• Droljo
    5.1k
    Ja se nadam da bih mogao u nedjelju kćer odvesti na stadion prvi put.
    idemo?
  • nwankwo646
    342
    U situaciji kad se navijače traži lampom, je li 15€ previše za utakmicu s Goricom??
  • deda
    28k
    U nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama za utakmicu 21. kola SuperSport HNL-a protiv Gorice ⚽️
    ️ Nedjelja 4. veljače, 17:15 sati
    Cijene ulaznica
    ✅ Zapad dolje 15€
    ✅ Sjever dolje 7€
    ➡️ ONLINE prodaja ulaznica počinje u utorak 30. siječnja u 11 sati i završava na dan utakmice, 4. veljače u 17:15 sati.
    ➡️ VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznica na ticket pointu.
    ➡️ Fizička prodaja ulaznica na ticket pointu:
    Subota 3.2. od 11 do 19h
    Nedjelja 4.2. od 11 do 18h
    Stadion se otvara u 16:15 h
    ➡️ Klub će putem web stranice obavijestiti navijače o tijeku prodaje.
  • Dudu9
    447

    ➡️ VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznica na ticket pointu.
    Da li je ko predložio klubu da naprave ulazak na stadion pomoću mobitela i bar koda, a ne da kupi se online ulaznica pa se mora isprintat, u 2024 godini smo!
  • Riot
    1.7k
    Da li je ko predložio klubu da naprave ulazak na stadion pomoću mobitela i bar kodaDudu9

    Zna li netko zašto ovo nemamo?
  • superhik
    10.4k
    mislim da zato što je prolazak kroz kentaure obavezan, a oni su s kraja drugog svjetskog rata
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    infrastruktura, jbg

    moram podijeliti iskustvo iz fan shopa od subote. učlanio sam meni dragu osobu u klub i usput kupio neke artikle. Primjetio sam da one jadne radnice tamo ispod računala nemaju klasičnu "kasu" gdje se drži novac, već imaju kuvertu za papirnati novac i bočicu od žvakaći gdje drže kovanice.

    Baš prije mene mlađi dečko kupuje dres i plaća gotovinom, a ova jadna uzima bočicu pa taj sitan novac istrese na pult i broji koliko mu mora vratiti.

    ovo čak može u drugu temu, ali eto ja sam bio u tom trenutku šokeran
  • nemapredaje
    2k



    Mobiteli ne mogu “ući” u rupu za očitavanje na brojačima (pod prijetnjom smrti ih neću zvati kentaurima)
  • Dudu9
    447

    Zapad gore nema kentaure samo zaposlenici provjere i imaju uredaj koji očitava bar kod isprintane ulaznice, zato mi nije jasno sta se s tim uređajom ne moze skenirat bar kod sa mobitela
  • Mali Zeus
    9.7k
    Zapad gore nema kentaure samo zaposlenici provjere i imaju uredaj koji očitava bar kod isprintane ulaznice, zato mi nije jasno sta se s tim uređajom ne moze skenirat bar kod sa mobitelaDudu9

    Isto je i na sjeveru na ulazu za roditelje s djecom.
  • nemapredaje
    2k


    E onda jbg trebaju barem 7-8 zaposlenika na ulazima za sjever koji će uređajima očitavat.

    Ovak imaju zastarjele brojače koje sigurno neće mijenjati na ovakvom stadionu
  • Dudu9
    447
    ako su vec kentauri obavezni za ulazak na stadion, šta nije moguće ugradit i 1 citač bar kodova sa mobitela? isto ko u trgovini kad ocitavaju kartice vjernosti trgovina :)
  • mali M
    3.5k
    ma sve se može kad se hoće i to vrlo jednostavno. ali ja sam stava da idemo korak po korak ovu sezonu graditi nešto čega nije bilo do sada na svim razinama kluba. Ja sam od ove sezone ponosan na statut (kakav god faličan bio), na izbore (kakvi god falični budu), na pokretanje stadiona (kakav god faličan bude). Dečki moji toliko se toga izdogađalo ove godine da ću vam reć nekaj kaj već dugo nisam:
    Vidimo se u nedelju! :wink:
  • Droljo
    5.1k
    ja sam bio u tom trenutku šokeranGražvydas Mikulėnas

    Absolutne šokeran!
  • BornaPŽ1986
    1k
    E onda jbg trebaju barem 7-8 zaposlenika na ulazima za sjever koji će uređajima očitavat.

    Ovak imaju zastarjele brojače koje sigurno neće mijenjati na ovakvom stadionu
    nemapredaje

    Primjer Pule, zaposlis studente reda radi da stoje i pomognu ako zapne i mozes si prijenosno racunalo ponijet pa ocitat ako ti je volja, ako mogu oni mozemo i mi, mozda jednom..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.