• deda
    29k
    Neće ih biti puno s Jovom bojim se
  • Majki2111
    2.7k
    U kako bih volio da vas sve demantira. Niko ne vjerujw u njega. Neka čovjek radi. I sam Bjelica je rekao da ima dovoljno iskustva za pripremot ekipu.
  • Eduardo
    18k
    Eto, mi ne bi voljeli. Mi želimo da nam momčad igra ko ku*ac, da nas dominira tko stigne i da u Europi opet budemo kanta za nabijanje, nismo dugo.
  • SAS1987
    13.8k
    kojeg izkustva? Iz football managera? A kaj je Bjelica trebao kazati? Da je u par tjedana uspio sjebati ekipu?
  • Dino
    2.3k
    Ja bi volio da pod njim osvojimo prvenstvo, kup i ligu prvaka, moze i uefa superkup, al necu mu zamjerit ak ne uspije
  • Crusades1986
    10.1k
    Naravno da nitko ne vjeruje u njega kad smo svi vidjeli na kakav način je potjeran i izbačen prosli trener i zbog cega i pod cijim pokroviteljstvom je dosao ovaj. I naravno da ne moze stat u istu recenicu sa Bjelicom. Bjelica je iza sebe imao 3 jaka kluba koja je vodio i respektabilnu igracku karijeru. Ovaj ima vise placenih clanaka u novinama nego Bjelica odigranih utakmica. Da osvoji LP s Dinamom za mene je on obican Mamicev šupkolizac.
  • Majki2111
    2.7k
    I neka je, ako uopće i je, Nemam ništa protiv ljudi koji prljavo dolaze do svoga cilja. A ovaj je samo prihvatio ponuđeno. Ni prvi ni zadnji. A nije istina da je obična neznalica.
  • Eduardo
    18k
    Nemam ništa protiv ljudi koji prljavo dolaze do svoga cilja.Majki-Papi2111

    Ne zaboravi izaći na izbore.
  • Majki2111
    2.7k
    Neću, ne brini. Niti jedno glasanje se ne propušta. :wink:
  • The Undertaker
    4.4k
    Teren je mjerilo za sve. Ako Igor nadmaši Bjelicu nitko sretniji od mene. Bjelica je postavio visoke standarde i svaki novi trener će se uspoređivati s njim. Igor ima odličnu situaciju da može pripremati sljedeću sezonu čak dva ili tri mjeseca bez brige oko rezultata i igre, ima već posloženu ekipu i, barem u teoriji, uigrane linije. Dalje je sve na njemu. Minimum koji bi mene zadovoljio je dobre igre u EL i plasman u proljeće.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ne vidim po čemu je to Jovičević došao ''prljavo'' na mjesto trenera. Mislim, ne vidim razliku u odnosu na dolazak bilo kojeg prethodnog trenera u Dinamo. Nije sad da je imao neki utjecaj u klubu pa je rovario, podmetao klipove ili bojkotirao trenera kao što bi to, recimo, mogao Zoran Mamić. Ovi su se odlučili riješiti Bjelice a Jovičević je iskoristio ''once in a lifetime'' priliku.
  • Neki tip
    19.6k
    Nemam ništa protiv ljudi koji prljavo dolaze do svoga ciljaMajki-Papi2111

    Stara purgersko-primorska obitelj u kojoj je čak i baka dipl. ing., ne voli se Bosance i Hercegovce, ali živi u Retkovcu gdje su ti pola ekipe sa školskog baš to. Student, kemičar, bez osjećaja (ili brige) za ispravno i pravedno.

    Najjači profil ikad.

    Stephen King ne bi boljeg izradio.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Skoro svakodnevno uspije iznenaditi.
  • deda
    29k
    Majki je nenadjebiv :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.