• Mr Anderson
    5.3k
    Baš me zanima hoće li Bjelica pripremiti neko iznenađenje ili će igrati onako kako većina nas očekuje.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma ne vjerujem u iznenađenja. Znaš sam kako Bjelica igra, mene u Europi osim sa Moharramijem nijednom nije iznenadio.
  • Blaz
    350
    nema ni situma, protiv rijeke je stradao glezanj
  • Mr Anderson
    5.3k
    Baš mi je Šitum bio potencijalno iznenađenje na lijevom beku.
  • 000
    941
    Kad sam vidio da je stavio Rrahmanija na LB protiv Fenera na Maksu, baš me je iznenadilo, pogotovo jer je ranije odigrao dvije-tri tekme na suprotnoj strani, i to u najmanju ruku nije dobro izgledalo.
    Moha me nije iznenadio, mislim da sam ga i stavio negdje u najavi.
    A sinoć na onoj emisiji je igrao otvorenih karata. Sve očekivano. Rrahmani lijevo, Moro (btw. sretan 21. rođendan) umjesto Šunjića, Kadzior na svojoj poziciji.
    Iznenađenje bi bilo da im složi visoki presing od prve minute, a ne da ih čeka. Iscjeđeni su nakon prvenstvene utakmice. I baš je lijepo bilo vidjeti Dinamov grb na displayu Luza kao najava utakmice u četvrtak.
  • xavier
    11.1k
    Meni se stalno po glavi vrti isti scenarij...Portugalci žestoko stisnu od samog starta, ali Dinamo veoma rano zabije gol iz kontre što malo otupi njihove napade. Kasnije se Dinamo pametno brani i Benfica uspije tek izbjeći poraz golom pred kraj utakmice...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nek bude tako :love:
  • deda
    27.5k
    Meni se ništa ne vrti po glavi, takav isti scenarij se prošlih mjeseci pokazao dobrim ishodima.
  • LovroZG
    1.3k


    Kakva su dva gola primili(na 2:35) :rofl: :rofl: :rofl:
    Sad će im baš bit zajebano u čet. Valjda su i za nas ostavili neki biser.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ja isto ne znam kaj bi mislio. Optimist sam po prirodi, a s druge strane svjestan da smo jako oslabljeni. Vjerujem u ekipu jer su klapa i svi će raditi da nadoknade izostanke.
  • reziser
    6.2k
    Nek odigraju muški od 1 minute
    uvijek se bojim dinamovog početka (iako to s ovom momčadi nije slučaj) i "dinamovog" gola samom sebi...
    svi se nadamo u dobru i hrabru igru, dao bog da povedemo

    dečki koji idete dolje, zavidim vam, ja nemogu :(
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ono kad ti je žena u visokoj trudnoći a dinamo bas tad igra u jednom Lissabonu. Jbg. Sretno našima koji idu :strong:
  • reziser
    6.2k

    Buduci tata, lijepo :smile:

    Znaci sve manje odlazaka na tekme :rofl:

    Decki koji idete dolje...sretno i pametno
  • BluePhone67
    3.2k
    Ono kad ti je žena u visokoj trudnoći a dinamo bas tad igra u jednom Lissabonu. Jbg. Sretno našima koji idumarcio amoroso

    Ipak sam ja odabrao pravi datum za rodjenje svog djeteta, valentinovo, prva tekma dinama na proljece u europi i promjena imena dinamo. Tebi zelim da bude na 17.3. i rodjendan BBB i naravno da sve bude uredu.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Već sam ja tata pa idem na tekme. Ljubav prema Dinamu je isto velika :starstruck:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.