• reziser
    6.4k

    više sreće drugi put :D
    ja pogodio bar rezultat
  • cron1ck
    1.6k

    Ja profitirao s tim sto nije priznato :lol: jel se vama dogada kao i meni da vam je draze da Dinamo manje pobijedi ali bolje da pogodim rezultat na predictoru haha tako mi je bilo zao kad je Petkovic zabio protiv Lokosa :lol:
  • Eduardo
    17.6k
    Protiv Lokosa sam tipovao 2:0 i pojavi se Petković... Iskreno, jučer sam prvo tipovao 2:0 protiv Sabutralla ali sam promijenio na kraju i na Belupo stavio 2:0, a Sabutrallo promijenio u 3:0. Baksuz.
  • reziser
    6.4k
    mislim da iznad predictora i osobnih interesa mora biti što veća pobjeda dinama
    nećemo tu gledati sitne osobne interese kao neki u klubu :cool:
  • Mr Blue
    3.4k
    Imao sam Gavranovica za prvi gol. Samo slalom i predictor u glavi :grin: :shade:
  • vjeko1701
    5.9k
    Jbmti sudac mi uzeo bodove, ja taman na moru. Krada! Cim sam blize Splitu, vise me kradu. Tezak je zivot.
  • Infinity
    15.2k
    Tema se nece otvarati za subotu. Jedno kolo traje sedam dana, tj. od ponedjeljka do nedjelje i obuhvaca sve utakmice koje se igraju u toku tog tjedna. To je bio prijedlog samih igraca koji su mogli iznijeti misljenje prije nego su se ustanovila sva pravila igre.

    Svima je isto, kako ja tipujem utorkom za utakmicu koja je u subotu tako tipuju i ostali. Nema nikome nikakvog popustanja. Svatko ima jednaku mogucnost da tipuje igraca koji nece igrati. To je igra, rizikujes, da svi sve pogadjamo ne bi imalo smisla ni da igramo.

    Na samom pokretanju teme u uvodnom postu pise sta se tipuje i kad se tema zakljucava i tko nije tipovao to je njegov problem.

    Tema se nece zakljucavati 24 sata prije utakmice, jer dosta ljudi pri pomisli kako ce utakmica poceti za 2-3 sata se sjeti da igraju predictor i udju odigrati. Igrao sam ovo ranije na drugim forumima, pa znam iz iskustva kako je lako zaboraviti, jer dosta igraca nisu forumasi koji zive na forumu, nego ljudi koji potrose par minuta dnevno forum. Igra se svaki tjedan, kad tad te omasi, evo ja vodim igru pa sam za prvo kolo skoro ostao bez prognoze :lol:

    Ovih sat vremena je po meni OK, svi mogu stici, a tko ne stigne jbg, cekao je zadnji cas i nema pomoci. Mozda eventualno da se digne na 2-3 sata, mada meni nema smisla, ali promjena ove sezone nece biti. Ne zelim narusavati regularnost natjecanja, nisam ja HNS :rofl: Za iducu sezonu ce opet pred pocetak biti iznosenja misljenja pa ce demokracija odluciti, al dok igra traje demokracije nema, nego idemo prema vec propisanim pravilima.
  • Eduardo
    17.6k
    Jel tipovao tko na Šunjića za Belupo? :chin: :sweat:
  • 000
    941
    Ja bih mu dao duple bodove.
  • Infinity
    15.2k
    Nije :sad: Bio bi kez :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    TABLICA DRUGOG KOLA:
     #   Igrac                       bod          joker         bonus       uk.bod
     1. cron1ck                       8            --             2           10
     2. Simke                         8            --             2            10
     3. Zvonimir80                    8            --             2           10
     4. Dudu                          7            --             0            7
     5. Bosna86                       6            --             0            6
     6. davidinamo                    6            --             0            6
     7. deda                          6            --             0            6
     8. Eduardo                       6            --             0            6
     9. Igor Oršolić                  6            --             0            6
    10. LovroZG                       6            --             0            6
    11. mali modri                    6            --             0            6
    12. MM17                          6            --             0            6
    13. Mr Anderson                   6            --             0            6
    14. namodi grebza                 6            --             0            6
    15. reziser                       6            --             0            6
    16. Goran                         5            --             0            5
    17. Infinity                      5            --             0            5
    18. Stjepan02                     5            --             0            5
    19. TejMaZG                       5            --             0            5
    20. ZGBhoy                        5            --             0            5
    21. 5ifty7even                    5            --             0            5
    22. Blaz                          4            --             0            4
    23. Carrasco                      4            --             0            4
    24. Cavalera                      4            --             0            4
    25. Cosey                         4            --             0            4
    26. FetiviSplićaninIzGruda        4            --             0            4
    27. Gorica86                      4            --             0            4
    28. Građanski1911                 4            --             0            4
    29. Guela                         4            --             0            4
    30. jp23                          4            --             0            4
    31. Kwedi                         4            --             0            4
    32. marcio amoroso                4            --             0            4
    33. MarkoN86                      4            --             0            4
    34. Mulec86                       4            --             0            4
    35. nkdz                          4            --             0            4
    36. Okrugli                       4            --             0            4
    37. SAS1987                       4            --             0            4
    38. Somport                       4            --             0            4
    39. Široki86                      4            --             0            4
    40. Torres26                      4            --             0            4
    41. Tuba1986                      4            --             0            4
    42. Zambatine škude               4            --             0            4
    43. xavier                        4            --             0            4
    44. Ani                           3            --             0            3
    45. Danijel                       3            --             0            3
    46. Dubrava86                     3            --             0            3
    47. jordan                        3            --             0            3
    48. Majki-Papi2111                3            --             0            3
    49. Papastrumf                    3            --             0            3
    50. vjeko1701                     3            --             0            3
    51. alan                          2            --             0            2
    52. BBBknin86                     2            --             0            2
    53. bk5b                          2            --             0            2
    54. Blue Mind                     2            --             0            2
    55. Draž                          2            --             0            2
    56. đole                          2            --             0            2
    57. El Capitan                    2            --             0            2
    58. Giovanni                      2            --             0            2
    59. Ivek3009                      2            --             0            2
    60. Hipo                          2            --             0            2
    61. lonac                         2            --             0            2
    62. MathiasChago                  2            --             0            2
    63. Plavko39                      2            --             0            2
    64. Pop corn                      2            --             0            2
    65. Mr Blue                       2            --             0            2
    66. thomas22                      2            --             0            2
    67. Zlojda                        2            --             0            2
    68. BluePhone67                   1            --             0            1
    69. GZomanid                      1            --             0            1
    70. Južina1986                    1            --             0            1
    71. markoli                       1            DA             0            1
    72. Play11HB                      1            --             0            1
    

    Sve igrace molim da provjere svoje bodove i jave ukoliko je doslo do nekih gresaka.

    Bodovi:

    Saburtalo - Dinamo
    Tocan rezultat 0-2 - 3 boda
    Pobjeda Dinama - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Orsic strijelac prvog gola - 2 boda
    Petkovic strijelac prvog gola - 1 bod

    Belupo - Dinamo
    Tocan rezultat 0-3 - 3 boda
    Pobjeda Dinama - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Petkovic strijelac prvog gola - 2 boda
    Atiemwen strijelac prvog gola - 1 bod
    Moro strijelac prvog gola - 1 bod


    U ime Zone Dinamo zahvaljujem se svima na ucescu u drugom kolu. Dobili smo 14 novih igraca uz odustajanje osam igraca od kojih je jedan tipovao, ali nepravilno. Istu gresku je ucinio u prvom kolu, bodovi su mu bili priznati, ali je odmah naglaseno da ce se kroz prste gledati samo u prvom kolu. Jos nekoliko igraca imalo je greske u prvom kolu i svi su u drugom kolu pravilno tipovali. Necemo pogodovati pojedincima iz kola u kolo. 72 igraca odigrala su pravilno i mislim da nije bilo tesko za prepisati.

    cron1ck, Simke i Zvonimir80 su pobjednici kola i sukladno pravilima o bonusu nagradjeni su s po dva boda bonusa. Cestitke.

    Vec je otvoreno trece kolo koje mozete tipovati do utorka do 19h, odnosno sat vremena prije pocetka utakmice.
  • LovroZG
    1.3k
    6 bodova bi ja trebo imat. :smile: https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/21593
    Točan rezultat protiv Saburtala, prvi strijelac i ishod protiv Belupa.

    I šta simke isto ne bi trebo bit pobjednik kola? https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/21604
  • Infinity
    15.2k
    Upravu si. Shvacam za Simketa, vjerojatno sam smetnuo 0-3 protiv Belupa, ali ne shvacam za tebe, jer sam u trenutku brojanja napisao u grupi administratora kako si ti ovaj put skupio 6. Vjerojatno mi se omakelo na tastaturi :rofl:

    Ispravljeno je. I s obzirom na moguce greske ubuduce ce ukupna tablici ici dan ili dva kasnije, da ne moram ispravljati sto puta. Molim jos jednom sviju da odmah po izbacivanju tablice provjere svoje bodove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.