• Georg Koch
    3.5k
    ktc ne moze igrati europu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Vjerojatno je ova momčad iz Varaždina ona koja će početi i u Plzenu sa izuzetkom Thea. Vjerojatno Perić umjesto njega ako je zdrav i to je to.
  • jedan u nizu
    6.1k

    Perkovic umjesto KTCa i Ljubo na beku. Bulat umjesto Sučića. A mozda i Emreli umjesto Drmica.
    Bez brige, znamo da je profa ziheras
  • scooniepenn
    1.8k

    Ja nisam niti rekao da smo mi odigrali odličnu utakmicu protiv Viktorije, kao recimo protiv Varaždina, bez obzira što mnogi tu bacaju drvlje i kamenje nakon nedjelje. Ja smatram da smo odigrali protiv Varaždinaca jako dobro i da smo kao i protiv Gorice po svemu zaslužili 3 boda. S druge strane, protiv Viktorije je to bila ružna utakmica, ali po šansama to je trebala biti 1:0 pobjeda i nitko ne bi ništa rekao. Oni su se zatvorili, nisu pošteno zapucali po golu, sviran im je penal koji da je neki sudac u HNL-u svirao za Dinamo, tjedan dana bi se lamentiralo o navlačenju za nas. Nakon svega viđenog mislim da nisam bahat kad kažem da mi apsolutno imamo pravo ići tamo po 3 boda jer Viktorija 9 bodova po viđenom u prve 3 utakmice nije zaslužila.
  • scooniepenn
    1.8k

    Nakon Varaždina Šutala sigurno nećemo gledati u prvih 11. U to sam potpuno siguran.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nakon Varaždina Šutala sigurno nećemo gledati u prvih 11. U to sam potpuno siguran.scooniepenn

    Zašto? Misliš da je samo on kriv za gol? Meni općenito nije bio loš.

    Gol smo primili nakon izgubljene lopte i loše komunikacije u obrani. Realno nije jedini krivac.
  • scooniepenn
    1.8k

    Slažem se da do gola nije bio loš, ali je do sada u svakoj utakmici u kojoj je igrao ili izravni krivac ili je sudjelovao u najmanje jednom primljenom golu. Nažalost, ne vidim ga u ovom trenutku kao igrača koji može biti izbor za prvih 11 Dinama.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Sve 5, ali koga vidiš u obrani? Koga mi to imamo?

    Bernaueru se očigledno ne vjeruje, a posebno protiv fizički jakih momčadi.
    Sosa nije igrao nikako i sto posto nije opcija.
    Perić bi morao biti siguran iako je realno također užasan.
    Theo nema pravo nastupa.
    Ostaje Perković koji je na stoperu u Dinamu igrao valjda pola sata. Osim toga je ljevak kao i Perić.
  • scooniepenn
    1.8k

    Radije bih igrao s Maxom i Perićem, jer tu imaš Perkelta koji je dominantan u skoku, a imaš Maxa za iznijeti loptu i otvoriti teren. Perić bi s bilo kime trenutno izgledao bolje nego sa Šutalom, jer je to bio slučaj prijašnjih sezona. Njih dvojica u kombinaciji su više puta probani i to je izgledalo uvjerljivo najgore. Nažalost to je činjenica. Editirao sam post.
  • luka modic
    609
    Sutala se razapinje za gol kod kojeg ima 5 igraca jednako krivih kolko i on
  • marcio amoroso
    32.4k

    Theo nema pravo nastupa.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sutala se razapinje za gol kod kojeg ima 5 igraca jednako krivih kolko i onluka modic

    Naša klasika. Kad se nekoga uzme na zub kriv je i kad nije kriv.
  • Georg Koch
    3.5k
    Samo ne zelim da su stoperi peric i sutalo. Vec znas unaprijed da ce biti barem 2 kiksa, a i vise je otvoreno.
    Nek jedan od stopera bude rile, francuz, perke...tko god, ja zadovoljan s obzirom na sve.
    Pretpostavljam da ce Moha igrati desnog beka.
    Kaneko je zacementiran, ali ostaje problem umora zbog nedjelje.
    Volio bi Spiku na lijevom krilu i nek trci i samo trci
  • Orc123
    5.1k
    Obrana Moha, Risto, Peric, Perkovic
    Sredina Misko, Ljubo, Baturina
    Napad taki, emreli i spika.
    Obrana nije kako bi ja zelio ali po meni najbolje kompromisno rjesenje.....
  • Orc123
    5.1k
    Jel zna tko sta za Petka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.