• Dudu
    2.6k
    Hahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahhahaha
  • Jaki
    100
    Ovo je najveca sramota hrvatskog sporta ljudi su amateri.
  • reziser
    6.2k
    I s kim igraju u 2 kolu? :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Nek si sad prate i najvijaju za Benficu
  • reziser
    6.2k
    Ko je najbolji lijevi bek u hnl? :lol:
  • BluePhone67
    3.1k
    Decki bit ce jebeno ove godine u HNL-u ovi su sve karte bacili na prvenstvo, ni Europa ih vise ne zanima :cool:
  • cron1ck
    1.5k


    hahahaha jedna prigodna
  • Infinity
    15.1k
    Ljudi moji, ako mi ispadnemo od ovih za koje isto nikad nisam cuo i ne znam kako se zovu mene ce bit vise sramota nego da tovari nisu ispali. Smijao sam se sat vremena, a sad me strah karme, mada mislim da toliko ocajni nismo :lol:

  • vjeko1701
    5.9k
    Ma dohvatila njih karma za Benficu, mjerenje dječjih suza u Sl Brodu...i sva ostala sranja.
  • Mr Blue
    3.3k
    Attachment
    VID-20190718-WA0007 (402K)
  • Dudu
    2.6k
    Pa ljudi, rezultati su trend, a ideali vječni :)
  • Kwedi
    3.8k
    Meni više nisu ni smiješni, koliko god se zna desiti kako je GNK pacijent za sebe, tovari uvijek iznenade više.
  • reziser
    6.2k
    Moramo mi paziti da se nama to ne desi. Citaam tu izjave forumasa...lako cemo
    Nema lako cemo. Svakog protivnika shvati ozbiljno.
    Dobro da se njima desilo a ne nama.
  • Dudu
    2.6k


    Možemo mi tu pisat šta hoćemo, sve je do Bjelice, a poznavajući njegov rad ne vjerujem da će bit bilo kakvog opuštanja, pa ni u ovom meču koji se igra s Dubravom dan poslije Lokomotive, kamoli u kvalifikacijama za Ligu Prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.