• BluePhone67
    3.1k
    O daa.. Sam si je to napravio i zakuhao, ja sam mu sugerirao da zatvori forum vec u 12 h na dan utakmice, pa sto bude bit ce, ali nece kaze da ce cekat do sat vremena prije.. Necemo ga vise odgovarat, ako covjek ima zelju :up:
  • Infinity
    15.1k
    Mogu svi mijenjat tipove do posljednje sekunde, tj. do sat pred utakmicu. Ne zapisujem ja to, nema potrebe. Nakon sto se tema zakljuca sat vremena pred pocetak vise nitko nece moci da izmijeni svoj post i tad ostaje ono sto je odograno. Kad se zavrsi utakmica opet listam temu i gledam tko je sta odigrao i bodujem. Nisu ljudi ovo naucili igrati, ja sam igrao ranije, to se tipuje pet minuta pred zakljucavanje kad se znaju neke postave il nesto.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Potrebno je upisati samo prvog strijelca.
  • Eduardo
    17.1k
    @Gabrijel kolega je par upisa višlje već upozorio jednog člana da je potrebno upisati samo ime strijelca za kojeg mislite da će postići prvi pogodak na utakmici.

    Pročitajte i upoznajte se s pravilima prije nego igrate.
  • Infinity
    15.1k
    Gabrijel
    0
    Dinamo-Lokomotiva 2-0 Hajrovic i Petkovic
    Gabrijel


    jordan
    0
    Dinamo 3-0 Lokomotiva
    Gojak
    Gavranovic
    Pinto
    jordan

    Prebacio sam vase prognoze na temu opcenito pa vas molim da opet postavite nove prognoze na temi namijenjenoj za to.

    Prognozira se samo strijelac prvog gola, a ne svih golova za koje mislite da ce pasti, jer bih ja prognozirao 11-0, nabrojao sve, netko mora zabit, pokupio bih bodove, briga me.

    Takodjer ostale molim da ne komentiraju na temi gdje se prognozira kolo. Tudji post se moze quotati na temu opcenito.
  • Eduardo
    17.1k
    @Infinity u tom slučaju imaš još jednog koji nije postavio prognozu po pravilima.

    Dinamo-Lokomotiva 2-0 Hajrovic i PetkovicGabrijel
  • Infinity
    15.1k
    Nisam ga zamijetio, vjerojatno jer je napisao tako u produzetku.
  • Infinity
    15.1k
    Prebaceni obojica, poslane im poruke na pm. Ako ih ima jos jednostavno ce biti nevazeci, nula bodova, al mogu opet prognozirati za drugo kolo.
  • Eduardo
    17.1k
    Ili nadopunit pravila da se u takvim slučajevima uzima prvi napisani strijelac.

    Ili jednostavno kao što kažeš nula bodova tj. nevažeća prognoza i ciao. Ako pojedinci ne mogu pročitati pravila nema smisla da im se pogoduje.
  • Infinity
    15.1k
    50 ljudi ostavi prognozu, 50 ljudi napise jednog strijelca i onda dodje netko i napise 2-3. Da je se to dogodilo na prvim prognozama ja bih rekao OK, ja bih im osobno izmijenio post i poslao u inbox objasnjenje, al dogodilo se nakon sto je probno kolo proslo bez problema i nakon sto je 50 ljudi prije njih prognoziralo u prvom sluzbenom kolu. Ne zelim biti bezobrazan, ali ne zelim nikome pogodovati, pogotovo kada se radi o pojedincima. Da je gresku ucinilo pola igraca onda bih rekao OK, ljudi nisu shvatili, idemo to srediti, al mi ovako nema smisla. Zao mi je ako ce ostati bez bodova, al pravila su za sviju ista, a pravila kazu da se moze ukljuciti u igru do desetog kola tako da ako do veceras ne ostave ispravnu prognozu mogu da se ukljuce u drugom kolu.
  • Eduardo
    17.1k
    Problem je jednostavan, a to je da ljudi ne čitaju i imaju naviku ne provjeravati prethodne postove i stranice. Stoga se često znaju ponavljati jedna te ista pitanja i jedne te iste greške.
  • Infinity
    15.1k
    Znam ja to, ali mislim da je ovo bilo prelako za skontati. Dovoljno je da vidis da tu par ljudi prije tebe pise rezultate s vise golova, a samo jednog strijelca. Uostalom, ako je toliko ljudi moglo shvatiti onda su valjda mogli i oni. Nemam nista protiv da se isto pitanje ponavlja sto puta, al prognoze su postavljene na svoju ruku bez ikakvog pitanja, bez citanja pravila i bez ijednog pogleda na prethodne postove iz kojih se moglo skontati o cemu se radi.

    Ja bih im sad rado izasao u susret, al stici ce me to kasnije, stici ce me netko drugi kome treba izaci u susret, a ne radi se o necemu sto je nejasno velikom broju ljudi.

    Uostalom, imaju jos sedam sati da ponove prognozu, to je valjda dovoljno fer.
  • Eduardo
    17.1k
    to je valjda dovoljno fer.Infinity

    Naravno :up:
  • LovroZG
    1.3k
    Dinamo - Lokomotiva 3:1Slavonac

    Išo gledat kojim se strijelcima vjeruje pa skužio da tebi fali strijelac.


    Jedini sam zasad joker uzeo. :rofl:
  • Eduardo
    17.1k
    @Infinity bome ćeš imati šta zbrajati :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.