• vjeko1701
    5.9k
    I to sva tri gola u jednom poluvremenu. Sjebana budem im sad neko vrijeme svaka domaća utakmica. Oni jednako toliko živo beskrajni dan ko i mi samo ih puno više vjeruje u trenutni poredak nego mi u naš.

    Baš me zanima dal postoji nekakav presedan ili ideja da se od strane vlastitog saveza klub sankcionira ukoliko mu se dogodi takav debakl kao nositelju sa klubom koji bi vjerojatno bio neki gornji dom 2. HNL jednogodišnjim neigranjem europe i prepuštanjem njegovog mjesta idućem ili dobitniku fair playa...itd itd..

    Sad držati fige da su stvari u Rijeci bolje nego se čine i da su zadržali barem neku dozu ozbiljnosti a da je Osijek pogodio s ulaganjima i da počinje neka faza 2 u njihovoj strategiji gdje polako slažu momčad za napad na titulu (kroz par sezona) i redovni ulazak u grupe EL.
  • Nino Bule
    10.7k
    Nema vise ni potrebe ismijavat hajduka, sad je pitanje samo di je dno
  • Infinity
    14.9k
    Baš me zanima dal postoji nekakav presedan ili ideja da se od strane vlastitog saveza klub sankcionira ukoliko mu se dogodi takav debakl kao nositelju sa klubom koji bi vjerojatno bio neki gornji dom 2. HNL jednogodišnjim neigranjem europe i prepuštanjem njegovog mjesta idućem ili dobitniku fair playa...itd itd..vjeko1701

    Ne postoji takvo nesto. Prije 2-3 sezone klub s Malte je izbacio Heartsa, a sezonu prije visio je West Ham koji se provukao na penale pa ispao od Astre. I ne samo to, od Astre su ispali jos jednom sezonu kasnije. Siroki je isto prije sezonu-dvije ispao od maltezana. Dogadjaju se te sramote, al to je sastavni dio nogometa i ne moze te savez kazniti danas, jer si se brukao jucer. Evo ti Dinamo, ispalo od Skenderbeua i sezonu kasnije igra osminu finala EL.

    Al da nesto zalim, zalim sto Gorica nije dohvatila to cetvrto mjesto, oni bi ove nasamarali bez p'o muke.
  • BluePhone67
    3k
    Sada sam vidio drugi gol od Tovara, skaricama sa 16 metara :cool:
  • reziser
    5.8k

    dali su 2 lijepa gola, kaj je je
    ali sramota nad sramotama
  • reziser
    5.8k
    Sada sam vidio drugi gol od Tovara, skaricama sa 16 metara :cool:BluePhone67

    misliš, gol tovarima :D
  • Infinity
    14.9k
    Osijek na Zoryu, a Rijeka na Aberdeen. Trebalo bi da upisu nekih bodova. Osijeku ce biti teze drugo pretkolo, al ako prodju ocekujem vidjeti i jedne i druge u play offu.
  • reziser
    5.8k

    sve je to prolazno
    nadam se da će što duže i oni ostati u evropi
  • Infinity
    14.9k
    Bodovi su nuzni sad kad su tovari sve sje*ali. A vala bi bio merak da trojka napravi cudo, zadrzi 15. poziciju, a oni nek igraju bajramske turnire.
  • Mr Blue
    3.2k
    Rijeka je nedavno dobro fasovala od tog istog Aberdeena.. Polako.
  • reziser
    5.8k
    sam dinamo skuplja bodove i dijeli lovu ostalima
  • Infinity
    14.9k
    Da, kao i Rangers od Progresa pa cemo danas reci da ce ih ovaj put ipak proci. Rijeka je bolja od njih, a jos mislim da ce to ispadanje biti dodatni plus za Rijeku. Uci ce ozbiljnije nego sto bi inace usli u tu utakmicu, a ovi bi ih mogli podcijeniti. Tu vidim najvecu sansu Rijeke.
  • reziser
    5.8k
    Premije za Ligu prvaka

    ispadanje u kvalifikacijama - 230.000 eura
    ispadanje u 1. pretkolu - 280.000 eura
    ispadanje u 2. pretkolu - 380.000 eura
    ispadanje u 3. pretkolu - 480.000 eura
    ispadanje u play-offu - 5 milijuna eura
    plasman u skupinu - 15,25 milijuna eura
    pobjeda u skupini - 2,7 milijuna eura
    bod u skupini - 900.000 eura
    plasman u osminu finala - 9,5 milijuna eura
    plasman u četvrtfinale - 10,5 milijuna eura
    plasman u polufinale - 12 milijuna eura
    plasman u finale - 15 milijuna eura
    pobjeda u finalu - 4 milijuna eura (uz dodatnih 3,5 milijuna za nastup u Superkupu)

    čisto lijepa lovica
  • LovroZG
    1.3k
    ispadanje u kvalifikacijama - 230.000 eura
    ispadanje u 1. pretkolu - 280.000 eura
    ispadanje u 2. pretkolu - 380.000 eura
    ispadanje u 3. pretkolu - 480.000 eura
    reziser

    Fulo si temu, al da svejedno napomenem da ovo nisu pare za ispadanje nego za sudjelovanje. Tek ako završiš u PO ne dobiješ novce za sudjelovanje u ovim pretkolima jer te očekuju fiksne nagrade za kasnije faze UEFA natjecanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.