• Infinity
    15.2k
    Nakon prospavane noci i dalje sam u nevjerici. Ne mozes izgubiti od losije ekipe. Imali smo 45 minuta gledati cistu dominaciju i dokazivanje tko je bolji. Drugi dio bas dinamovski. U glavi i dalje mislim da ce Dinamo to rijesiti kuci i proci dalje, ali je neki grc u zelucu, jer ipak navijam za Dinamo duze od dva desetljeca i znam sta sam sve prozivio i sta je Dinamo sposoban priustiti. Glava govori to sto vi pisete, ovo je ipak drugacija sezona, al duboko u sebi znam da je to i dalje Dinamo. Najgore sto mi je ubilo svu euforiju, a mozda je i bolje tako, svaki debakl se i dogodio nakon euforije. Ovako ce se utakmica smireno docekati, barem do par sati prije, dok se ne popije koja piva, al igraci nece doci na tu pivu pa mogu ciste glave na teren.

    I ako se prodje, ovo ce biti steta zbog koeficijenta. O toj temi cu kasnije na predvidjenoj temi.
  • deda
    27.4k
    I ja sam razočaran, ali budimo realni Victoria je momčad naše snage i realno je da ih treba napasti i proći. Samo pamet u glavu i fokusiranost. Meni je bio dojam kao da su oni glavama u drugom dijelu već prošli Plzen. Tipični balkanski mentalitet koji je neistjeriv iz krvotoka ljudi na ovim područjima. Hladna glava i vruće srce, Plzen mora pasti.
  • xavier
    11.1k
    Ne mozes izgubiti od losije ekipe. Imali smo 45 minuta gledati cistu dominaciju i dokazivanje tko je bolji. Drugi dio bas dinamovski.Infinity

    Ovo je kad gledaš iz Dinamove perspektive. Međutim, mogu onda i Česi reći "ne možemo vjerovati da smo u prvom bili onako loši, ali u drugom je ipak sve sjelo na mjesto i oni više nisu mogli spojiti dva dodavanja, mi smo u svakom slučaju bolja momčad što smo pokazali u drugom dijelu".

    Kako @deda kaže, Plzen je tu negdje s Dinamom po kvaliteti, samo što je kod nas običaj podcjenjivati momčadi koje nisu tehnički jake i ne igru "lijepo" i s puno dodavanja.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dinamo ima vise potencijala a Plzen vise iskustva i mudrosti. Tako bi ja to rekao. Jedan YB je ipak razina vise od ovih Čeha i može ih se proći ali ne možemo sebi dopustiti gluposti koje su nam se dešavale u Plzenu. I Bjelica mora nadmudriti Vrbu kao sto je ovaj njega nadmudrio u drugom poluvremenu. Zakašnjele te pogrešne izmjene su također itekako utjecale na rezultat u Plzenu. Bjelica je jedan veliki gospodin i dobar trener za naše prilike ali jučer je bio los i to moramo priznati. Svakome se desi los dan, Boze moj.
  • marcio amoroso
    31.9k
    A Vrba pljunuti Kek. Po izgledu, ponašanju, forsiranju starih igrača i čak dobrano i po taktici.
  • Hipo
    406
    Ljudi dragi prolazimo to na krcatom maksimiru.
    Meljemo ih ko fenera.
    Kaj se tresete.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Tresemo se iz iskustva :lol:
  • deda
    27.4k
    U principu se nema tko što tresti. Napravili smo konačno taj rezultatski iskorak koji i mnoge bolje generacije nisu uspjevale. Ovo je samo plus utakmica koja nam treba biti gušt, ali u njoj treba dati sve što imamo. Nema se uopće razloga itko tresti, ni mi, ni igrači. Jer jebeš onda klub.
  • LovroZG
    1.3k
    Nek se Maksimir trese. Možda sredimo dvije muhe jednim udarcem. :smile:
  • xavier
    11.1k
    pa ne bi baš htjeli da se to dogodi dok su ljudi na tribinama :grimace:
  • LovroZG
    1.3k
    pa ne treba se srušit, sam nek se malo strese :joke:
  • Eduardo
    17.1k
    Također žalim za drugim pol. ne mogu se oteti dojmu da smo igrali previše ziheraški. Kao da smo izašli sačuvati tih 1:0. JBG, rezultat je aktivan još uvijek stoga se u tom pogledu ništa ne mijenja, u Maksimiru po prolaz.

    @Cavalera pozovi putem Instagrama sve školarce dinamovce da bace Pernice u smeće.
  • reziser
    6.2k
    ima kakvih vijesti o kartama za uzvrat? za zapad dolje..jug?
  • 000
    941
    pozovi putem Instagrama sve školarce dinamovce da bace Pernice u smeće.Eduardo

    :grin: Sjecas se jedne epizode Crne guje, neki maskenbal na dvoru, svi napucani dobrim maskama, samo Baldrick dolazi bez icega, a iz nosa mu vire dvije olovke.
    I pitaju ga sto je to, u sto si se prerusio?
    A veli on, zdravoseljacki... Pa u Pernicu :grin:

    Bem ti pernicu, bas sam imao osjecaj da ce nas syebati.
  • Guinness
    1.9k
    Ima di sažetak službeni (arena)?
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.