• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Dosad sam bio za ostanak Jakira cijelo vrijeme pa čak i nakon 0-3 od Lokomotive ali protiv Gorice očekujem uvjerljivu pobjedu i dobar dojam nakon utakmice. Ne želim da u 30. minuti kad imamo šansu za kontru 7 igrača Dinama stoji na 20 metara od vlastitog gola i lagano kaska sve dok se protivnik ne posloži i ne želim da kad Kaneko i Hoxha probiju stranu i imaju otvorenu situaciju za ubačaj da u šesnaestercu imamo jednog igrača koji je tamo slučajno zalutao te Petka, Mišića, Bulata i ekipu koja na 20-25 metara od gola stoji i čeka bog zna šta...želio bih barem 3 igrača u šesnaestercu u takvoj situaciji. Ne bude li toga i dobijemo li 1-0 na mišiće i na slučajan gol onda smatram da Profu treba zamijeniti Profesorom, Sovom ili Krunom. Više nema izlika. Ne može reći da je bio grozan teren kao što je u Puli, ne može reći da su ekipu presjekla 2 gola u prvih 5 minuta kao što se dogodilo protiv Lokse, dosta je bilo izlika. Kako bi rekli sektaši: ''ILI JESI ILI NISI!''
  • BBBaranja
    1.9k

    Munksgaard je danac,a Blummel nizozemac...pobrkao si loncice :grin:
    I obojica bi trebala igrati protiv nas :smile:
  • jedan u nizu
    6.1k
    @wolfgang14

    Petka na desetki zagovaram vec neko vrijeme. Vise u opciji 2 napadaca pa se on redovito spušta na desetku.
    Ovako je on solo spica a previse vremena provodi u nekom meduprostoru.
    Jedan od razloga zasto smo napadacki slabi
  • dzg7
    267
    Pa igrao je Petko cenera kod Krznara pa je bila katastrofa ,ne igra obranu
  • Mrvica
    3.3k
    Ništa još nije gotovo, vrijeme je da se trgnu i da daju svaki atom snage u svakoj utakmici! Prvenstvo nikad nije bilo kritičnije a ni lošije, zbog toga će biti titula ako Bog da još slađa a još kad bi pokupili i kup di bi nam bio kraj. Nažalost ovo je sve plod loše igre a ne jakih protivnika, a na nama je da damo podršku u nadi da će nam to vratit na terenu. Zajebite Jakira, zajebite upravu, zajebite sve loše šta se događa oko nas.. Ostajemo samo mi i igrači, uvjeren sam da u ekipi ima momaka koji vole Dinamo i koji će ginuti za sveti dres, a ostali će pratit. Inače nisam utjelovljenje pozitivne osobe, više sam osoba koja gleda crno jer ako se nešto loše dogodi manje se razočaram ali sam pozitivan u vezi našeg povratka na mjesto gdje pripadamo (znam da nije lako biti pozitivan i da nema puno stvari zbog kojih mogu biti pozitivan). Svi bi htjeli vidjet nas na dnu pa čak i naši ''navijači'' koji sa odlaskom Voldemorta žele rađe da sve propadne samo da ispadne da su u pravu i da ovisimo o onome čije se ime ne spominje! Oduvijek se borimo protiv zla i dalje se borimo protiv tog istog zla, silni pokušaji ali nisu nas slomili i tako će i ostat! Nitko nije bitan pa čak ni ja, bitan je samo DINAMO! Idemo u nedjelju po ta 3 boda, nećemo čekat dok ostali kiksaju a kiksat će sigurno. Nije bitna ljepota igre, driblanje, romantika.... Ova sezona je takva da si ne možemo priuštit nikakvu ljepotu, bitna je sila, bitna je snaga, bitni su bodovi! Svaka utakmica na glavu i po 3 boda pa kakva god ta 3 boda bila.

    DZIS!!
  • mali M
    3.5k
    Uf ma kakav Petko na desetku, taj smo film gledali već i nebi fala ponovo. U konačnici dobiš najljeniju desetku ikad. Onog malog kaj zna na igralištu driblati al se ne kreće jer je između ostalog i buco. Ako se već mora onda je Jedan dobro rekao, da bude jedna od dvije špice koja se spušta po loptu
  • Zagi
    5.1k
    UTAKMICA SEZONE

    Svi na maksimir!

    Sada treba naša podrška najviše.
    Gorica nam je već tradicionalno tvrd orah.Biti će to i sada.
    Ako bude nula na poluvremenu, od izlaska igrača pjevat samo ajmo dinamo - nema predaje dok ne zabe gol.
  • kibic11
    131
    ak ne možemo f.. goricu pobijedit onda gasi klub.
  • Juznjak
    3k

    U zadnje 4 utakmice kad su nam bodovi protiv njih značili mi smo 3 puta igrali neriješeno i jednom izgubili. Bili bi ugašeni odavno da je Gorica mjerilo za gasit klub.
    Osim toga, u utakmicama ranije pobjede smo odnosili u 92., 86. i 89. minuti. Dvaput je Oršić zabio za pobjedu, jednom Ademi.
    Mislim da je pomalo i glupo očekivat da ćemo u nedjelju lako pobijedit i uopće bit 100% siguran u pobjedu.
  • kibic11
    131
    znam ja to sve, žalosno i onda se čudimo kaj ljudi ne dolaze na ruševinu od stadiona za 50kn na hladnoću i kišu kad ne možemo selo pokraj zagreba dobit ,pa ljudi ce rađe otic s obitelji negdje il gledat na tvu
  • Juznjak
    3k

    Kad se lako pobjeđivalo protiv raznoraznih “sela” tad se nije dolazilo jer se znalo da će Dinamo pobijedit. Iskreno ne znam koje je retardiranije opravdanje.
  • NitkoBitan
    12.3k
    žalosno i onda se čudimo kaj ljudi ne dolaze na ruševinu od stadiona za 50kn na hladnoću i kišu kad ne možemo selo pokraj zagreba dobitkibic11

    Aha, znaci na novom modernom stadionu nece bit problem rusevina i kisa vec cijena karte, hladnoca i zeznut klub iz sela pored Zagreba :up:

    Sad znamo buduce razloge lose posjete. Kaj se sve nece izmislit samo da se ne ode na jbnu utakmicu svog kluba...
  • Kepec
    4.8k
    Za vikend me nema u Zagrebu pa kvarim statistiku na anketi, ali lijepo je vidjeti da je nas 20% u velikoj manjini.
    Ako je suditi po ovih 80% koji dolaze i nabrijanosti ekipe mogli bi u nedjelju imati solidnu atmosferu uz, toplo se nadam, 3 nova boda.
    Želim vam svima do zadnjeg da za 6 dana pjevate Daj mi samo pobjede...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Imam nekakav osjecaj da ce ova tekma bit kao ona prije dvije godine kad je Orsa u zadnjoj minuti zabio gol za pobjedu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Imam dojam da Gorica nije baš u nekoj formi. Lokomotiva ih je jučer na onom krumpirištu rutinski riješila. Sve se pita nas. I da ne razbranimo Banića koji je uvijek protiv nas na najvišem nivou.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.