• Infinity
    15.2k
    Imas bod za pogodjenog pobjednika meca, al imaju ga svi :lol:
  • Eduardo
    17.3k
    Zato sam i rekao ništa :sweat:
  • Infinity
    15.2k
    TABLICA PRVOG KOLA:
    #   Igrac                       bod          joker          bonus       uk.bod
     1. LovroZG                      10            DA             0           10
     2. Gorica86                      5            --             0            5
     3. calcaneus                     4            --             0            4
     4. Danijel                       4            --             0            4
     5. eduardodasilva                4            --             0            4
     6. Hipo                          4            --             0            4
     7. Plavko39                      4            --             0            4
     8. vjeko1701                     4            --             0            4
     9. Draž                          3            --             0            3
    10. GZomanid                      3            --             0            3
    11. jordan                        3            --             0            3
    12. Kwedi                         3            --             0            3
    13. marcio amoroso                3            --             0            3
    14. Mr Blue                       3            --             0            3
    15. Mulec86                       3            --             0            3
    16. Zvonimir80                    3            --             0            3
    17. bk5b                          2            --             0            2
    18. El Capitan                    2            --             0            2
    19. Goran                         2            --             0            2
    20. Infinity                      2            --             0            2
    21. Majki-Papi2111                2            --             0            2
    22. Marsel                        2            --             0            2
    23. namodi grebza                 2            --             0            2
    24. nkdz                          2            --             0            2
    25. reziser                       2            --             0            2
    26. Sunja86                       2            --             0            2
    27. thomas22                      2            --             0            2
    28. Torres26                      2            --             0            2
    29. Zambatine škude               2            --             0            2
    30. ZGBhoy                        2            --             0            2
    31. alan                          1            --             0            1
    32. Ani                           1            --             0            1
    33. Blaz                          1            --             0            1
    34. BluePhone67                   1            --             0            1
    35. Bosna86                       1            --             0            1
    36. Carrasco                      1            --             0            1
    37. Cavalera                      1            --             0            1
    38. Cosey                         1            --             0            1
    39. cron1ck                       1            --             0            1
    40. davidinamo                    1            --             0            1
    41. deda                          1            --             0            1
    42. Dudu                          1            --             0            1
    43. Eduardo                       1            --             0            1
    44. FetiviSplićaninIzGruda        1            --             0            1
    45. Gabrijel                      1            --             0            1
    46. Građanski1911                 1            --             0            1
    47. Guela                         1            --             0            1
    48. Igor Oršolić                  1            --             0            1
    49. jp23                          1            --             0            1
    50. markoli                       1            --             0            1
    51. Marko Kovačević               1            --             0            1
    52. MathiasChago                  1            --             0            1
    53. Mato Rajkovača                1            --             0            1
    54. MM17                          1            --             0            1
    55. Mr Anderson                   1            --             0            1
    56. Play11HB                      1            --             0            1
    57. Papastrumf                    1            --             0            1
    58. Pop corn                      1            --             0            1
    59. SAS1987                       1            --             0            1
    60. Simke                         1            --             0            1
    61 Slavonac                       1            --             0            1
    62. Somport                       1            --             0            1
    63. Široki86                      1            --             0            1
    64. TejMaZG                       1            --             0            1
    65. Zlojda                        1            --             0            1
    66. xavier                        1            --             0            1
    


    Bodovi:
    Tocan rezultat 3-0 - 3 boda
    Pobjeda Dinama - 1 bod
    Kadzior strijelac prvog gola - 2 boda
    Orsic strijelac prvog gola - 1 bod
    Petkovic strijelac prvog gola 1 bod


    Molim sviju da provjere da provjere svoj rezultat i da li se potkrala neka greska.

    Cestitke Lovri, pobjednik je kola, ali nazalost nije ostvario bonus jer je u igri samo jedna utakmica. Mislim da mu to nece tesko pasti jer je prvi igrac koji je iskoristio jokera i odmah mu se isplatilo.

    Ovako ce izgledati tablica za svako pojedino kolo. Ukupnu tablicu sad necu praviti jer nemam vremena, a i nije nuzda, tek je jedno kolo odigrano i poredak je identican. U njoj ce svako kolo biti upisano posebno, bodovi i bonus zbrojeni, desno ukupan broj bodova i na kraju broj iskoristenih jokera. Postavim odmah nakon drugog kola, nemoj se ni ti muciti s njom sad kad nije nuzda.

    Takodjer ce biti otvorena posebna tema za tablice, tj. na vrhu ukupna i ispod zasebna za svako kolo. To ce isto biti obavljeno nakon drugog kola.



    DRUGO KOLO CE BITI OBJAVLJENO VECERAS. PRVA UTAKMICA JE U UTORAK!!!
  • Mr Blue
    3.3k
    Pitanje: pogodio sam točan rezultat i pobjedu Dinama. Je li se to računa kao 3 boda za točan rezultat + bod za točan tip na pobjedu Dinama ili? Jer u tom slučaju imam 4 boda, a zapisana su mi 3. Ako se drugačije računa nema veze, ali bolje da pitam sad na početku nego da šutimo :)
  • Infinity
    15.2k
    Ne zbraja se to. Ako si pogodio tocan rezultat onda logicno da si pogodio i tip pa taj bod nema smisla.
  • Mr Blue
    3.3k
    Logično. Sve u redu, samo me zanimalo. :up:
  • Eduardo
    17.3k
    Meni isto kao i @Mr Blue (mislim, nisam pogodio ništa :sweat: ) mislio sam da dobiješ i taj bod za pogodjeni tip, bez obzira na pogodjeni rezultat.
  • Infinity
    15.2k
    DINAMO PREDICTOR - 2.kolo

    Rok za prognoziranje:
    23.07.2019., utorak, 18.30h
  • Danijel
    11
    Kad će biti tablica prvog kola objavljena
  • BluePhone67
    3.2k
    Kad će biti tablica prvog kola objavljenaDanijel

    Baci pogled malo vise u tekstu.
  • Infinity
    15.2k
    Nakon sto sam ti u prvom kolu pisao u inbox, nakon sto sam ti u prvom kolu pisao ovako javno, pisem ti i sad, treci put. Popravi svoju prognozu, ne pisi strijelce svih golova nego samo strijelca prvog gola. Za prvo kolo su ti bodovi priznati, jer se radilo o prvom kolu, ali u drugom kolu nece biti priznati, jer ti vec treci put objasnjavam da se ne prognoziraju strijelci svih golova, nego samo jedan strijelac, tj. strijelac prvog gola.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nice, nisam bio ni los prvo kolo. Trenutno sam na moru pa bi moglo biti par dana prije nego mogu nekaj sloziti.
  • Eduardo
    17.3k
    otvoreno ti je već drugo kolo
  • Infinity
    15.2k
    23.7.2019. Saburtalo-Dinamo 1:3 Oršić,Gavranović i Andrić
    27.7.2019 Slaven-Dinamo 0:2 2x Kadzior
    MarkoN86

    Molim te da na temi za 2.kolo izmijenis svoju prognozu, jer ova nece biti priznata. Prognozira se samo jedan strijelac, tj. strijelac prvog gola.
  • reziser
    6.2k

    svaka čast na trudu !
    jer prognozera ima poprilično
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.