• Olmic
    2.7k
    podrsku treneru.. i u nastupima govorili ds je sad sve lakse nakon bolje igre itd..
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Na Zoni, na Faceu.. Samo se živciram.. Najgore mi je kad vidim ljude koje znam da krenu vrijeđat zdravi razum, grupu i sve ono za kaj pišamo krv već godinama. I uvučem se u raspravu jer ajde, znam da su stvarne osobe i možda imaju mozak i možda će nekaj shvatit. Ali nema šanse. Niti milimetra pomaka. Jedva čekam da prođu izbori jer mi ovo baš skraćuje život.Tercel

    I kaj je najbolje takva ekipa će preći preko toga kaj je Ottek rekao da bi bilo dobro da Hajduk bude prvi kao što su prešli prek toga da im tatta veli da zna sve pjesme zvezde i partizana napamet itd. itd.
  • Tercel
    416
    Al najnevjerojatnije mi je to da se ekipa i dalje vraća na Mamića! I BBB su krivi jer su maknuli Mamića i klub sad nema vođu i uništili su sve kaj je on stvarao!? A to kaj klub i dalje vode svi ljudi koji su tu bili i za vrijeme Mamića, to nema veze.. Krivi su BBB jer su micali Mamića uopće.. Ma....
  • marcio amoroso
    32.4k
    380 milijuna razloga su mnogi vidim brzo zaboravili.
  • Tercel
    416
    Pa kak ne kužiš, pod njim smo osvojili 17 naslova prvaka, a sad smo treći u HNL-u. Možda je krao, al smo osvajali.. Tj, oni ni ne misle da je krao kaj je najžalosnije. Sve je to politički progon. Mislim da mi je tlak na 200 kad vidim takve proljeve..
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Al najnevjerojatnije mi je to da se ekipa i dalje vraća na Mamića! I BBB su krivi jer su maknuli Mamića i klub sad nema vođu i uništili su sve kaj je on stvarao!? A to kaj klub i dalje vode svi ljudi koji su tu bili i za vrijeme Mamića, to nema veze.. Krivi su BBB jer su micali Mamića uopće.. Ma....Tercel

    Njima ti je to dinama stalo samo utoliko koliko smo prvi i ispred Hajduka, navijaju i za dobre transfere i nije ih nimalo briga za pljačku ili za činjenicu što se klub potpuno otuđio od navijača i grada kao takvog i što je protiv navijača praktički ratovao, a ne živio s njima u simbiozi. Njima je samo da smo bolji od gajduka gahahaha.

    Evo na drugoj temi imaš lika koji veli da nije Glava sve krivo radio i da smo barem bili prvi.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Vidim da nije bilo ovdje podijeljeno:

    temp-Image-ZEco1-L.avif

    Ovo je event otvoren za sve Dinamovce, da znate da ste svi pozvani. Prošli tjedan je objavljen kratki izborni program liste "Dinamovo proljeće", uskoro će biti objavljen i detaljni ali ako imate vremena, volje i interesa da se još detaljnije upoznate s točkama programa i uživo poslušate - vjerujem - budućeg predsjednika Dinama te neke od drugih "proljećara": Valentinovo, 18:15, Cinestar u Branimir Centru.

    Nakon samog predstavljanja imat ćete priliku podružiti se s kandidatima naše liste, uključujući i Zeku, postaviti im konkretna pitanja o Dinamovoj budućnosti i kako ju "Dinamovo proljeće" vidi.

    Vjerojatno nije primjenjivo na ekipu sa Zone jer ste svi to već napravili, ali na predstavljanju liste u Cinestaru moći ćete obnoviti članstvo u GNK Dinamu ili, ako već jeste član za 2024., svojim potpisom pružiti podršku listi Dinamovo proljeće.
  • Kruno
    170
    Vidim da me prozivas svako ima pravo na svoje misljenje. Danas nam sve funkcionira velebno. Isti ljudi u upravi njegovi.Skola nogometa losa.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Vidim da me prozivas svako ima pravo na svoje misljenje. Danas nam sve funkcionira velebno. Isti ljudi u upravi njegovi.Skola nogometa losa.Kruno

    Tako je, svatko ima pravo na svoje mišljenje, čak i mamićevci.
  • masacusec
    3.1k
    čak i mamićevci.Mali Zeus

    Da, al ne ovdje!
  • Tin Zavalic
    1
    moze pink podcasts?
  • Krulek
    203
    Njima je važno... Kome njima? Dinamovcima? Ako hoću biti bolji od ajduka dali sam zato mamićevac? Zar se ne smije reći što je prije bilo, a što je sad? Opet ista priča cijelo vrijeme. Mamić je prošlost, ali kako poraditi na boljoj budućnosti? Da li je ovakva igra, igrači i trener zalog za bolju budućnost? Izbori su blizu pa se potrudimo izabrati najbolje, ali objektivno.
  • Tercel
    416
    I? Kaj je objektivno najbolje? Ali objektivno.
  • Krulek
    203
    Zajec, Bjelica, Mierez, jel dosta?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.