• Jurki
    9.1k
    Nije Otto glup da daje takve izjave da je imao ideju bit nositelj listePulfer

    Ili je glup ili nije Dinamovac. Nema treceg.
    Nebitno al bu nositelj liste ili nebude. A u oba slucaja takvom je mjesto cim dalje od Dinama.
  • rioda
    3.1k
    Njemu je ionako najveća referenca to što je sin Otte Barića. Da se ne zove Otto nego, ne znam, Josip, još manje ljudi bi znalo za njega. Totalno nebitan lik za kojeg čak mislim da je na silu uguran u kandidaturu, vjerojatno s nekim budućim financijskim obećanjima.
  • Pulfer
    111
    Ma kakav Dinamovac. Možda je Dinamovac, ali samo deklarativno. Baš se on nervira kad odigramo 2-2 s Lokomotivom, moš mislit..

    Pojavio se na Gorici na Maksimiru na zapadu tam di sjedimo mi godišnjaci, prvi put ga vidim tamo, a ne preskačem ni jednu domaću. Ne znam kakav je arhitekt, al očito žudi za nekom realizacijom i mimo arhitekture, a ispada potpuni luzer, i sada i u onim jadnim političkim pokušajima
  • Crni86
    1.3k
    zalosno je da je 100 clanova kluba dalo potpis podrske toj listi… jako jako zalosno, neka se zapitaju malo o svojoj pripadnosti nakon ovakvih izjava doticnog
  • Markelo
    2.5k
    Samo po ovaj zadnjoj izjavi vidiš da Barić uopće ne prati šta se događa s Dinamom i kako "dišu" njegovi navijači. Toliko djeluje neupućen i neozbiljan da ovu njegovu kandidaturu kao i svaku kadidaturu ljudi koji se prijave na neke izbore "onako", doživljavam kao bezobraštinu i uvredu
  • pencilneck
    652
    Neka Otteka. Bilo bi jako loše da na prvim izborima u povijesti kluba imamo jednu jedinu listu.
  • Mrvica
    3.4k
    Što više ovakvih debilnih izjava to bolje, možda ''dragi'' Otto otvori oči svojim glasačima i možda skuže da lik nema pojma šta radi. Ovo ne bi dijete u vrtiću izjavilo da se kandidira za predsjednika dvorca od lego kockica. Ko god nakon te izjave glasa za njih onda stvarno nek se zapita jel dobar s glavom.. Čitati intervjue kandidata sa liste Dinamovo Proljeće i DIS je razlika nebo i zemlja.. Baš se vidi da su ljudi u DP profesionalci, imaju plan i program. Sve šta su napravili do sad je ono šta želi svaki Dinamovac. Plus intervju Zeke, milina za pročitat. Kao što je rečeno na svakom koraku si zabiju autogol i nek se takve stvari događaju još češće!
  • Mali Zeus
    10.3k
    Kako se sad vadi da je to rekao 'ironički'... :D
    Kao da je shvatio kaj je rekao i sad se ko fol vadi a u biti se još više zakopava.
    Pitao sam ga zašto je dobro za hr nogomet da bude baš Hajduk prvak, zašto ne netko treći kad već kao kandidat za predsjednika Dinama bulazni takve stvari.
    Ove pizdarije o montažnom stadionu da ne spominjem, njemu se projekt Kranjče ne sviđa eto.
  • Matus
    129
    Otto, digni se i pljusni si sina.
  • kibic
    1.1k
    Svi koji su se pitali o detaljnijoj razradi programa DP-a nek poslušaju. Objašnjenja je i sad famozna točka 9. u koju neki guraju ESG fore. Sve političke konotacije i brige koje netko ima nek posluša i sam prosudi.

    Jest da je ovaj podcast dost jednostavan jer se samo odgovara na pitanja, al pitanja nisu Mojmirinog tipa i u miru poslušate odgovore koji nisu skraćeni radi bedastog TV programa koji se žuri pustit reklame sponzora.
  • mlinchica
    1.2k
    Sretan rođendan našem budućem predsjedniku NK Dinamo, našem Zeki! :heart:
  • Mali Zeus
    10.3k
    Kakvi sve levati se javljaju na zoni u vezi izbora, uleti jedan da je to možemo lista da bi onda napisao da ga ne zanimaju glupi izbori i da je za privatizaciju, pa naravno onda mamićeva stranica gnk dinamo fans sa slikom naukovića sa šubarom, treći piše da je Zeko u rangu s mumijom (osim kaj je 20 god razlike al dobro). Maksimalno izbjegavam te rasprave pa pretopostavljam da je to samo vrh ledenog brijega s čim sve imamo posla, al baš s čim, ne s kim.
  • Olmic
    2.8k
    Jbg sjebali su se i nasi u IO kaj su dali podrsku nakon Gorice. Sad se mogu slikat
  • Pop corn
    5.5k
    Jbg sjebali su se i nasi u IO kaj su dali podrsku nakon Gorice. Sad se mogu slikatOlmic

    kakvu podršku?
  • Tercel
    420
    Na Zoni, na Faceu.. Samo se živciram.. Najgore mi je kad vidim ljude koje znam da krenu vrijeđat zdravi razum, grupu i sve ono za kaj pišamo krv već godinama. I uvučem se u raspravu jer ajde, znam da su stvarne osobe i možda imaju mozak i možda će nekaj shvatit. Ali nema šanse. Niti milimetra pomaka. Jedva čekam da prođu izbori jer mi ovo baš skraćuje život.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.