• Blaz
    350
    mozda je i bolje da neznas
  • reziser
    6.2k
    mozda
    tko god isao nek je sa srecom
  • BluePhone67
    3.2k
    Sutra nam je rodjendan, Bozic, Uskrs i Nova godinaBosna86

    Sutra nam je prije svega i imendan .. 19 godina od povratka imena :strong:
  • Bosna86
    11.5k
    hahaha da da i imendan
  • 000
    941


    Bome su tvrdi, zestoki, igraju sa 7 Ademija i 4 Sunjica na steroidima. Stoperi teretni, spori, tu vidim nasu sansu za hendikep, mada bih i sa golom razlike bio zadovoljan.
  • Infinity
    15.2k
    Ne trazi mi se, al pravo je vrijeme za onu Maricevu 'u kanalu'. Sutra je dan D!
  • immerwieder
    1.2k
    došel je i taj dan, imal sam godinuipol prošli put
  • LovroZG
    1.3k
    Dakle, Česima sigurno nedostaju zbog ozljeda stoper Hejda, desni bek Reznik, napadač Krmenčik, krilo Kopic i vezni Kovar, a zbog kartona Limbersky. Bez Krmenčika i Kolara igraju već dugo i doveli su zamjene za njih tak da ih to neće puno smetat, al zahvaljujući genijalnoj sportskoj politici gubitkom dva beka i stopera ostali su na tri igrača u obrani. Na stoperu će bit iskusni Hubnik i Pernica, a na bekovima Havel i nagađaju Česi da će Vrba spustit jedno krilo na drugog beka. To bi im moglo pomoć u napadu protiv naših bekova, pogotovo ak se odluče spustit jedno krilo na desnog beka jer je Havel lijevi bek, a nama je Leovac veći problem nego Stojanović. S druge strane, to i nama otvara puno prostora naprijed, već je Cavalera reko da su im stoperi teretni i spori, a i općenito se Viktoria i Vrba baš i ne vole branit.

    Vidim da se po medijima spominje Olmo na krilu. Tekma protiv Istre nije niš pokazala, al mene ne bi iznenadio Šitum na desnom krilu. Brz i taktički dosta odgovoran igrač puno znači protiv momčadi ko Viktoria, a Olmo može u sredini razigravat ekipu. Nekako mi je Olmo tamo i bolji jer stalno odvlači igrače sa sobom i otvara prostor drugima.
  • BluePhone67
    3.2k
    Sretno svima danas i igracima i navijacima..
  • Infinity
    15.2k
    Nisam oka sklopio do pred jutro. Osjecam se kao zaljubljeni balavac, leptirici u stomaku, apetit nula, stanje pred groznicu, samo sto se ne podjem tresti i povracati. Znao sam da je ovo veliko, bio sam uzbudjen iz dana u dan sve vise i vise, al damas me pokosilo pravo.

    Ne zelim i ne mogu misliti o taktici, postavi, ni o cemu. Mislim samo na prvi sucev zvizduk i da ludilo konacno starta. Danas slavimo svakako, pa neka to bude dvostruko slavlje.
  • deda
    27.5k
    Ajmo dečki, napravite to!
  • marcio amoroso
    31.9k
    Majko mila koja nervoza. Kad će to vrijeme proletjeti. Još ne mogu da vjerujem da danas igramo. Ajmo dinamo, ajmo dinamo, ajmo dinamo, ajmo dinamo, nema predaje, nema predaje, nema predaje, nema predaje.... ovu pjesmu smo u Amsterdamu kad smo razbili Ajaxa pjevali bar 20 minuta, nek i danas donese sreću :starstruck: sad mi je još vise zao sto nisam uspio doći do jebene karte za Plzen ali bar dolazim na uzvrat... ajmo dečki samo hrabro i po prolaz već u Plzenu.
  • deda
    27.5k
    Koji smo mi fakat bolesnici, uopće ne mogu ništa raditi, cijelo vrijeme mi glava u Plzenu. :starstruck:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja sam došao na posao a glava ni blizu posla
  • deda
    27.5k
    Ni ja, pogotovo papirologiju. Evo sad me tjeraju rezat kolače da ne budem nervozan. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.