• BluePhone67
    3.2k
    Ali je dobro za igru :joke:
  • xavier
    11.1k
    Promjenili su pravila. Ne može se više šaltati igrač između prve i druge ekipe neograničeno. Samo tri puta u sezoni mislim.
    Bezveze.
    Cavalera

    Milsim da nije to nego da ne smije igrati za drugu momčad nakon što odigra 3 utakmice za prvu.
  • deda
    27.5k
    Da. I moraš definirati kadar od 28 igrača.
  • LovroZG
    1.3k
    Promjenili su pravila. Ne može se više šaltati igrač između prve i druge ekipe neograničeno. Samo tri puta u sezoni mislim.
    Bezveze.
    — Cavalera

    Milsim da nije to nego da ne smije igrati za drugu momčad nakon što odigra 3 utakmice za prvu.
    xavier

    Oboje. Igrači iznad 21 godine više ne smiju odigrat više od tri utakmice za B momčad. Zato se i mi rješavamo svih starijih igrača.
  • Infinity
    15.2k
    HMNL starta tek u desetom mjesecu tako da cemo duze od dva mjeseca, tj. nekih 9-10 kola igrati bez Futsal Dinama. To je mozda cak i dobro, jer ce se ljudi lakse uhodati s manje utakmica, pa ce naknadno dobiti jos jednu.

    Probno kolo imat cemo 13.7. kada se igra Superkup. Bit ce objavljeno 10.7., te cu ukljuciti jos 1-2 utakmice nekih stranih klubova kako bi to licilo na nesto, da ne tipujemo samo jednu utakmicu. Bodovi nece vaziti za takmicenje, nego cisto da vidimo kako ide.

    Ponedjeljak, 15.7. bit ce objavljeno prvo kolo. 19.7. Dinamo igra protiv Lokomotive, te ce to biti jedina utakmica u prvom kolu. Mozda i bolje, jer neki vjerojatno nece jos pohvatati, a i oni koji budu kasnili s ukljucivanjem u takmicenje nece puno zaostajati.

    Drugo kolo bit ce objavljeno ponedjeljak, 22.7. i u njega ce biti ukljucena utakmica Sheriff-Dinamo koja ce biti na rasporedu 23. ili 24.7., te utakmica Slaven-Dinamo koja je na rasporedu 27.7.

    Tako cemo startati s nesto manje gasa. U petom kolu malo cemo stisnuti gas, jer cemo tu dobiti trecu utakmicu u kolu, tj. starta 2.HNL i imat cemo i Dinamo II u takmicenju. Ako se mjerim prema proslosezonskom kalendaru, u 11. ili 12. kolu dobit cemo i Futsal Dinamo, tj. cetvrtu utakmicu.


    Opet molim sve one koji zele sudjelovati da barem nesto napisu, da barem jave da ce igrati. Takodjer iznesite i svoje misljenje ako zelite neke promjene.

    U igri ce biti nagrade, bit ce dresova, majica, salova, poklon bonova, slika, svega.
  • SAS1987
    13.3k
    Ja cu igrati :)
  • Blaz
    350
    Igram
  • BluePhone67
    3.2k
    Svi cemo igrat i moderatori :halo: , ovdje nema namjestanja i deda, calavera, ja, eduardo, infinity, amoroso, markoli itd..
  • Kwedi
    3.8k
    IgraN :wink:
  • Eduardo
    17.2k
    Svi cemo igrat i moderatori :halo: , ovdje nema namjestanja i deda, calavera, ja, eduardo, infinity, amoroso, markoli itd..BluePhone67

    Potvrđujem.

    Mislim da će biti popriličan broj igrača.
  • BluePhone67
    3.2k
    Uglavnom biti ce nagrada dosta, a posto igra traje do kraja 12 mjeseca ovisno o donacijama i sponzorima vjerojatno cemo i prosirivat nagrade kako se tko prikljuci u koje vrijeme jer nikada nije kasno i nista nije fiksno na nasem forumu.

    Ovim putem pozivam da ukoliko ima zainteresiranih strana koji zele reklamirat svoj proizvod i firmu kroz donacijski poklon bon ili zanimljiv svoj proizvod neka nam se jave na kontakt zonadinamo@gmail ili privat u inbox.
  • Građanski1911
    326
    Ljudi kaj da se na pocetku napise najbolji strijelac svakog dinama i plasman na kraju polusezone, i pogodak nosi recimo 10 bodova?

    Ili ak pogodis da ce Teophile biti najbolji strijelac, i jedini si pogodio, dobijes 20 bodova
  • 000
    941
    Pravila moramo utvrditi prije prvog kola.
    Nema naknadne izmjene. @Infinity , kad utanacimo, editiraj uvodni post.
  • Infinity
    15.2k
    Ma kad sve utancimo u prvi post cu upisati jasna pravila i dodati tablicu. Ovo ce nam ostati tema za diskusije dalje, a za svako kolo cemo otvoriti novu temu i kasnije ju bacati u arhivu, mada za svako kolo moze biti i ista uz obrisane stare postove, samo naslov mijenjati. Al to su stvari koje cemo mi rijesiti, to igracima nije bitno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.