2.6k
    Ne bi se složio, preoprezna igra, premalo konkretnih situacija. CSKA zasluženo prošao.
  • Infinity
    15.2k
    Ma kakav CSKA, pa njih bi Gorica razmontirala, a Dinamo bi im u 45 minuta pocinio ono sto je HBS u 90. Bugari losi i nikakvi, a Osijek s p* na klupi bez muda da napadne. Da su krenuli naprijed zabili bi im tri gola i ne bi ni doslo do produzetaka i penala.

A Skenderu treba Elektra da stekne iskustvo. I Cacic je zivio blizu stadiona pa to ne znaci da je dorastao Dinamu, al Cacic bi danas ove prosao. Ma imam osjecaj da bi ih prosao bilo tko. Sve dok Mestar bude zivio za ideju da Osijek vodi netko 'domaci' gledat ce jadnog Osijeka kako se pati protiv kvaziekipa. Mozes imati pet puta bolje igrace, al kad nemas covjeka koji ce od istih sloziti ekipu dzaba ti je sve. Osijek je cak u ove dvije utakmice pokazao vise, al kad je treneru jedini cilj u zivotu nakon 210 minuta igre doci do penala. I eto mu ih. Zao mi je Osijeka sto vec par godina zbog ovakvih flegmi u Europi ne moze nista. Sje*ase i sebe i HNL koeficijent, zato me i smeta.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Našle se dvije ekipe kojima je glavni cilj da ne prime gol. Skender je išao na penale, ispao i ćao đaci.
    Ekipa Osijeka nema tempa i to je veliki problem, napadači im nisu loši ali netko im mora donijeti loptu. Bekovi limitirani a ova trojka u sredini jednostavno nema kreacije u nogama. Kreaciju su imali u Mudraziji i Hajradinoviću ali su njih prodali.
    Zao mi Osijeka i koeficijenta ali ništa vise nisu ni zaslužili.

15.2k
    Aberdeen je fizicki jak, ali tehnicki nikakva ekipa. Stali su u obranu, a kad dodju na 20m od gola Rijeke nemaju nikakve ideje, lopta ide na kornera i ide centarsut. Sva napadacka igra im se svodi na taj centarsut. Mislim da bi ih Rijeka trebala pobjediti i u gostima. Ne vidim nacina da Aberdeen prodje dalje.

AEK je kuci igrao 1-1 s Gentom u utakmici u kojoj je prema statistici AEK bio nesto malo bolji. Nadam se nekom iznenadjenju i da Rijeka ide na papiru lakseg protivnika i da odgledamo taj direktan ogled Hrvatska-Cipar u borbi za top 15.
  • Neki tip
    19k
    Rijeku sam gledao s "Riječanima", tj mahom Krčanima, navijačima Rijeke. Gori su od nas. :lol:
    Non stop jamraju i žale se na loša dodavanja, nikakvu ekipu, glupog Bišćana, bezveznu utakmicu. Onda padnu dva gola i eto radosti do neba i sve je kako treba.

Ugl, Rijeka bolja, bitno. Gore će biti drugačija tekma, ovi su baš domaćinska ekipa, ali u prolaz Rijeke ne sumnjam.
  • Infinity
    15.2k
    Na hrpu losis dodavanja sam se i ja zalio, a da ne bi oni :rofl: Kvrzic je u nekoliko navrata bio kritican po tom pitanju. Dodavanja idu dva metra pored igraca ili su toliko 'mlaka' da lopta ne bi ni dosla do suigraca, a takve lopte ovi jedva cekali da ih pokupe.

Vezni red s Lepinjicom i Halilovicom im djeluje dobro, ali kao da nemaju s kim igrati. Kasnije kad je usao Muric to je bilo jos bolje, pogotovo jer je izasao Acosty koji je 'sabotirao' ovu dvojicu po desnoj strani. Uz jedno, dva pojacanja na lijevoj strani i Murica svih 90 minuta Rijeka bi bila napadacki puno bolja ekipa koja bi ekipe poput Aberdeena probila vec za pola sata.
  • Neki tip
    19k
    Slažem se sve, ali mislim da Murić nikad neće biti igrač za 90 minuta u jačim utakkicama.

Ne živi kako bi trebao da bi to jednom mogao.. plus (ne)igranje obrane.

15.2k
    Dobro se brani Rijeka. Bitno samo da ne dobiju neki crveni karton, jer tad vise nece moci. Ovaj gol bi im mogao zlata vrijediti, jer sam nakon pola sata kontao da im je samo zadrzati svih 11 na terenu i nakon 210 minuta imaju sanse na penale.

U svakom slucaju izgubiti ne smiju, jer ce i kuci tesko moci u napad od prve minute da ganjaju taj zaostatak. Ovih 0-1 ako zadrze i dalje nece biti favoriti za prolaz, jer je Gent bas dobar, ali ce imati jako dobre sanse i uz domaci teren bi se mogli obraniti.

Ide im u prilog sto ne igraju za vikend pa se mogu potrositi do kraja. Bio bi ovo veliki korak za bolji koeficijent.
  • Dudu
    2.6k
    Krenut ce Gent jos ofenzivnije, treba Murica ubacit oko 60te da zabije drugi gol, bit ce prilika sigurno ako ne dadnu ovi gol u prvih 15ak minuta.