• Droljo
    5k
    gledao u mobitel.Mali Zeus

    Dečki čitaju zonu samo ukrajincu i urugvajcu treba duže zbog translatora i zato su uhvaćeni...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ak se sjecate druge utakmice protiv njih (uzvratna u ligi prvaka) nije bilo niti malo jednostavno
    Puno problema su nam napravili, livi nas je spasavao
    A posto oni sutra s pobjedom prakticki mogu sve rjesiti ocekujem pun stadion, jaki pritisak s tribina
    A posto smo mi bez gostujuce pobjede od pitaj boga kad ocekujem vrlo tesku i izjednacenu utakmicu
  • austrijanac
    2.7k
    Onaj osjećaj kad letiš 9 sati u jednom smjeru a očekuješ nula minuta protiv Astane (Bernauer)Gražvydas Mikulėnas

    Onaj osjecaj kad letis 9 sati u jednom smjeru a Petkovic i Spikic te uce beli.
  • Nogo
    1.3k
    Astana je mjesec dana bez ligaške utakmice, a 3 tjedna bez europske.
    Sigurno su već lagano na odmoru i mi ovo moramo dobiti makar 0:1 u 90+ minuti.
  • Georg Koch
    3.5k
    zlobnici bi rekli da su totalno odmorni i spremni za cetvrtak.
    Salu na stranu, sada idem pogledat sazetak pobjede 5:1 iz 09.mjeseca, jer sada gledajuci ne moze mi u glavu to da smo mu dobili 5:1 nekoga a da to nisu Ponikve.
  • IceMan
    1.5k
    Ma dobit ćemo obje dokraja.
  • Infinity
    15.2k
    Tresem se od pomisli da smo na Maksimiru Astru dobili 5-1 u prvom kolu grupne faze...
  • Raul
    109
    Bitna je pobjeda, nije važno kakva će biti igra, u ponedjeljak je važna tekma kontra Belupa pa onda malo lakša sa Rudešom, uglavnom do kraja moramo sve dobiti.
  • deda
    28k
    Temperatura će sutra biti u minusu, vidjet ćemo kako će to izgledati na plastičnjaku i kako će se naši snaći u tim uvjetima. Dečki su se doveli u poziciju imperativa, a na to su dosta loše reagirali ove sezone. Mislim da će sutrašnja utakmica zato biti prijelomna u kontekstu cijele sezone. Ili ćemo krenuti prema gore ili ćemo doživjeti razočaranje koje bi moglo cijeli klub dovesti u još težu poziciju.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Evo kaže profa da neće otići ako i izgubimo. Dobro da znamo.
  • cron1ck
    1.6k
    Ima negdje popis igrača koji su osli u Astanu?
  • Krizy
    36.2k

    Ovo je popis igrača koje je trener Jakirović poveo u Astanu:

    Ivan Nevistić
    Danijel Zagorac

    Sadegh Moharrami
    Stefan Ristovski
    Maxime Bernauer
    Dino Perić
    Boško Šutalo
    Robert Ljubičić
    Mauro Perković

    Josip Mišić
    Tibor Halilović
    Marko Bulat
    Petar Sučić
    Martin Baturina

    Takuro Kaneko
    Luka Menalo
    Antonio Marin
    Dario Špikić
    Gabriel Rukavina
    Gabriel Vidović

    Bruno Petković
    Mahir Emreli
    Sandro Kulenović
  • Mali Zeus
    9.7k
    Poveo je Rukavinu kaj, da dodaje ručnike?
  • masacusec
    3.1k
    A Drmić ima svirku večeras u Saxu.
  • Teofil Kateran
    872
    Već vidim Rileta na stoperu i Mohu na beku, ak niš bar je Perković valjda Ljubu izgurao iz prve na lijevom beku, samo muči me šta je Ljubo bio ušao umjesto njega na beka, a ne u sredinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.