• Krizy
    35.1k
    Počinje drugi krug grupne faze KL u kojoj nakon tri kola Viktoria nadmoćno drži prvo mjesto s devet bodova, koliko su ukupno osvojila preostala tri kluba.

    Dinamo je na drugome mjestu, koje vodi u 1/16 finala KL-e samo zbog gol-razlike pa nam slijedi jako bitna utakmica protiv Plzena. U slučaju poraza Astana ili Ballkani bi imali priliku otići na +3 dva kola prije kraja, što bi bilo jako opasno i značilo bi da moramo dobiti preostale dvije utakmice.

    Pomislili bi, pa dobro nema brige - to su Astana i Ballkani ali to je ono na što se vadim već dva mjeseca. Dinamo je u najvećoj krizi (rezultatskoj, igračkoj, trenerskoj, stručnoj) zadnjih godina.
    U posljednjih 7 utakmica u HNL-u i KL-i Dinamo ima omjer 2-1-4 a minute su nas dijelile od omjera 1-0-6.

    U 23 utakmice ove sezone Dinamo je samo 7 puta sačuvao čistu mrežu. U Europi dva puta protiv Astane, u Kupu protiv Oriolika te u HNL-u dva puta protiv Istre, po jednom protiv Slavena i Gorice.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Viktoria Plzeň 2.10 - 3.60 - 3.20 Dinamo Zagreb
    1. Kakav rezultat očekujete? (92 votes)
        Pobjeda Dinama
        55%
        Neriješeno
        13%
        Pobjeda Plzeňa
        32%
    2. Na kojem mjestu očekujete Dinamo? (92 votes)
        1.
        15%
        2.
        65%
        3.
        16%
        4.
          3%
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    3.20 Dinamo ZagrebKrizy

    U petak sam bogat čovjek.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    U petak sam bogat čovjek.Maksim Maksimirski

    Koliko si spreman uplatiti ? Nisam se kladio 10god, mogao bi pratiti tvoj ulog. Dobivamo ovo
  • NitkoBitan
    11.7k
    Uplatite meni pa vam ja dam eventualni dobitak, kod mene je jos veca kofa :lol:
  • BBBaranja
    1.9k


    Koji tečaj nudiš??
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Kaneko daje gol i pobjeda dinama 7.52 kof
    Jebes mi sve to je to
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Koliko si spreman uplatiti ? Nisam se kladio 10god, mogao bi pratiti tvoj ulog. Dobivamo ovoGražvydas Mikulėnas

    Malo se šalim, neću uložiti bogatstvo ali je ovo sigurno prevelik i nerealan koeficijent na Dinamo.
  • austrijanac
    2.6k


    Tako se govorilo ovdje i kad se išlo na Kosovo gdje je korf bio 1.75.

    Sve realno i po zaslugama.
  • scooniepenn
    1.7k

    Prvi sam kritican prema Dinamu, ali Viktorija nije imala jednu jedinu sansu na Maksimiru, gol zabila iz nepostojeceg penala. Ne bih nista rekao da su nas masakrirali u 1. utakmici, ali apsolutno ni po cemu nisu pokazali da su bolji od nas, dapace. Ocekujem pobjedu i vracanje na pobjednicke staze u Europi.
  • Vrdjuka
    46
    Ocekujem pobjedu Viktorije
  • Filip 91
    500
    Sve osim pobjede Viktorije bi bilo iznenađenje
  • Noel
    3.9k
    Sve osim pobjede Dinama ja za mene još jedna blamaža i sramota.
  • jedan u nizu
    5.6k
    super su svi ovi pravi navijaci.
    Samo optimizam.
    Pobjeda dinama i nista drugo
  • Laugreano
    1.3k
    Idemo po pobjedu.

    -----zagi
    rile- ktc- perk- ljubo
    -----sucic---misic
    taki---bati----spikic
    -----emreli--
  • austrijanac
    2.6k

    Sve stoji sto ti kazes, ali tad je na nas bio 1.7 koeficijent, isto tako nerealan. A kad pogledam tekmu ovako, nije bas da smo se i mi nastvarali sansi.
    Realno po kvotama, ovo je egal tekma + prednost domaceg terena gdje je zabranjen dolazak gostujucih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.