31.8k

Jel se smirila inače situacija?
  • Infinity
    15.1k
    Slao mi je sliku nekad u 30.minuti i bili su vani, djelovalo je kao da i ne ulaze. A lik je imao ulaznicu kupljenu u Zagrebu, sve uredno.

Sto se utakmice tice. Nemam snage puno pricat. Dinamo je pao u drugom dijelu, ali ipak ne toliko kao sto je inace znao pasti. Prvi gol obrana nigdje veze, drugi jebeni prekid i opet bez obrane. Ovi nisu pobjedili, Dinamo se sam pobjedio. U uzvratu treba ici kao u prvom dijelu i uz huk s tribina im ne gine pet komada. Plzen nije ni djelic od one ekipe kakvom ih se prikazivalo ova dva mjeseca. Dinamo je bolji i sad mogu reci i da je ogromna steta izgubiti od njih mec, a da ne pricamo o nekom ispadanju
  • Beowulf112
    301
    Situm je bio ocajan.Najlosiji igrac danas.Nadam se da ce hajrovic moci igrat u uzvratu.Beli igra koda je u nekom grcu.Nesvida mi se nimalo kako stoji na terenu.Ispast ce nakraju teski promasaj bojim se
    31.8k
    Zaslužena pobjeda Viktorije. Napravili smo gluposti koje se vani kažnjavaju i to je to. Nismo uspjeli povezati par dodavanja i uspjeli su da nam naprave neki polupritisak i onda ti dođu ti korneri, slobodnjaci itd. Moramo u Zagrebu puno bolje. Situm igrač manje a i inače mnogi nisu bili na nivou. Gojak užasan, Dilaver isto prilično nesiguran. Stojanovića je onaj mali crnjo isto vozao lijepo. Petković asistencija ok i par zadržanih lopti ali brate ona greška pred njihov prvi gol je nešto sto se na ovom nivou ne smije dešavati. I onda još njegov igrač zabija za 2-1 na prekidu. Mislim da ih se može proći ali da nisu neki jazavci kakvi se smatraju. 3 puta su bili u lp i uvijek treći a u ovoj fazi natjecanja su uvijek prošli i izbacivali Napoli, Shakhtar i Partizan. Bit će nam teško ali je moguće.
    301
    Fali nam dobri stari izet.Bio je krizitiziran bezbroj puta a onda kad je trebalo najvise gristi pokazao je da nema stranca do bosanca.I gavra nam jako fali.Steta u situacijama kad ganjamo rezultat petkoviceve lukave asistencije i gavrina spretnost bi bila odlicna kombinacija.Pomalo neshvatljiva zamjena od bjelice kad je vadio orsica!Orsic je uz Olma bio najbolji igrac na terenu.Bio je hitar i zeljan igre.Takvo igraca se ne vadi pogotovo jer je djelovao jako svjez iako je bila 70 minuta.
  • LovroZG
    1.3k
    Obrana je razočarala. Nekak mi se čini da bi s onakvom obranom kakvu smo igrali krajem jeseni danas izdržali.
    Ne znam, nismo loše igrali, a nije ni Viktoria baš tak jednostavan protivnik. Fizički su jaki i dosta smo se “tukli” s njima. Uzvrat bi mogo bit svakakav, al vjerujem da imamo kvalitetu za pobjedu.
  • xavier
    11.1k
    Prvo poluvrijeme mi je zapravo bilo iznenađenje jer sam očekivao jači pritisak Čeha. Međutim, Dinamo je odlično stajao na terenu, neutralizirao sve njihove eventualne pokušaje i što je najvažnije, igrači nisu niti najmanje paničariti. Svaka lopta je imala metu i sve je prolazilo za nogom.

No u drugom na žalost totalno drugačija slika. Česi izlaze puno odlučniji, a Dinamo sve što je dobro radio u prvom poluvremenu, sad radi krivo. Kriva predaja lopti i panika rezultirala je brojnim izgubljenim loptama čega nije bilo u prvom dijelu. Stari je nakon dugo vremena gledao utakmicu sa mnom i nakon pola minute nastavka kaže "ne bude dobro".

Kako god bilo, Dinamo ima kvalitetu za proći dalje, ali u Maksimiru treba odigrati pametno i treba shvatiti da je Plzen ozbiljna momčad.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ne znam za vas, ali i nakon prospavane noći ne napušta me osjećaj teškog razočaranja. Zato jer smo izgubili od ekipe koja nije bolja od nas i imali smo ih. Na žalost puno igrača nije bilo na svom nivou jučer. S druge strane to je i razlog za optimizam, jer mi možemo puno bolje od ovog jučer pogotovo drugog poluvremena.
    5.2k
    Javio nam se frend u WA grupu. Uopće nije ušao na stadiin iako je imao kartu za našu tribinu. Umjesto toga završio na hitnoj, nastradao u metežu s policijom i opizdio po ogradi s glavom. Navodno su im rekli najprije da će sve pustiti, pa onda da neće, da bi na kraju ipak dosta ljudi i bez karte uspjelo ući.
  • Guinness
    1.9k
    Ako ima tko frenda ili da je i sam bio sinoć, a da ima kartu s utakmice, nek mi se javi.
    31.8k
  • markoli
    1.6k
    I mene mučnina ne pušta, posebno me ne pušta jer mi ne znamo nadoknaditi poraz iz prve tekme ali ova sezona je ipak drugačija po mnogo stvari pa se nadam da ćemo iznenaditi sami sebe i proći dalje.marcio amoroso

Baš tako, ako ništa - ove sezone su dečki pokazali da mogu protiv povijesnih statistika, "kletvi" i sl.

Ovo kako je Plzen došao do pobjede nije slučajnost, imaju kontinuitet rezultata u Europi s ovakvom igrom. Realan rezultat bi bio 1-1, ali jbga.
    31.8k
    I da, ovo što je Beowulf napisao za Oršića i ja ne kontam. Momak je bio apsolutno aktivan i dobar. Osim Olma rekao bih najbolji i još nije bio ispuhan. Pogreška je bila da se njega izvadi. Za mene Gojak trebao van a Majer ili Atiemwen na njegovo mjesto.