• BlauDivision
    461
    Ovo je rezultat kada od nogometnog kluba postaneš građanska inicijativa.Svime se baviš samo ne onim čime bi trebao.Neka se zahvale pitomcima FFZG koji im stvaraju javno mišljenje i njihovim manipulativnim tekstovima kojima im peru mozak, jer oni su jedni od zaslužni za ovo što su postali seljačka zadruga.
  • reziser
    5.8k
    Dudu, sve je do igrača, može se trener postavit na,glavu ak igrači uđu prek jedne stvari.
    Ali sam 100% uvjeren ds se to name nemoze desiti.
    Mi imamo prave igrače a i trenera
  • Eduardo
    16.9k
    Smijao bih se ali karma zna biti kurva... ovo je jebeno sprdanje s koeficijentom i samim sobom...

    Ali, kako je onaj crni debeljuco uvalio dva komada bio bi grijeh da su Tovari prošli dalje.
  • Dudu
    2.6k
    Po mom mišljenju, najzaslužniji za uspjeh prošle godine je Bjelica, pa onda tvrdim isto i dalje šta god bude za ovu sezonu.

    Pokazao je da ima autoritet potpuni što je najvažnije za početak. Znači njegovo je da motivira igrače i da od 30 igrača procijeni kojih 11 je nabrijano, kao što je dosad i radio. Čim netko ne pokazuje dovoljno žara, ostavi ga sa strane. Kvalitete u momčadi ne nenedostaje, tako da nema izgovora. Recimo nisam popratio pripreme Hajduka, al čisto sumnjam da su Delić, Beširević i Bašić nešto dokazali, jer nisu kvaliteta ni za Varaždin, čista greška i odgovornost Oreščanina za teško podcjenjivanje
  • reziser
    5.8k
    Slažem se ja da je trener bitan, naravno.
    Bjelica je odličan trener, ali imamo i prave igrače, profesionalce.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Ovo je toliko jadno da ne mogu ni guštat. Neda mi se ni prcat ovih par hajdukovaca kaj imam u raznim grupama na WA. Nisam mogao vjerovat kad sam vidio rezultat. Jel gledao netko? Kak se to dogodilo?
  • Eduardo
    16.9k
    OVAKO ne mogu pronaći za 1:2 gol, bombončić :starstruck:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Vidio sam drugi gol. Perverzija. Jel opet sudac? Navodno je bila neka sumnjiva situacija za penal kod 1:0?
  • LovroZG
    1.3k
    Poveli 1:0 i onda krenuli laganini igrat. Oreščanin ih nije uspio dić na poluvremenu i na 1:2 u zadnjih 10 minuta su se svi kolektivno usrali, povukli i prizvali treći gol.
  • zgšd
    156
    fantastican eurogol u 90+6', nisam cijelu tekmu gledal, samo posljednjih desetak minuta, tak da ne znam, jel zasluzeno il ne. Al fakat fantastican gol
  • Eduardo
    16.9k
    Gledao sam zadnjih desetak minuta pa ne znam. Znam da je Juranović mislim pogodio prečku. To sam vidio u sažetku, ništa sumnjivo nisu prikazali. Valjda i režiseru utakmice neugodno.
  • Majki2111
    2.5k
    Razlika u mentalitetu. sviđa mi se kaj se ekipa na forumu boji karme. Ipak ima razlike u mentalitetu gore i dolje. Ne smije se ovo nama desit. Igrat kao da se ništa nije dogodilo i to je to.
  • Bosna86
    11.1k
    I BBB se ukljucili u sprdnju... ona poruka na derbiju je pogodila sustinu onoga sto se danas dogodilo
  • reziser
    5.8k
    Pogledao sam izvjesce, zbilja su dali 2 prekrasna gola.
    Ali na stranu sve, ispasti od amatera, primiti od njih 3 gola doma je ravno katastrofi, potpuni debakl. I naravno sad jos idu sankcije uefe zbog upada gledatelja a igraci jos bili na igralistu, ali to je sad manji problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.