• Marko Kovačević
    1
    Moze neko pojasnit kaj taj joker koristi ? Hvala 86
  • Eduardo
    17.6k
    @Marko Kovačević ovdje piše, a usput pročitaj i ostala PRAVILA!
  • Infinity
    15.2k
    Za sve kojima je joker nejasan:

    - Imate ih 10 za cijelu igru, tj. polusezonu koliko ce ovo i trajati
    - Mozete ih u jednom kolu koristiti onoliko koliko ima utakmica, niste ograniceni na jedan
    - Prognozira se samo rezultat, ne pisete strijelca, nego upisete 'joker'
    - Ako pogodite tocan rezultat onda vam vas joker donosi 10 bodova za tu utakmicu
    - Ako promasite rezultat, ali pogodite pobjednika meca (ili remi) ne dobijate nista, tj. 0
    - Ako promasite pobjednika, ako ste npr igrali 2-0 na Dinamo i bilo 1-1 u tom slucaju idete u minus deset bodova

    Joker je rizik. Ako se pogodi tocan rezultat i strijelca prvog gola dobit cete ukupno pet bodova, a ako ste toliko sigurni u svoju prognozu onda odigrate joker i pogotkom samog rezultata dobijate duple bodove, tj deset bodova. Tu je taj rizik od nedobijanja bodova, pa cak mozete otici u minus.

    Ja sam ovo kolo odigrao obe utakmice 3-0 joker. Za sad imam 10 bodova. Ako Dinamo dobije Goricu s 3-0 imat cu 20. Ako Dinamo dobije Goricu s bilo kojim rezultatom osim s 3-0 ja necu dobiti ni boda, tj ostat ce mi ovih 10 iz prve utakmice. Ako Dinamo odigra nerijeseno ili izgubi ja cu ici u minus deset i to znaci da kolo zavrsavam a nulom.

    Vazno je naglasiti da nitko nije duzan koristiti jokera.

    Nadam se da je svima jasnije.
  • Marko Kovačević
    1
    @Infinity šta znače ovi brojevi 1. i 2. ?
  • Infinity
    15.2k
    Ajmo jos jedan da napravim dar mar :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Sudija sviraj kraj, tjeraj ih sve :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Nisam se dugo radovao :sad:
  • Infinity
    15.2k
    Mulec86 skinuo 3-1 s jokerom. Cini mi se da ce biti pobjednik kola.
  • reziser
    6.4k
    Kako me,lovric zajebo s golom :vomit:
  • Infinity
    15.2k
    A tek mene. Imam joker 3-0 u utorak i laganih 10 bodova. Imam joker 3-0 danas i pet minuta prije kraja vec brojim 20 + 2 bonusa i onda Lovric zabije i unisti mi planove.
  • reziser
    6.4k

    U zivotu prvenstveno treba imat sreće :love:
    Pogootovo u klađenju kojeg inače izbjegavam
  • Infinity
    15.2k
    Potrudit cu se cim prije. Vec veceras cu se dijelom posvetiti. Za tablice inace treba preko tri sata rata, a ja sutra imam cjelodnevnu festu i onda prekosutra svadbu, pa ne zamjerajte ako se bude cekalo do ponedjeljka.

    Tablica za kolo ce biti mozda vec veceras ili ujutro, a ukupna vrlo moguce u ponedjeljak ili utorak nakon sto utvrdimo da li se potkrala neka greska na tablici kola.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.