• Navijač Dinama
    7.4k
    kako li su se njih dvoje našli,ona hajd i valja "nečemu" ali on je gadan za smislit, žao mi je pravo.. :death:
  • deda
    28k
    A i kumovi su tu
  • Infinity
    15.3k
    Vjeruj da je u toj vezi bolje prosla ona nego on. Na stranu njen rad u Dinamu, al i ja sam mislio da zenska valja cemu dok ju nisam vidio uzivo, na njenu zalost bez puno sminke i s nista photoshopa :rofl: Ne sudim ju po izgledu, al ne znam koliko je to bolje mogla od pandura. Amrica i Vlatkica su mljac u odnosu na nju.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    onda dobro , ja je komentiro, jer je prvi put vidim, nisam znao da drot ima neku trebu,, :blush:
    Za njega sam imao sumnje da je homić možda :lol: , ali razuvjerio me, ali šta cemo, ona ružna on ružniji i tu je MAGIJA :razz:
  • Crusades1986
    9.8k
    Amralica i Vlatka su za Ivu televizor u boji.
  • reziser
    6.4k
    Nije sve u izgledu... Godinama.
    Nekaj je i u nekretninama.. Pokretninama.. Zlatu i tak... :joke:
  • Beowulf112
    301
    Kako igraju Godoy i Burton?najavljivani su kao velika pojacanja..prvenstvo je rijeseno..vrijeme je i da njih malo vidimo
  • Krizy
    36.5k
    pavg6v41szr1g9ev.jpg

    Minutaža igrača kod Jovićevića:
    Gvardiol 450
    Livaković 450
    Moharrami 428
    Oršić 414
    Kadzior 400
    Ademi 397
    Leovac 360
    Moro 354
    Petković 322
    Theophile 270
    Dilaver 266
    Ivanušec 222
    Kulenović 211
    Gojak 202
    Marin 186
    Moubandje 180
    Franjić 163
    Ćuže 149
    Gjira 134
    Zagorac 90
    Hrvoj 90
    Šutalo 87
    Majer 83
    Gavranović 29
  • Beowulf112
    301
    Gjira zapostavljen.A pod bjelicom se pokazao u par navrata.Vrijedi svake lipe.Treba ga gurat da se razvije.
  • NORTE
    9.3k
    Kako stvari stoje gledatelji i dalje mogu na tribine, što znači da će se vjerojatno moć i na derbi. 30% kapacitet za sjever dolje znači 1650 ljudi. Tu je i sjever gore a to će dijelom popunit godišnjaci s istoka kad se proda kapacitet za zapad gore.
  • reziser
    6.4k

    kak igraju i jedni i drugi, bojim se da "obični" navijači neće doć na tekmu.
    kolko bude kapacitet juga?
  • Infinity
    15.3k
    kolko bude kapacitet juga?reziser

    30% je 1.179
  • reziser
    6.4k
    nadam se da će svi kapaciteti biti ispunjeni....ali nisam optimista

    ali vidimo se ;)
  • Majki2111
    2.6k

    Punih 7 minuta silovanja obrana od strane Kastratija. Naš igrač od sljedeće sezone. Lijevo Orša, desno Kastrati.
  • SAS1987
    13.5k
    Punih 7 minuta silovanjaMajki-Papi2111

    Sa Jovom na klupi cemo mi u europi biti 90 minuta silovani od svakog prosjecnog kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.