theova greska kostala primljenog gola, tako nas je i Petkov promasaj mogao kostati bodova (da je recimo to trebao biti gol za vodstvo).
    I sve je to normalno, SVI grijese. Samo jbg, neki imaju vise, a neki manje srece, kad su u pitanju kritike navijaca.
  • Zagi
    4.9k
    Pusti grešku.
    Igra stala kada je Šafarić stavio napadača striktno na Maxa i pustio KTCa da vodi loptu.

    Da se igra bez lopte bio bi sjajan ali ova igra se zove nogomet i dinamo treba bolje.
  • Endeavour
    396
    Bolje od KTC za Dinamo, a i za puno bolje i bogatije klubove, ne postoji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment