• NitkoBitan
    12.3k
    Podrzavam odluku da nema zamjene ulaznica na karatani. Ionako ce biti ogroman red u nedjelju tak da nije potreban dodatan kaos jer bi neki original kartu. Zemite si u subotu ak vam tolko znaci ili dodite 2 sata prije kod stadiona.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ako je itko ikad bio na nekom koncertu u nekoj polu modernoj dvorani, tipa Arena zagreb, vidjet ce da ima dovoljno vrsta razlicitih citaca kodova i gdje mozes skenirati mobitel. Nakon tog citaca mozes staviti pregrade i barikade kakve hoces, kentaure poput nasih, samo ispred stoji ta 'kutija' i povezana je sa suatavom otvaranja kentaura.
    Nema ni potrebe za zaposljavanjem ekstra ljudi.

    Ionako mislim da ce na novim stadionima to pitanje biti normalno rijeseno.

    Takoder vidi se da su tek sad nekkako poceli iz kluba razmisljati o nekim 'sitnicama' i slusati navijace oko nekih poteza vezano uz njih.
    Uz novu skupstinu, novi IO vjerujem da ce neke stvari biti poslozenije u klubu i da ce imati ipak malo veci odjel za prijedloge/pohvale/kritike i da ce se malo vise slusati navijace oko tih 'sitnica'.

    stay positive!
  • Nogo
    1.3k
    Po meni bi trebalo ovako probati :

    Zagi
    Ogiwara, Perković, Theo, Rista
    Sučić, Mišić, Baturina,
    Hoxha, Kaneko
    Petković

    Zamjene : Bulat, Ademi, Ljubo, Brodić i Vidović
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ogiwara, Perković, Theo, RistaNogo

    Nemoj mi Ristovskog na lijevi bek, pa gdje ce Ljubicic
  • Nogo
    1.3k

    Hahaha ma to sam pisao ovako iz glave :

    Inače
    Zagi
    Rista, Theo, Perković, Ogiwara
    Sučić, Miške, Baturina
    Kaneko, Hoxha
    Petko

    Si sada sretan? :joke:
  • Dudu9
    447
    Ne radi se o tome da neko dobije original kartu, nego da klub koji prodaje online karte postavi i uređaje koji očitavaju sa mobitela te kupljene karte u 2024 godini smo mislim da nije to neka investicija da glava boli, klub se mora modernizirati u svim segmentima, svaka ta "sitnica" je bolje za navijače i klub
  • Bruh
    901
    imaju i ručni skeneri koji se koriste na ciboninim utakmicama tako da stvarno nije neki SF nabaviti te koje mogu mobove skenirat... još da se riješit onih vrtećih sranja jer koja je razlika kad ti je sa druge strane interventna sam jebes ljude bzvz.
  • Dudu9
    447
    mislim da su ta vrteća sranja vjerojatno radi toga da smanje mogućnost svercanja bez karte
  • Bruh
    901
    a kak bu se netko prošvercal na ručne skenere ionak se znaju nagurat u to dva pa proć
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Naravno da sudi Kolarić, gubimo već 0-1 i treba se svlačionica mobilizirati.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jel Strukan barem u VAR sobi :fear:
  • Praskaton
    1.8k
    mrzim kad na svaki naš prigovor o bilo cemu kažu da kmečimo.Al ovo je teško kmečanje.
    Idemo na pobjedu nikakav sudac ni protivnik nije bitan
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    mrzim kad na svaki naš prigovor o bilo cemu kažu da kmečimo.Al ovo je teško kmečanje.
    Idemo na pobjedu nikakav sudac ni protivnik nije bitan
    Božo0

    Naporan si sa kmečanjem. Bitno je jer su suci prošle godine 10 kola zaredom pomogli Hajduku i ove godine ga opet suci nosaju kao nekad Zvezdu u Jugoslaviji. Daju im po 15 minuta nadoknade, cijele produžetke bogte mazo. Ako ti želiš biti tipičan hrvatek i kmet onda šuti i pusti mene da se bunim protiv nepravde.
  • Praskaton
    1.8k
    jedno je ukazat na greške i guranje tovara koje se događa zadnjih godina.
    Druga stvar je kukat kako smo dobili nekog sudca koji ce nas ostetit i prije pocetka utakmice.To je tovarski nacin.Kako ono ide,nismo isti jel.

    Preorat teren,pojest protivnika ušutkat sve one koji bi nas htjeli vidit na koljenima i tako svako kolo do kraja.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kolaric ce nas pogurat protiv Gorice kako bi pokazao da Hajduk nije jedini koji se gura, pa mislim nemre bit bas preocit a neka ravnoteza u svemiru mora postojat.

    A meni Strukana zao ak nece zaradit dnevnicu, pa covjek sudi svaku drugu nasu utakmicu bio glavni sudac ili u VAR sobi. Nemre se rec da je los il pristran sudac al jel ima drugih sudaca u Hrvatskoj pobogu, pa nismo pupcanom vrpcom vezani za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.