• reziser
    6.4k
    ne znam da li je netko stavio do sada:

    Raspored Lige prvaka do nokaut faze
    Pretkolo - 8. i 11. kolovoza
    1. kvalifikacijsko kolo - 18./19. kolovoza
    2. kvalifikacijsko kolo - 25./26. kolovoza
    3. kvalifikacijsko kolo - 15./16. rujna
    Play-off runda - 22./23. i 29./30. rujna
    1. kolo po skupinama - 20./21. listopada
    2. kolo po skupinama - 27./28. listopada
    3. kolo po skupinama - 3./4. studenoga
    4. kolo po skupinama - 24./25. studenoga
    5. kolo po skupinama - 1./2. prosinca
    6. kolo po skupinama - 8./9. prosinca
  • agramZ
    2.3k
    koliko jebenih varijacija je bilo.. i to treba u statut jednog buduceg slobodnog dinama da se grb i ime vise nikada ne mijenjaju ni pod koju cijenu. nikakva svijest tradicije ne postoji, pogotovo sto se tice sadasnjeg grba..
  • Dino
    2.2k
    Lijepi podsjetnik na to kakvih smo grbova sve imali, meni je osobno najljepsi ovaj prvi dizajn 52-70.
    Zanima je jel mozda slucajno doslo do zabune, odnosno zamjene grbova iz razdoblja 90-91 i 00-06? Mozda bi neko stariji bolje znal.
  • Stihl
    3k
    Ma ovo je sve samo ne lijepo, mislim ovaj video uradak je lijep...ali ne ponovilo se...
  • Dino
    2.2k

    Jasno, sam cini mi se da je trenutni grb malo kriv :monkey:
  • Guinness
    2k
    Jedina zamjerka na prvu je da je grb od futsala do 2014 bio drukčiji.

    Zanima je jel mozda slucajno doslo do zabune, odnosno zamjene grbova iz razdoblja 90-91 i 00-06?Dino

    Nije, od 2007 do 2010 je bio sa srebrnom/sivom crtom
  • NORTE
    9.3k
    Istine radi, sve to iz videa uzmite s dozom rezerve a ne kao savršeno točne podatke. 2012. Dinamo nije imao takav grb, baš kao ni Futsal Dinamo.
  • Stihl
    3k

    Pa i je, sjebali su kod slova d
  • Dino
    2.2k


    E to kod slova d mi se cini ko greska u videu, 1990 mislim da je grb bio kak spada, a onda od 2000 je doso taj krivi
  • Crusades1986
    9.8k
    Uvjerljivo najgora su mi prva dva "Croatijina" grba.
  • Stihl
    3k

    Samo ime je najgore, a o grbovima da i ne pricam
  • Crusades1986
    9.8k
    vx7nk3vi6wqvt9l6.jpg
    Joj joj joj Krešo, mogao si djevojku odvest na neki romantičniji spoj, a ne na utakmicu. :monkey:
  • markoli
    1.7k
    To je Iva Cigrovskij, radi u klubu, radila je puno s invalidima i osobama s poteškoćama.
  • Crusades1986
    9.8k
    Znam, zato sam i stavio sliku. Nije uopce poanta sta radi nego cija je cura. Pisali smo vec o njima na forumu pa je zato slika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.