• Infinity
    14.9k
    Pozdrav svim forumasima, ali i onima koji to tek trebaju postati. Zona Dinamo je zamislila nagradnu igru, te Vam zelimo ukratko predstaviti o cemu se radi. Nagrade ce biti objavljene naknadno, a prije svega je cilj da se zabavimo, takmicimo, da moramo slusati necije 'jesam ti rekao' bez da to mozemo poreci i slicno, kao ni da ne moramo slusati necije 'znao sam', a vidimo da ipak nije.

    Radi se o predvidjanju rezultata i strijelaca. U igri ce sigurno biti:
    Prva ekipa Dinama - HNL, Kup, Europa
    Futsal Dinamo - HMNL

    Ukoliko vi to zelite mozemo dodati:
    B ekipa Dinama - 2.HNL, moguci Premier League Cup
    Juniori Dinama - Liga prvaka

    Kompletno takmicenje bit ce podredjeno prvoj ekipi Dinama i svako kolo bit ce slagano prema utakmicama prve ekipe. Vrlo moguce da ce se kolo sastojati od HNL utakmice, europske utakmice i utakmice FD. Onda ce se tu ubaciti utakmica B ekipe ili juniora ukoliko se izjasnite da zelite i te dvije ekipe u takmicenju ili jednu, kako je vama volja.

    Znamo da neki ne prate Futsal Dinamo, ali je ovo prilika da podju pratiti barem malo. Zona Dinamo suradjuje s FD koji ce biti jedan od najvecih sponzora ove igre. Uostalom, nije potrebno ni neko veliko poznavanje ekipe i slicno, ovdje ce najvise odluciti sreca.

    Sistem je sljedeci. Pogadjamo tocan rezultat i strijelca jednog gola. Ukoliko pogodite tocan rezultat dobijate 3 boda, ukoliko ste pogodili pobjednika/nerijeseno dobijate 1 bod. Ukoliko pogodite strijelca gola dobijate 1 bod, a ukoliko je to strijelac prvog gola onda dobijate 2 boda. Ne postoji nikakvo pravilo da se mora tipovati na Dinamo, na igrace Dinama i slicno. U slucaju 0-0 nema pogadjanja strijelca, ali igrac koji je tipovao 0-0 i pogodio isti ishod odnijet ce 3 boda za tocan rezultat i dodatna 2 boda za pogodjenog strijelca prvog gola, odnosno za pogodak da nece biti golova. Na taj nacin rezultat 0-0 nece biti 'podredjen'.

    Primjer jednog kola
    HNL - Dinamo - Hajduk - 1, 3-0, Petkovic
    2.HNL - Dinamo II - Hajduk II - 1, 2-0, Sipos
    HMNL - Futsal Dinamo - Split - 1, 5-2, Penava

    Ishod:
    Dinamo - Hajduk 2-0, Petkovic strijelac drugog gola
    Dinamo II - Hajduk II 1-1, Sipos strijalc prvog gola
    Futsal Dinamo - Split 5-2, Penava bez postignutog gola

    Dinamo - 1 bod za pogodjen ishod, 0 bodova za tocan rezultat, 1 bod za strijelca u utakmici
    Dinamo II - 0 bodova za pogodjen ishod, 0 bodova za pogodjen rezultat, 2 boda za strijelca prvog gola
    Futsal Dinamo - 1 bod za pogodjeni ishod, 3 boda za pogodjeni rezultat, 0 bodova za pogodjenog strijelca
    Ukupno: 8 bodova

    Bodovnih kazni za propusteno kolo nece biti, dovoljna je kazna 0 bodova, ali nakon tri u nizu igrac ce biti diskvalificiran da bi se vodstvu olaksalo vodjenje natjecanja. Odmah molba da ne odustajete, nije sramota biti zadnji, sramota je predati se!


    Molim sve one koji bi htjeli sudjelovati da napisu barem da su zainteresirani kako bi znali koliki ce odaziv biti i da li da krenemo s ovim projektom, jer ce ovo zahtjevati jako puno truda.

    Takodjer molim sve clanove da iznesu svoje misljenje, prijedloge, kritike, ovo nije nuzda da mora biti ovakav sistem, mozemo to i izmijeniti ako postoji drugi prijedlog i ako vecina zeli. Zelimo izbjeci nezadovoljstvo koje moze nastupiti nakon deset kola. Kako bi na vjencanju rekli 'izjasnite se sad ili sutite zauvijek'. Dobro, ne bas zauvijek, ovo bi bila prva sezona iz koje cemo sigurno u hodu puno toga nauciti, ali sve moramo istrpiti pa cemo nove prijedloge slusati pred narednu sezonu.

    Ukoliko vecina zeli, mozemo ubaciti kompletan HNL, ali bi obavezne bile europske utakmice prve ekipe, te utakmice Futsal Dinama. Kolo bi se sastojalo od utakmica HNL-a koje se igraju ovaj vikend, od jedne utakmice FD koja se igra ovaj vikend, te od jedne europske utakmice Dinama koja se igra 3-4 dana nakon odigranog HNL kola. To bi onda izgledalo ovako:
    23.9. petak: Dinamo - Hajduk
    24.9. subota: Rijeka - Osijek
    24.9. subota: Varazdin - Slaven
    24.9. subota: Futsal Dinamo - Split
    30.9. nedjelja: Istra - Inter
    30.9. nedjelja: Gorica - Lokomotiva
    3.10. srijeda: Dinamo - Barcelona

    Svako kolo bi bilo otvoreno minimalno 3-4 dana prije pocetka tako da bi imali vremena da tipujete. Takodjer bi tema bila zakljucana nakon isteka roka koji bi bio pola sata - sat pred pocetak prve utakmice tako da ne bi moglo doci do izmjena i malverzacija, a kome je to u interesu onda ovo nije za njega.

    Natjecanje bi startalo 19.7., odnosno par dana ranije, a 19.7. Dinamo igra prvo kolo HNL-a protiv Lokomotive, te bi tada startali, a u isto kolo bi bila ukljucena i utakmica protiv Sheriffa par dana kasnije.


    Post jeste malo poduzi, ali krace nije islo. Molim sve da procitaju i da se izjasne.
  • Dudu
    2.6k
    Dobra ideja, ja bih ti preporučio ovo s 3 utakmice, ipak je bitan samo Dinamo, a i ko će bodovat 7-8 utakmica :D
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja sam za to da se pojednostavi i da se ne tipuje previše klubova. Dinamo, Futsal Dinamo i dosta.
  • BluePhone67
    3k
    Dinamo, Futsal Dinamo i Dinamo 2 .. Da se ne svodi sve na nagradnoj igri vec da se krene aktivnije pratit prije svega Fusal, a onda i buduce mlade nade.
  • 000
    941
    Ja ne bih presiroko isao, na kraju krajeva treba i popratiti, zbrajati...
    Dinamo, Futsal i eventualno Dinamo 2.
    @Infinity Imas li neki primjer da pokazes, neki link, nesto? Ako ti netko moze uskociti pripomoci kod slaganja, zbrajanja...
  • reziser
    5.8k
    Apsolutno sam samo za utakmice dinama, futsala i moze dinamo 2
    Ipak je ovo zonadinamo :heart:
  • nkdz
    825
    ja sam za Dinamo (hnl,eu,kup) i za futsal dinamo, eventualno dinamo II
  • BluePhone67
    3k
    Ja bi ovim putem pozvao sve zainteresirane donatore koji zele reklamirat svoj proizvod kroz ovu igru i donirat poklon bon za nagrađene neka nam se jave na kontakt zonadinamo@gmail ili privat na poruku. Nagradna igra ce trajat do kraja 12 mjeseca tako da ce reklama biti 5 mjeseci vidljiva za male novce i donatorski paket.. Svakako isplativo za sve zainteresirane koji zele reklamu za svoj proizvod ili firmu
  • LovroZG
    1.3k
    Zvuči zanimljivo. :smile:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Dobra ideja...ovo s Dinamo, Dinamo II i futsal Dinamo.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ja bi ovim putem pozvao sve zainteresirane donatore koji zele reklamirat svoj proizvod kroz ovu igru i donirat poklon bon za nagrađene neka nam se jave na kontakt zonadinamo@gmail ili privat na poruku. Nagradna igra ce trajat do kraja 12 mjeseca tako da ce reklama biti 5 mjeseci vidljiva za male novce i donatorski paket.. Svakako isplativo za sve zainteresirane koji zele reklamu za svoj proizvod ili firmuBluePhone67


    Poklanjam tri svoje fotke izradjene na platnu u formatu 75 x 50. Dat ću više desetaka fotki na izbor pa neki si oni koji ih zarade odaberu koju će.
    Inače, izgledaju bolje nego na ovoj fotki s mobitela, čak sam dobio i ženino odobrenje da ih stavim za zid, ali još im tražim poziciju. :smile:

    9gztsmgb8pnj5k6y.jpeg
  • BluePhone67
    3k
    Vrh.. moze. To su slike a ne fotke. @Mali dioničar znaci pisemo donaciju, moze ?
  • Mali dioničar
    13.4k


    Da. Znači računajte na 3 platna dimenzije 75x50.
  • BluePhone67
    3k
    Super hvala. Kada skupimo sve donacije i sponzore izlazimo sa svim podacima. Hvala
  • 000
    941
    I ova na vrhu foruma je od @Mali dioničar
    Znaci vrh.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.