• Bosna86
    11.6k
    Marcio je upravu, Modrić i još neki svjetski poznati igrači su išli kod tog nekog doktora na oporavak
  • SAS1987
    13.7k
    Modrić i još neki svjetski poznati igrači su išli kod tog nekog doktora na oporavakBosna86

    Njega bi poslao dr. Ante Pavloviću :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    'Doktor Milisav Nikolić kod mene je doktorirao, a prije toga je završio medicinu sporta. On je najbolji svjetski ortoped. Nije on samo najbolji, on je jedini koji može riješiti slomljene ligamente bez operacije, slomljenu ahilovu tetivu bez operacije, diskus herniju bez operacije, ravna stopala bez operacije... Radi u Švicarskoj, pokušavam ga vratiti u Srbiju. Istjerali su ga iz Srbije zato što je četnički sin pa je morao da pobjeći Švicarsku', rekao je Petrović, a zatim i objasnio kako je dr. Petrović spasio karijeru Luke Modrića.

    Joj Boze Isuse hahahahahahaha
  • Zambatine škude
    2.3k
    'Doktor Milisav Nikolić kod mene je doktorirao, a prije toga je završio medicinu sporta. On je najbolji svjetski ortoped. Nije on samo najbolji, on je jedini koji može riješiti slomljene ligamente bez operacije, slomljenu ahilovu tetivu bez operacije, diskus herniju bez operacije, ravna stopala bez operacije... Radi u Švicarskoj, pokušavam ga vratiti u Srbiju. Istjerali su ga iz Srbije zato što je četnički sin pa je morao da pobjeći Švicarsku', rekao je Petrović, a zatim i objasnio kako je dr. Petrović spasio karijeru Luke Modrića.Bosna86

    Priča je da mu je navodno on prvi sugerirao operaciju nosa jer je teško disao :smile: Zvuči na prvu ludo, ali znam da je Kramarić ima isti problem i operaciju je napravio dosta kasno u karijeri jer to nijedan liječnik nije primijetio dok nije van otišao.
  • NORTE
    9.5k
    Rezultatski je skroz nebitan nastavak ove sezone nakon korona pauze, ali pobjeda u derbiju uvijek ima značaj, a u ovom slučaju tu je i prilika da se Hajduka čiji je cilj bio 2.mjesto i Liga prvaka zbetonira na 5.mjesto na kraju prvenstva.
  • Bosna86
    11.6k
    Ma zašto bi bilo cudno, pratio sam par podcasta kod Rogana gdje su neki stručnjaci objašnjavali da velika većina ljudi uopće ne zna pravilno disati... Ima brdo knjiga, vježbi i znanstvenih radova na tu temu
  • Dudu
    2.6k


    Bas sam gledao zadnjih dana tu tematiku kod Rogana i mislim da sam jedan od tih mnogo haha, pa pokusavam ispravit :grin:
  • Zambatine škude
    2.3k
    ↪Zambatine škude Ma zašto bi bilo cudno, pratio sam par podcasta kod Rogana gdje su neki stručnjaci objašnjavali da velika većina ljudi uopće ne zna pravilno disati... Ima brdo knjiga, vježbi i znanstvenih radova na tu temuBosna86

    Da, ali ova dva su baš imali fizičku anomaliju u strukturi zbog koje im je protočnost pri naporu bila manje nego bi mogla biti. Ne znam za Modrića, ali znam da su se Kramariću dosta digli rezultati trkački nakon toga.
  • Crusades1986
    10k
    BREAKING: Jovičević više nije trener Dinama!!!
  • deda
    28.7k
    Konačno dobar potez
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Tha fuk? Ja otvorio 24 sata u depri odma mi diglo raspoloženje haha
  • Majki2111
    2.7k
    Ne znak kaj da mislim. Je li pametno mijenjat trenere ko gače? Di je kontinuitet? Ne znam koliko je to zdravo.
  • xavier
    11.2k
    Ne znak kaj da mislim. Je li pametno mijenjat trenere ko gače? Di je kontinuitet? Ne znam koliko je to zdravo.Majki-Papi2111

    Znao sam da nećeš iznevjeriti komentarom :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.