• Bosna86
    11.5k
    A i pobjeda ce izazvati veci pomor na jugu nego ona juce
  • Dudu
    2.6k


    Stvar je jednostavna, sto bolje rezultate u Europi imaju Hajduk, Rijeka, Osijek.. To ce biti i kvalitetnijih igraca u HNL i dizat ce se rejting lige, automatski dize se i Dinamov rejting i kvaliteta kao posljedica prethodnog, tako da navijati protiv hr klubova je apsolutno besmisleno, indirektna steta i za nas klub.

    Sto se Hajduka tice i ove bruke, moras im se rugat, ali realno to je velik udarac za hr nogomet, pa ispada ono lako Dinamu njihov najveci rival ispada od cobana s Malte.
  • Infinity
    15.2k
    Kako forumaši dišu po tom pitanju?Neki tip sa Zapada

    Ja sam se bas obradovao.

    Evo jucer je nas mozda cak i 15 gledalo Dinamo u kaficu. Od toga su bila tri navijaca Hajduka. Lagano podje*avanje, al navijali su za Dinamo i slavili golove. I medju drugim ekipama za drugim stolovima je bilo navijaca Hajduka, al isto tako su navijali za Dinamo.

    Al navijacima Dinama i Hajduka je u svakom slucaju puno lakse navijati za Rijeku i Osijek, nego za Hajduk, odnosno za Dinamo.
  • Neki tip
    19k
    Slažem se s obojicom naravno. Jedino što ne bih baš toliko racionalizirao tu podršku koeficijentima, kvalitetom itd.. Ne znam, bar u mom slučaju ima i neke manje intenzivne, ali ipak pozitivne emocije, nevezane korišću za Dinamo, kad su u pitanju naši klubovi protiv stranih. I da, s Hajdukom je to nekak teže, stoji. Mada mislim da to ima vise veze s njihovom mrznjom prema Dinamu, nego sto bih nesto sam.po sebi Hajduku zelio ista lose u Europi.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni nije bilo mrsko kad je Rijeka zabila.
    Protiv stoke iz Splita sam uvijek. S kim god da igraju.
  • deda
    27.5k
    Dijelim Marciovo mišljenje.
  • Draž
    1.1k
    Navijam za sve hrvatske klubove kad igraju u Europi.
    Osim za stoku s juga. Da igraju sa Zvezdom bilo bi mi svejedno tko dobije.
  • BluePhone67
    3.2k
    Kaj netko igra danas :halo:
  • xavier
    11.1k


    Rijeka mi je uvijek bila relativno simpatičan klub. Istina, nakon dolaska Miška su mislili da su "Boga za bradu uhvatili" i jedno su mi vrijeme poprilično išli na živce, ali sad su se opet "spustili na zemlju" i nemam ništa protiv njih.

    No ono što su oni bili prije nekoliko godina, sad su Osječani. Došla lova u klub i sad svakom dokazuju kako su oni face i na sve gledaju s visoka. No proći će i njih, a inače nemam ništa ni protiv tog kluba.

    Što se tiče Hajduka, nije ga ih mrzim, ali lagao bih kad bih rekao da me ne razveseli svako njihovo spoticanje na razne nogometne liliputance.
  • Neki tip
    19k
    ma nemoj reć da bi bio protiv i da igraju protiv Zvezde, Partizana, Sarajeva, Maribora?

    Mislim, nije da te ne kužim, nema iritantnijih navijača od njih dole, niti kluba kao takvog, al ipak.. ne znam, mene je u formativnim, tinejdzerskim godinama prao bas jak nacionalni osjecaj pa mi "naši" uvijek nekak budu draži i danas.
  • Hipo
    406
    Što se tiče Hajduka, nije ga ih mrzim, ali lagao bih kad bih rekao da me ne razveseli svako njihovo spoticanje na razne nogometne liliputance.xavier

    Misliš svako spoticanje :rofl: :blush:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Da igraju protiv Zvezde i Partizana nebi bio za nikoga. Inače uvijek protiv njih.
    Inače nisam od onih tko tebe kamenom ti njega kruhom nego prije tko tebe kamenom ti njega većim kamenom :rofl:
  • Neki tip
    19k
    Što se tiče Hajduka, nije ga ih mrzim, ali lagao bih kad bih rekao da me ne razveseli svako njihovo spoticanje na razne nogometne liliputance.xavier

    A to je, razveseli i mene nekak, ali velim, mislim da.je.to više zbog tog kurčenja i mržnje.prema Dinamu.. pa se smijem "karmi".
  • xavier
    11.1k
    Zvezde, Partizana, Sarajeva, MariboraNeki tip sa Zapada

    Kako si ove klubove zajedno strpao? Da igraju protiv Zvezde ili Partizana, bio bih za njih, a Sarajevo i Maribor me pale otprilike kao Gzira ili Dudelange.
  • Neki tip
    19k
    Sarajevo i Maribor me pale otprilike kao Gzira ili Dudelangexavier

    :lol:

    Ok, isao sam na neko susjedsko rivalstvo. Ali da, naravno da nisu iz iste kategorije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.