• davidinamo
    342
    Kako sam se sjebo :lol:
  • Hipo
    406
    Mora li se prognozirat dinamo II ?

    Uopce ne pratim to pa ne znam nista o tome.
  • Bosna86
    11.5k
    Infinity udari ban tko stavi kontra Dinama... Ma smijes staviti sto ti srce pozeli
  • Hipo
    406
    Mislio sam na dinamo II.ekipu...
    Ispravio sam, II umjesto 2

    Kod prognoze se obavezno mora odigrat i prognoza II.ekipe?
  • Guinness
    1.9k
    bk5b koji je jokera igrao na 2-2, a ne na pobjedu Dinama kao ostaliInfinity

    Pozdrav,

    za pogođen ishod utakmice, ne bili trebao dobit 1 bod?
  • Dudu
    2.6k


    Kad igras jokera, ako pogodis ishod ne dobijas bodove, to i jest rizik. 10 za pogodak tocnog rez, 0 bodova ako si pogodio ishod, a nisi reultat i -10 ako si falio i ishod..
  • Guinness
    1.9k
    Jebo me joker onda...
  • Infinity
    15.2k
    davidinamo
    52
    Kako sam se sjebo :lol:
    davidinamo

    Sad opet da se popravis :rofl:








    Pozdrav,

    za pogođen ishod utakmice, ne bili trebao dobit 1 bod?
    bk5b

    Kolega ti je pojasnio, al evo dio iz pravilnika za sve koje muce jokeri

    - Svi igraci ostvaruju pravo na 10 jokera u toku igre. U toku jednog kola mozete iskoristiti jokera onoliko koliko ima utakmica u tom kolu. Pri igranju jokera ne igrate strijelca gola, pogadjate samo tocan rezultat, a pored rezultata bitno je naglasiti da je to utakmica za koju se koristi joker. Bodovi se ostvaruju prema sistemu:
    a) 10 bodova za pogodjen tocan rezultat
    b) 0 bodova za promasen rezultat, ali pogodjen tocan tip (pobjeda domacina, gosta ili remi)
    c) -10 bodova za promasen tip (pobjeda domacina, gosta ili remi)
    - Igraci nisu duzni i ne moraju koristiti svoje jokere










    Mora li se prognozirat dinamo II ?Hipo

    Ne mora, ali sta dobijas ako ne prognoziras? Sto se mene tice ne moras prognozirati ni HNL, igraj samo europske :lol: Bit ce kasnije ukljucen i Futsal Dinamo, tu prvi ja ne pratim, ali ne dobijas nista ako ne odigras nista. Odluci se za neki rezultat tipa 2-1 i igraj cijelu sezonu 2-1. Nadji jednog igraca i igraj njega kao strijelca, Baturina i Sipos su ti najbolje opcije. Ako ne odigras nista imas sigurnih 0 bodova, a ako odigras bilo sta mozes dobiti par bodova, izbor je na tebi, kao i na ostalim igracima. Mislim da se iz konkurencije nitko nece buniti sto ti igras manji broj utakmica, jer ces na taj nacin skupljati manje bodova.
  • Hipo
    406
    . Odluci se za neki rezultat tipa 2-1 i igraj cijelu sezonu 2-1. Nadji jednog igraca i igraj njega kao strijelca, Baturina i Sipos su ti najbolje opcije. Ako ne odigras nista imas sigurnih 0 bodova, a ako odigras bilo sta mozes dobiti par bodovaInfinity

    E to sam i mislio.
    Hvala.
  • deda
    27.6k
    Za sve one koji baš ne poznaju igrače druge momčadi stavio sam popis prijavljenih igrača za natjecanje na temi https://www.zonadinamo.com/discussion/55/dinamo-ii
  • Eduardo
    17.2k
    Dinamo II - Osijek II 2:2bezvangori

    Zaboravio si tipovati strijelca ili možda želiš igrati jokera na ovaj par? U svakom slučaju ispravi prije nego ti vrijeme istekne.
  • Eduardo
    17.2k
    Bilo je dosta prognoza od 0:3 ali na kraju nitko nije pogodio točan rezultat.
  • Infinity
    15.2k
    Hoce li biti plakanja zbog promjene domacinstva s Interom? :lol:
  • Bosna86
    11.5k
    Narusena je regularnost natjecanja.. Zaliti cemo se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.