• Eduardo
    17.1k
    Kako je to zakucao Puljić.

    Pa JBT kako odmah prime gol... Morali su obraniti ovo.
  • Dudu
    2.6k
    Dadnu gol, zatim svi udju u svojih 16 metara i prime gol, debilizam.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ko da nas od prije par godina gledam haha
  • reziser
    6.2k

    Primili tipican dinamovski gol :shade:
    Bilo bi mi drago da prodju.
  • Neki tip
    18.8k
    Sta je to s travnjakom.. pa nije valjda i njih onaj maksimirski virus posjetio..
  • reziser
    6.2k
    Rijeka ispala, priznajmo od kvalitetnijeg...zao mi je jer bi mi bilo drago da imamo jedan klub u el.

    Po meni nisu preuzeli dosta rizika na kraju.
    Steta
    Sto samo govori koliki je ovo uspjeh dinama!
  • Neki tip
    18.8k
    Kod Rijeke je rijec o manjku kvalitete. Raspravljao sam s nekim o tome, Hipom cini mi se, i ostajem pri tome da Biscan jako puno izvlaci iz igraca koji nisu bas neka (EL) razina.. bar ne ovi izvan prvih 11, 12 igraca.

    Ima naravno u EL i losijih ekipa od Rijeke, ali puno ih kostaju onaj Aberdeen od ranije i Sarpsborg. Izgubili bodove, nisu i nece biti tako skoro nositelji u play offu.. morat ce nekog jakog izbacit za ponovno dizanje. Steta, Gent je bio prolazan. Mada su evidentno jaci..
  • Eduardo
    17.1k
    Da sam na mjestu Bjelice ili Bišćana ispizdio bih samo tako dok ti ova dva stručnjaka (Cvitanović i Scoria) nabrajaju greške i tupe moglo se, moglo i to odmah nakon utakmice.
  • Infinity
    15.1k
    Biscan sam ima tri puta vise trenerskih trofeja nego njih dva skupa. To je kao da im ja serem.
  • Dudu
    2.6k
    Koliko je lakše se plasirati u EL, ako ispadneš kao prvak iz Lige Prvake demonstrira plasman prvaka Luksemburga, Dudelange koji drugu godinu zaredom igra EL.

    Na putu do EL u prvom pretkolu Lige Prvaka ispali su od prvaka Malte, Hajduče nisi jedini kojeg ruše čobani s Malte.

    Od drugog pretkola EL redom svladali:
    Škendija - prvak Makedonije
    Nomme Kalju - prvak Estonije
    Ararat-Armenia - prvak Armenije

    Imali su dosta sreće da izvuku još gore od sebe, što nije lako :D
  • Infinity
    15.1k
    EL.jpg

    Ovako na prvu ne vidim ni jednu grupu u kojoj se Dinamo ne bi borio za prolaz dalje, mada bi sigurno neke zeljeli i izbjeci, a u nekima bi odmah nakon izvlacenja Dinamo bio favorit za prolaz dalje.

    Iz perspektive Rijeke koja bi bila u trecem potu, cekao bi ih prilicno tezak posao u svakoj grupi. Najbolje bi im legla grupa A i da se tuku s APOEL-om za prolaz.
  • Dudu
    2.6k


    Ima i dosta teskih, ne bi nam bila bas ugodne grupe K, J, G..

    Recimo Roma i Istanbul, stavio bi ih u rang Atalante i Shakhtara.
  • Infinity
    15.1k
    Dodao bih i grupu H kao jednu od tezih koja nas je mogla zapasti. Nisu CSKA i Espanyol bauci, ali su jako teski protivnici.
  • Neki tip
    18.8k
    Ima ih jos.. C i F, npr. Basel, Getafe i Trabzon ili Arsenal, Standard i Vitoria. Mislim, daleko od toga da se u svakoj Dinamo ne bi borio za prolaz, ali u skoro pola skupina bi imao ozbiljnu zadaću to i napraviti
  • Eduardo
    17.1k
    @Infinity mi bi bili u drugom potu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.