• Infinity
    15.2k
    Neki dan sam probno kolo. Lagano je proslo, a i ovo ce isto biti lagano. Muka ce biti kad bude veci broj utakmica, al do tad cu pobjeci s nagradama :lol:

    I Vjeko ce morat vecu sliku da pravi :lol:
  • Papastrumf
    9.3k
    Mislim da bi trebalo zakljucavati bar 2 sata prije. Ljudima koji idu na utakmicu prediktor vjerojatno nije u mislima pred pocetak utakmice. Oni koji su doma, mogu pogledat sluzbene sastave i samim time su u prednosti.
  • Infinity
    15.2k
    63 prognoze, moram priznati iznad mojih ocekivanja. Hvala svima u ime zone i nadam se da necete odustati. I sretno svima, tablica ce biti veceras ili ujutro, potrudit cu se da bude cim prije.
  • Građanski1911
    326
    Pitanje,

    zašto je do 8 rok za objavu?

    Ja stavljam 2 minute prije početka 2:1 za Dinamo, Hajrović

    Ne znam hoće te li mi priznati
  • Bosna86
    11.5k
    Trebaju mi jos 3 gola, nema stajanjaa... svi u napad
  • marcio amoroso
    31.9k

    Dzaba ti kad nemaš Kadziora :joke:
  • Bosna86
    11.5k
    Imam Moru, uci ce mali splico dat ce ga.. nema straha
  • marcio amoroso
    31.9k

    Broji se samo prvi :grin:
  • Bosna86
    11.5k
    Auuu Bjelica pederu
  • Infinity
    15.2k
    Pitanje,

    zašto je do 8 rok za objavu?

    Ja stavljam 2 minute prije početka 2:1 za Dinamo, Hajrović

    Ne znam hoće te li mi priznati
    Građanski1911

    Bas zato sto ljudi stavljaju dvije minute prije pocetka, pa to onda ode u petu minutu, pa to onda ode u petu minutu kad je gol pao u drugoj, 'ali ja nisam gledao' i tako dalje. Tema se kljuca sat vremena prije kraja i tako ce ostati, jedino sto se moze mijenjati je da se kljuca dva ili vise sati prije pocetka, ali mozda oduce sezone, ove ostaje ovako kako smo poceli.


    Al evo ti sansa. Malo demokracije, al necemo kasnije puno da ne razje*emo sve :lol:

    MOLIM SVE IGRACE!
    Pravila su za sve ista, jasna su, kome nisu neka pita, ali... Evo dva igraca su nepravilno tipovala, a jedam je zakasnio. Da li cemo im priznati tipovanja? To pitam sviju, izjasnite se do jutra kad cemo odluciti sta s tim tipovima. U slucaju nepriznavanja to bi bilo nula bodova, al mogu igrati i dalje, mogu igrati drugo kolo kao da nista nije ni bilo.

    Ako bi se priznalo ovoj dvojici bi se kao strijelac racunao igrac kojeg su prvog napisali.

    Ovo je samo i iskljucivo sad jer je prvo kolo, pa ajde.



    Jedini sam zasad joker uzeo. :rofl:LovroZG

    Ne znam jel ti pise tamo na prognozi da je to joker, vidim sas ovo sto je citirano, al ajde priznat cemo jer je prvo kolo i jer si prije rekao. Ubuduce naglasite svi da se radi o jokeru. Ako stoji prazno racunat cemo da ne igrate strijelca nego samo rezultat. U pravilima pise da se mora naglasiti joker. Ne zelim da netko popusi minus deset bodova pa se javi kako on nije igrao jokera jer nigdje ne pise da je igrao, nego eto onako ostavio prazno. Tu je i taj 0-0 gdje nema strijelca, ne zelim da netko skine pa se javi kako je to ujedno bio i joker.
  • Infinity
    15.2k
    Broji se samo prvi :grin:marcio amoroso

    Ako je dao prvi dva boda, ako je dao kasnije onda bod.

    Moderacija nije procitala pravila, tko ce onda? :lol: :lol: :lol:
  • LovroZG
    1.3k
    Napiso sam ja za jokera i čak pogodio rezultat. :rofl:
    Citiro sam tu Slavonca jer on nije ni strijelca ni jokera napiso.
  • Infinity
    15.2k
    Djelovalo mi kao da je on tebe citirao, pa ti njega.

    Ubiste me prvo kolo :sad:
  • Infinity
    15.2k
    S obzirom da se nitko nije javio, a da je dio moderacije zelio da im se priznaju bodovi tako ce biti priznato

    Gabriel: Dinamo - Lokomotiva 2-0, Hajrovic
    Jordan: Dinamo - Lokomotiva 3-0, Gojak
    Slavonac: Dinamo - Lokomotiva 3-1 bez strijelca, bez jokera. Ovo je bitno, jokera naglasite, necu ga nikome priznavati ako nije napisano pocevsi od prvog kola
    Građanski1911 Dinamo - Lokomotiva 2-1, Hajrovic


    Racunanje tablice krece SAD :grin:
  • Eduardo
    17.2k
    Pogodio nisam ništa... Da makar Petko nije pogodio za 3;0... Još mi Beli startao s klupe, a kad je ušao igrao ko krepan...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.