• deda
    27.3k
    Sretno i onima "gore" :lol:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Sretno svima koji putuju. Naravno sretno i našem Dinamu. Ja mislim da je Fener imao sličnu situaciju sa derbijem odmah nakon tekme u ZG pa nek Plzen završi kao Fener u Zagrebu. Jesam skroman :smile: ma samo da ne izgubimo, ipak mislim da su oni puno bolji kući. Na Maksu ih gazimo.
  • Infinity
    15.1k
    Plzen je u prvenstvu u deset domacih utakmica uzeo 28 bodova. Samo im je Pribram uzeo bod. Vani su u 10 kola uzeli 18 bodova.

    Gore 1-1 i lagano na uzvrat. Ovaj put neka primimo i gol, onaj koji se zabije ce puno znaciti. Kada utakmica na Maksimiru pocne Dinamo ce biti taj koji ima pozitivan rezultat. Ja vjerujem u pobjedu gore, ali s 1-1 prezadovoljan.
  • Bosna86
    11.5k
    Ova utakmica mi je bitnija nego 5 finala svjetskog prvenstva
  • deda
    27.3k
    Deda se inače ne razbacuje izjavama, ali imam osjećaj da ćemo ih razbit.
  • LovroZG
    1.3k
    Šansu za dobar rezultat imamo. Ak obrana odigra na razini, imamo velku šansu jer Viktoria voli pritisnut doma, al ne vidim baš u momčadi neke igrače poteza ko recimo naš Olmo. Nekak mi se čini da bi zbog toga mogli igrat slično ko u Bruxellesu. Možda bi Ademi, Gojak i Moro u vezi dobro došli za takvu defenzivniju igru, iako mislim da će se Olmo vratit u sredinu.

    Slovenija 2 prenosi tekmu ak neko nema Arenu. Valjda neće nositelji prava srat...
  • deda
    27.3k
    Nisam htio komentirat jer meni je svaka Dinamova utakmica ispred finala svjetskog prvenstva pa makar u njemu igrala i Hrvatska. :up:
  • Infinity
    15.1k
    Nisam htio komentirat jer meni je svaka Dinamova utakmica ispred finala svjetskog prvenstva pa makar u njemu igrala i Hrvatska. :up:deda

    Ja sam u jednoj pijanoj raspravi ispred diskoteke izjavio nesto tipa 'da se sastanu Hrvatska i Dinamo ja bih vikao s tribina gazi, gazi, gazi Ustasee' :lol: Tad me covjek poceo vrijedjati na nacionalnoj osnovi :lol:
  • immerwieder
    1.2k
    samo dinamo, ovo se prati, navija, ali d se živi,
    pita me žena jutros, kad je danas tekma, velim kaj bi bilo danas, znaš da je četvrtkom,
    veli ona, ovo je upgrade, nikad još tolko pred tekmu nisi bil tak divlji, dok istovremeno najmanji klinac piša i čuješ iz zahoda, vjeruj nema ..., danas je prva došla u ured
  • reziser
    6.2k
    nervoza i vas pere pa nikog nema tu?
    sutra je taj dan :strong:
  • Bosna86
    11.5k
    Sutra nam je rodjendan, Bozic, Uskrs i Nova godina
  • reziser
    6.2k
    nadam se da će to sve biti 21.2.
    slavlje doma
  • Blaz
    350
    Mozda ljudi putuju ili se spremaju putovat
  • reziser
    6.2k

    ne znam tko je tu od forumaša otišao osim barake?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.