• BluePhone67
    3.2k
    Ja nebi nista brisao, da bude sve transparentno
  • Infinity
    15.2k
    I ja sam za to, da igraci uvijek mogu provjeriti da li su zakinuti, al samo navodim moguce opcije.
  • Infinity
    15.2k
    Ljudi kaj da se na pocetku napise najbolji strijelac svakog dinama i plasman na kraju polusezone, i pogodak nosi recimo 10 bodova?

    Ili ak pogodis da ce Teophile biti najbolji strijelac, i jedini si pogodio, dobijes 20 bodova
    Građanski1911

    Nije losa ideja. Mozemo ubaciti i pobjednika kola, tj. da onaj s najvise bodova u odredjenom kolu dobije dodatna 3-4 boda. Samo me muci sto cemo u prvom kolu imati samo jednu utakmicu pa ce dosta igraca imati isto bodova, al kasnije ce biti minimum tri, pa sve do pet utakmica u jednom kolu. Mozda da broj bonus bodova za pobjednika iznosi onoliko koliko ima utakmica u tom kolu. Tako bi u prvom kolu bonus bio 1 bod, a u drugom 2 boda. U petom kolu starta 2.HNL i imat cemo tri utakmice i to je onda 3 bonus boda.
  • Eduardo
    17.2k
    Par prijedloga ako neće stvarati previše problema pri vodjenju igre...

    • Bodove bi raspodjelio na; pogodjeni ishod utakmice (1 bod), pogodjeni rezultat (5 bodova) i pogodjeni strijelac (3 boda). (karikiram bodove da mogu navesti primjer u nastavku posta)
    • Broji se samo rezultat iz 90'. Znači, eventualni produžetci i penali se ne računaju.
    • 'BONUS UTAKMICA' - ili neko drugo ime, manje bitno. To je posebno predviđanje, a ujedno i mač s dvije oštrice. Za tu utakmicu možeš pogadjati samo ishod, samo rezultat ili samo strijelce, ali možeš i kombinirati. Sad, koju od stavki igraš i pogodiš za nju dobivaš duple bodove. U slučaju da promašiš gubiš bodove, takodjer duple...
    • Svaki sudionik ima pravo na 10 BONUS utakmica u natjecanju. Kad netko dostigne ograničenje od 10 bonus utakmica automatski gubi pravo da u idućim predvidjanjima igra BONUS. Ukoliko se netko uhvati u pokušaju prevare leti van istog trenutka.
    • Simbol da odredjenu utakmicu želite kao BONUS bi bio ovaj emotikon :sparkle:

    PRIMJER;
    • Futsal Dinamo vs Novo Vrijeme - 1:0, Penava
    • Dinamo II vs Hajduk II - 2:1, Ćuže
    • Dinamo vs Rijeka - 4:1 :sparkle:
    • Kao što se vidi u gornjem primjeru, predviđam točan ishod (pobjeda Dinama), točan rezultat, ali ne i strijelca. Obično bi u slučaju pogotka oba predvidjnja dobio samo 6 bodova, ali budući da želim da ovo bude moja BONUS utakmica, umjesto toga dobivam 12 bodova. U slučaju da pogodim jedno, a drugo promašim mogu završiti i s minus bodovima za tu utakmicu (pogodim ishod i dobijem +2, promašim rezultat i dobijem -10. Sve skupa sam završio sa -8 bodova).
  • reziser
    6.2k
    dečki, svaka vam čast na trudu! :clap:
    naravno da ćemo igrati
  • Infinity
    15.2k
    Razuvidit cu kasnije tu opciju, nisam 100% siguran da sam sve povezao, nemam puno vremena, a na mob sam, ali ima mana to sto ce npr u futsalu najbolji napadac olako zabijati golove pa ce biti sigurica za taj bonus. Isto tako je moguce da i u Dinamu nekog krene pa da se trpa na njega ili da dodje faza 1-0 pa ce taj bonus biti jako lako pogadjati i donijet ce preveliku razliku za nesto za sta i ne treba bas puno srece.

    Al mozemo uvesti neki bonus, neki joker, npr. kad budu minimalno tri utakmice da mozes birati jednu i iz nje ti bodovi idu duplo, ali ako fulas sve onda nije nula nego -1 recimo. Al isto tako imas i mogucnost da to ne iskoristis.
  • Eduardo
    17.2k
    meni se sviđa, zato sam i predložio. Futsal izbaciš iz bonusa ako misliš da može štetit. Vidio sam to na jednom stranom forumu. Na kraju dana ti si taj koji odlučuje.
  • BluePhone67
    3.2k
    Cisto da zagolicamo mastu buducih igraca i pozovemo potencijalne igrace. Skupili smo minimalno 16 prekrasnih nagrada, vrijedi se ulogirat i okusat srecu i pokazati svoje znanje, nemojte dozvolit da ima vise nagrada nego igraca.

    Nagrade na vidjelo ce biti uskoro i na vrijeme. Strpite se jos koji dan. Ulogirajte se tko nije i pripremite se tko nije, svi igramo..
  • deda
    27.5k
    Nema zabushavanja :wink:
  • Mr Blue
    3.3k
    Mogu li administratori napisati ovdje popis prijavljenih igrača? :naughty:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Još traju prijave.
  • Eduardo
    17.2k
    Nije ovo tema za prijave. Ovo je @Infinity pokrenuo da se vidi što ekipa misli o ovome, da vidi ima li zainteresiranih i da vidi ima li kakvih dodatnih prijedloga.
  • Infinity
    15.2k
    Prijavit ce se moci tako sto se odigra prvo kolo, a i oni koji propuste prvo kolo mogu odigrati drugo, trece, cetvrto, dokle god im nije kasno. U prva dva kola bit ce malo utakmica, malo bodova tako da ukljucivanje u trecem kolu nece donijeti veliki gubitak.
  • Krizy
    35.4k
    I ja ću igrati, nažalost manje pišem pošto više radim u zadnje vrijeme no čitam komentare a ne stignem bas pisati
  • reziser
    6.2k
    hoće biti prognoze za subotu? ili počinjemo s lokosima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.