• 000
    941
    FDLHCeu.jpg

    Kao sto rekoh ranije, period povijesnih utakmica je iza nas.
    Sada na svu srecu imamo "samo" natjecateljske. I dobro nam ide u njima.
    U prvoj utakmici osmine finala EL, savladan je portugalski velikan Benfica pred krcatim Maksimirom.
    Publika je nosila goropadni Dinamo do pobjede, i gosti iz Lisabona su tek pukom srecom napustili travnjak sa samo jednom loptom u mrezi.
    Kazneni udarac koji je izveo novopeceni Vatreni Bruno Petkovic je jedna od onih stvari od kojih ce svakom Dinamovcu zadrhtati srce i nakon 20, 50 godina.
    Na rasporedu je uzvratna utakmica na Stadionu Svjetlosti.
    Imamo aktivan rezultat, ali nemamo nekoliko igraca koji bi mogli biti prevaga na toj utakmici. Izostanak Ademija, Hajrovica, Sunjica i Leovca je zasigurno veliki hendikep, ali i Benfica je bez najopasnijeg igraca u uzvratu. Odigramo li hrabro i koncentrirano, prolazak ce tesko doci u pitanje.
    Odigramo li hrabro, koncentrirano i krvavim koljenima, a ipak ne uspijemo proci, ovim deckima ce se tesko moci nesto zamjeriti. No da ne copram, 90 minuta je pred nama, uzivajmo u svakoj sekundi.
    1. Velika utakmica je pred nama, koji rezultat predvidjate? (10 votes)
        Pobjeda Benfice, no zbog gola/ova u gostima idemo dalje
        40%
        Utakmica napeta k'o treger, ali bez pobjednika
        30%
        Pobjeda Dinama, domacini su se zapleli u Bjelicinu mrezu
        30%
  • BluePhone67
    3k
    2:1 za Benficu ali nedovoljno za njihov prolaz..

    Peric najvisi u buketu igraca nakon kornera i ubacaja Kadziora i zabija elegantno u malu mrezicu vec u 38 min.

    Napomena: Livakovic brani penal
  • Infinity
    14.9k
    Ocekuje se oko 1.500 navijaca Dinama u Lisabonu. Daleko vise nego njih na Maksimiru. Trrbala bi to biti odlicna podrska. Steta sto to nije netko blize, ali s tolikim stadionom pa da dodje par tisuca ljudi.
  • LovroZG
    1.3k
    Odlična slika Cavalera, sam si malo godinu fulo. :smile:

    Ak zabijemo, prolazimo. Uzdamo se u Brunu i našu odličnu obranu.
  • 000
    941
    Srecom nisam zatvorio PS, pa se brzo editiralo :)
    I naslov sam bio fulao, kopirao sam bio Viktoriju, pa ostalo 14.02.
    Godine, jbg.
  • Bosna86
    11.1k
    S obzirom da se karte mogu preuzeti samo u zg, sami su sebi oduzeli masu ljudi iz europe koji bi dosli
  • deda
    26.3k
    Mislim da možeš preuzet za drugoga ako se ne varam.Trebaš samo kopiju osobne, možda čak samo na mobitelu. Nek me ispravi netko ako griješim.
  • Bosna86
    11.1k
    Mozes, ali nemaju svi nekoga u zg.. Dosta ljudi se zalilo
  • BluePhone67
    3k
    Sada igra Benfica protiv Belenensesa, pa ako tko gleda i netko od njihovih strga nogu ili zadobije teze ozljede nek javi ovdje.
  • deda
    26.3k
    Ma pravi klub bi imao datoteku svih svojih pretplatnika i članova poimence, da ne kažem osobne dosjee. Gdje bi imao neki ID preko kojeg bi rješavao sve. Ali hej, još smo mi sto godina od toga.
  • BluePhone67
    3k
    Mozes, ali nemaju svi nekoga u zg..Bosna86

    Neka se ovdje meni jave ili nekom odavde, naci ce se vec netko da stane u red za kupnju karte
  • 000
    941
    Sada igra Benfica protiv Belenensesa, pa ako tko gleda i netko od njihovih strga nogu ili zadobije teze ozljede nek javi ovdje.BluePhone67

    http://www.realstream.pw/en/player/5c8619ddb699c913378926/4/240/5c86c5795ca49/9267ca87d7d528d1bdce7363e448f47f
  • Bosna86
    11.1k
    Benfica 2:2
  • marcio amoroso
    31.4k
    2-2, kraj. Plus je sto nisu uspjeli nikoga odmoriti i sto sljedeći vikend opet imaju tešku tekmu, gostuju kod petog. Da smo kompletni bio bi siguran u prolaz a i ovako sam veliki optimista.
  • Infinity
    14.9k
    Benfica ove sezone ne blista u Europi na domacem terenu

    Benfica - Fenerbahce 1-0
    Benfica - PAOK 1-1
    Benfica - Bayern 0-2
    Benfica - Ajax 1-1
    Benfica - AEK 1-0
    Benfica - Galatasaray 0-0

    Prvo sto bas nikoga nisu dobili dva razlike, a drugo sto su dobili samo AEK i Fener. Fenera je Dinamo masakrirao na Maksimiru, a AEK je bio najgora ekipa u grupi bez ijednog boda. Mislim da se s njima itekako moze igrati. Ovih dana sam cuo stalno izjave 'nema sanse da i tamo odigraju tako dobro'. Al cime se potkrijepljuju takve izjave? Nicim. Dinamo igra sjajno i Dinamo ce proci dalje. Ja sam siguran da moze i do pobjede. OK je bilo biti pesimist protiv Salzburga u zadnjem susretu s njima, jer je Dinamo bio los kuci, al Dinamo je nadigrao Benficu, pokazao da je bolji i sad da ih se plasi? Mnogo puta sam se plasio protiv daleko slabijih ekipa od Benfice, al ovaj put nema sanse, ako ovaj put ne vjerujemo u Dinamo onda necemo nikad. I toliko se nadamo nekom rezultatu u LP. E Benfica je upravo ekipa protiv kakvih ce se tamo ocekivati bodovi. Necemo sigurno igrati s Arisom, Rabotnickim ili Koperom. Igrat ce se protiv sjajnih ekipa, protiv najjacih u Europi, a Benfica ce medju njima biti ekipa od koje se mora biti bolji da bi ostvario neki rezultat. Ovaj Dinamo to moze.
  • markoli
    1.6k
    1-1 i hvala doviđenja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.