• 000
    941
    Samo neka su Dilaver i Katica unutra. Daju sigurnost cijeloj ekipi, plus konstantnom kontroliranom agresijom moraju nadoknaditi izostanak Ademija i Šunjića.

    Btw. tekma se može pogledati u BBB klubu sa ekipom, a u istom prostoru je i proslava 33. rođendana grupe par dana poslije.
    Baš ono, tjedan iz snova plavog puka.
  • Bosna86
    11.1k
    Brate zaboravio si kljucni dio citirati proslava rodjendana i PROLAZA U CETVRTFINALE hahahaha
  • 000
    941
    Da sam tako napisao, netko neupućen bi mogao misliti da sam sumnjao u prolaz :wink: Ovako sve po redu, korak po korak, konjak po konjak.

    Jel ima negdje u Ju es end ej organiziran prijenos?
  • reziser
    5.8k

    Prebaci to i na djecu, na tekme s djecom
  • reziser
    5.8k
    Ko sumnja u prolaz, pizda - kak bi deda rekao :rofl:
  • xavier
    11k
    Ipak sam ja odabrao pravi datum za rodjenje svog djeteta, valentinovo, prva tekma dinama na proljece u europi i promjena imena dinamo.BluePhone67

    Ja sam odmah čim ti je žena rodila rekao da je to jednostavno moralo biti tako. Sve se poklopilo :smile:
  • Blaz
    350
    sudi deniz ayetkin
  • marcio amoroso
    31.4k

    Svabo Deniz Aytekin :cool:
  • dinamo vitez
    213
    Sviđa mi se što je sinoć Jonas odigrao čitavu utakmicu.. piše u Jutarnjem da ne bi trebao igrati protiv nas, ne paše mu igranje svaka 3 dana obzirom da mu je već 35 na leđima.. Seferovića svakako nema.. čini se da će u vrh napada Cervi, Rafa Silva (koji su krila) ili neiskusni Šaponjić..

    Izgleda im je prioritet ipak prvenstvo, ne bi me začudilo da Lage strpa opet još par rezervi u prvih 11 kao i u prvoj kad je Krovinović sa nepune 4 utakmice ove sezone 'osvanuo' u prvoj.. stoperi su mladi obojica, nije ni to loše.. jedino je zeznuto što se Pizzi vraća, možda najetabliraniji igrač prema naprijed, vidjet ćemo hoće li ga staviti od prve, i on je odigrao cijelu protiv Belenensesa.. sve u svemu sam optimist, a i Bjelica mi se čini siguran. Vjerujem da i mi možemo kao i Belenenses.
  • BluePhone67
    3k
    Samo neka trpa rezerve, njihova stvar a mi mozemo i ne moramo ih natrpat vazno da idemo dalje u drugi krug
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ma bit će izmjena u odnosu na ovu sinoćnju utakmicu. Pa nitko ne igra u istom sastavu stalno. Uostalom nismo ni mi kompletni. 4 igrača u odnosu na Viktoriju nam fale. Tako da će biti b protiv b :smile:
  • 000
    941
    Sretno ekipi koja je vec krenula i koja tek krece na put!
  • Eduardo
    16.8k
    Izet putuje s ekipom?
  • SAS1987
    13k
    Da igraju Šunjić i Izet, bio bi prilićno siguran u prolazak.. tako će biti vrlo zajebano.
  • BluePhone67
    3k
    Pozdrav Sas1987 i svima Sloveniji Dinamovcima na ovom forumu :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.