• Krizy
    36.2k
    Prije otprilike godinu dana smo igrali utakmicu 4. kola Lige prvaka protiv Salzburga.

    Uoči utakmice 88% je vjerovalo u pobjedu Dinama, 8% u "iks" i 4% u poraz.

    Da ćemo završiti prvi u grupi vjerovalo je 6%, drugi 29%, treći 51% a zadnji 14%.

    Godinu dana kasnije mučimo se u trećerazrednom natjecanju, pa tako 60% vjeruje u pobjedu protiv Plzena a 40% u bod (11%) ili poraz (29%).

    Da ćemo završiti prvi u grupi vjeruje 16%, drugi 64%, treći 17% a zadnji 3%.
  • scooniepenn
    1.8k
    Prvo mjesto je dostižno, ali ne ovisimo sami o sebi. Ako dobijemo Viktoriju u četvrtak s obzirom na dosadašnju gol razliku bit ćemo na kraju ispred njih u slučaju da završimo s istim brojem bodova. Nije nemoguće, ali moramo u preostale 2 utakmice do kraja uzeti 3 boda više od njih. Za to da manji postotak ljudi vjeruje u 1. mjesto mi nije toliko čudno, ali za prolazak mi je nevjerojatno tako malo vjere.
  • nemapredaje
    1.9k


    Jesi 100% siguran da možemo dobiti Astanu u gostima? Jer ako njih ne dobijemo dole onda ne ovisimo sami o sebi. Računam da ćemo Ballkani dobiti na Maksimiru
  • Mališan
    1.7k
    Zagi
    Moha, Ristovski, Šutalo, Perković
    Baturina Sučić Vidović
    Kaneko Emreli Špikić

    Postava koju bi volio vidjet protiv Čeha. Želim da Sučić započne jednu utakmicu na 6-ici i želim vidjeti Vidovića i Baturinu na osmicama. Mišića se ionako rauba, nek se odmori za Rijeku.
  • Georg Koch
    3.5k
    Od utakmice u cetvrtak ocekujem puno, ali kako bude-bude. Nemoguce vazna nam je tekma u nedjelju i 3 boda.
    Da izgubimo u cet., malte ne ovisimo sami o sebi, u zadnje dvije balkani i astana, pobjedimo imamo 9 bodova.
    Nama je rujevica biti ili ne biti, cetvrtak naravno da bi bilo dobro pobijediti, ali da je toliki prioritet, s obzirom na ozljede, stanje ekipe, stanje kluba, nije. Po meni.
  • Raul
    109
    Iskreno, ne bi bio nezadovoljan bodom s obzirom na igru u gostima ove sezone, sa bodom i pobjedama nad Astanom i Balkanijem bi osigurali 2.mjesto . Viktoria rijetko gubi u gostima a mi ne briljiramo tako da je bod dobar, a pobjeda bi nas podigla pred nedjelju.
  • Blue Austrian
    337
    Utakmica protiv Rijeke je puno bitnija, tako neka Jakir isproba slobodno opet nesto.
  • scooniepenn
    1.8k

    Ako dobijemo Viktoriju i Balkani i x tamo bi nam mogao biti dosta za 1. mjesto, za 2. 1000%. S druge strane, oni nam očito leže jer 3 onako uvjerljive pobjede teško mogu biti slučajnost.
  • nemapredaje
    1.9k


    Pesimistični sigurno ne računaju na pobjedu u Plzenu, a u tom slučaju nam je pobjeda protiv Astane imperativ.
  • scooniepenn
    1.8k
    Razgovarat ćemo nakon Plzena, ali trenutno je situacija ovakva kakvu sam naveo.
  • Teofil Kateran
    869
    Mislim da će bit 3 promjene u odnosu na utakmicu s Varaždinom:

    Theophile - Perić, Sučić - Bulat, Drmić - Emreli

    Nadam se da neće gurat Ljubu ponovno na beka ako se oporavi pošto Perković skroz solidno to odradi, a Ljubo svakako može više pridonijet na prirodnoj poziciji.
  • Eduardo
    17.6k
    Utakmica protiv Rijeke je puno bitnija, tako neka Jakir isproba slobodno opet nestoBlue Austrian

    Za početak ja bih bio sretan da 'isproba' kako je to pobijediti jednu bitnu utakmicu na gostovanju, a onda nek se fokusira na Rijeku ako do tad ostane na klupi.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Menalo nije otišao na put. Još jedan koji je otpisan.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa ako se u ovoj konkurenciji nije uspio nametnut onda jbg. Stvarno je vrijeme za rastanak.
  • Georg Koch
    3.5k
    Slike leta u Cesku, Ljubo u kratkom rukavu.
    Valjda ga je prosla ta viroza :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.